Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Marky Hoffman

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Toshe
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: Toshe#0492
6. Vaše Ingame ime: Marky Hoffman
7. Vaš ID: 23306

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Dugo igram na ovom serveru i smatram da sam dosta naucio o istom. Zelim da postanem admin bas zbog tog razloga, zelim da pomazem novim igracima, ali i ako ima potrebe da budu kaznjeni kako bi RP zivot bio bolji.

2. Koje su vaše prednosti?

- Moje prednosti su to sto sam strpljiv i volim na fini nacin da resim svaki problem izmedju igraca. Uvek volim da pomazem ljudima za stvari oko RP-a.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Moja najveca slabost je to sto ne mogu da trpim nepravdu izmedju igraca.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

- Da, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

- Da, naravno.
 

Ile❤⚡

Player
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL:ile
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:(GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan:9-10h
5. Vaš Diskord:ile.skandinavija(nemam hastag sam to)
6. Vaše Ingame ime:Ilche Obamaa
7. Vaš ID:817

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Zato sto ocu da pomazem mladzim momcima koji su tek usli na server,da malo poboljsamo server sa boljim odlukama,jako dugo sam na ovom serveru i ocu da pomazem ljudima mogu svakoga da saslusam i da imam strplenja i da im lepo objasnim.Imam vremena za svakoga i svacega.Naravno ako krse pravila bice kaznjeni. hteo da pomazen novim ljudima koju su tek usli na server i da ih malo poducim za dalje korake
2. Koje su vaše prednosti?

-Strpljiv,pomazem da pomazem ljudima zato sto znam i prava i hteo bi da ulepsam RP.Uvek na dobar nacin objasnjavam sve i ocu svaku stranu da saslusam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Nepravda izmedzu stariih i mladzih likova.Svadze nevolim zato sto volim da se resi sve na lep i kulturan nacin.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

-Da


 
Last edited:

Leon Bartolozzi

server аdministrаtor
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
153
Informacije
1. Vaše ime u RL : Leon
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-12sati
5. Vaš Diskord :Le0niD#0001
6. Vaše Ingame ime : Leon Zambada
7. Vaš ID : 29809


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin kako bi svo svoje iskustvo koje sam pokupio kroz godinu dana igranja ovog RP-a iskoristo u dobru svrhu i pomogao ljudima koji igraju ovaj server.Sasvim sam siguran da bi bio odlican kao admin jer poznajem sva RP pravila.
Imam iskustva sa raznim organizacijama i svim sferama ovog Servera.Zelio bi se oprobati u necemu novom jer znam da bi obavljao odlican posao kao admin (Ovo su samo neki od razloga)
2. Koje su vaše prednosti?
Moje glavne prednosti su sto sam strpljiv i odgovoran,brzo ucim i imam veliko samopouzdanje u sebe.Dao bi sve od sebe kako bi svoj posao obavljao brzo i bez greske.Pruzio bi dosta vremena i paznje igracima kojima je potrebna neka pomoc jer znam odlično komunicirat sa ljudima.Osim pomaganja kaznjavo bi ljude koje krse pravila ovog Servera i time smanjio krsenje pravila na minimum sa mojom predanošću za ovaj posao.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim ljude koji su bezobrazni
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da,bez riječi
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da,naravno

EX/MARABUNTA DEPUTY LEADER
EX/VAGOS DEPUTY LEADER
EX/FAMILIS, BLOODS, BALAS HC
EX/LSPD, FIB HC


HVALA NA IZDVOJENOM VREMENU!
 

Ficko Zambada

Player
Player
Joined
Dec 22, 2022
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 4-10h dnevno
5. Vaš Diskord: Ficko#0001 / fick0o
6. Vaše Ingame ime Ficko Sanchezz
7. Vaš ID 33511

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Admin?
-Zato sto hocu da pokazem novim ljudima sve sto im nije jasno i da im olaksam rp tako sto cu im objasniti odredjena pravila, kao sto je meni administracija servera objasnjavala kad sam ja tek usao na ovaj prelepi server!
2. Koje su vaše prednosti?
-Moje prednosti su to sto: nisam tvrdoglav, uvek hocu da saslusam sta drugi hoce da mi kazu, spreman sam da cujem sve zalbe i pohvale o meni na isti nacin, znam skoro sve stvari o serveru....
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam velike slabosti, ali najveca je definitivno odvajanje od mog RP zivota ali cu biti spreman i toga da se odreknem
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali Admin?
-Da bicu spreman!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno!

