- Joined
- Feb 17, 2026
- Messages
- 45
Poštovanje pre svega, pišem ovaj appeal ponovo posto imam ogromnu zelju postati administrator, pomogati i Vama i igracima, kako na forumu tako i ing.
Tako da Vas ovim putem pitam da mi se kazna skloni, i izvinjavam se na mojim greskama i postupcima, uvek dajem svoj maksimum, od kad sam krenuo da igram trudim se da budem uvek korektan, i nista nisam skrivio samo sam roleplayao po pravilima.
Ipak, nikad nisam bio u adminima pa bih Vas
da razmotrite situaciju i date mi sansu, bio bih Vam zahvalan od srca.
Hvala Vam i prijatno vece/dan.
Tako da Vas ovim putem pitam da mi se kazna skloni, i izvinjavam se na mojim greskama i postupcima, uvek dajem svoj maksimum, od kad sam krenuo da igram trudim se da budem uvek korektan, i nista nisam skrivio samo sam roleplayao po pravilima.
Ipak, nikad nisam bio u adminima pa bih Vas
da razmotrite situaciju i date mi sansu, bio bih Vam zahvalan od srca.
Hvala Vam i prijatno vece/dan.