EX Deputy leader Marabunta Grande

EX Deputy leader National Guard

EX Curator FIB
Srecno svim ostalim kandidatima!!!
 

Miha Filds

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
65
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: notoriousmiha
6. Vaše Ingame ime: Miha Ace
7. Vaš ID:
20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete a i usmeno objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime: Nizzy Sosa

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

1.1 Zelim da postanem admin zato sto ocu da pomazem novijim igracima na projektu, i da im prenesem svoje znjanje RP-a

1.2 Dosto dugo sam na grand projektu i dosailo mi je da grinujem pa zato zelim postati admin

2. Koje su vaše prednosti?

2.1 Strpljiv sam, volim suradjivati sa ljudima...

3. Koje su vaše najveće slabosti?

3.1Ne podnosim bezobrane ljude

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

4.1 Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

5.1 Da
 

Rilee McQueen

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
31
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8H
5. Vaš Diskord: Rile Ragazzi#4099
6. Vaše Ingame ime: Rile McQueen
7. Vaš ID: 13651

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam medju adminima mjesec dana i htio bih da se vratim i volim da pomazem novijim igracima oko RP-a i dobre zabave.
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam aktivan i kulturno odgovaram na pitanja.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nepravda i toxicnost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) spreman sam.
 
Last edited:

Kiko Fag

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord:Kristijan#1083
6. Vaše Ingame ime:Kiko_Fag
7. Vaš ID:16225

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bi da pomazem ljudima , da dam moj pridones u rp.
2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva od ostalih igrica znam kako i sta se radi.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda,pcovke,uvrede.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Naravno. (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
683
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord:Andrej_910#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Aleksandar Shelby

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
246
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kevin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 8 sati
5. Vaš Diskord: ! Kevac_#7385
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Shelby
7. Vaš ID: 12124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Želim biti admin kako bih mogao pomoći gradu. Uvijek sam želio pomoći serveru. Imam puno iskustva i osjećam da bih mogao pomoći u mnogim stvarima. Znam sva pravila servera napamet. Također želim pomoći ljudima i riješiti se ljudi koji uništavaju RolePlay. Pobrinut ću se da se nitko ne osjeća kao da je ovo server za zezanciju,i da ne prave gluposti te ne krse roleplay pravila, pobrinut ću se da nitko ne iskoristava ovlasti koje ima, pobrinut ću se da svatko tko zatraži pomoć dobije odgovor koji treba.
2. Koje su vaše prednosti? Snalažljiv, smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam bas neke slabosti snalazim sam u svakoj situaciji i rijesim problem smireno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Rilee McQueen

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
31
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8H
5. Vaš Diskord: Rile Ragazzi#4099
6. Vaše Ingame ime: Rile McQueen
7. Vaš ID: 13651

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam medju adminima mjesec dana i htio bih da se vratim i volim da pomazem novijim igracima oko RP-a i dobre zabave.
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam aktivan i kulturno odgovaram na pitanja.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nepravda i toxicnost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) spreman sam.
 

Daka Verstappen

BOSS
Player
Joined
Mar 28, 2023
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: David
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Savastano | Daka_Jovanovic #7617
6. Vaše Ingame ime: Daka Jovanovic
7. Vaš ID: 32469

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin iz razloga da pomognem vecini ljud i da ih uputim u pravila ovog grada i naravno da budem tu za njih sto vise mogu.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva od ranije pocevsi od SA-MPa i video sam kako ljudi funkcionisu i kako sve funkcionise pa sam to isto znanje hteo preneti i ovde da bih olaksao ljudima da budu sto vise razumniji i strpljivi oko nekih stvari.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim kad je neko arogantan prema ljudima i ne volim nepravdu ljudi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis i ako bih posedovao naravno a bih prodao.
 

Boris Zero

Player
Player
Joined
Jun 29, 2023
Messages
12
1. Vaše ime u RL Boris
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskordboriszero
6. Vaše Ingame ime Ramzi Zambada
7. Vaš ID 27411

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Role Plai za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.
Podržavam svakog igrača bez obzira na to sviđa li mi se ova osoba ili ne, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam iskustva jos iz SA-MPa. Igrao sam na internacionalnim serverima vise nego na balkanski, gdje je roleplay ozbiljniji.
Bio sam i admin na drugih rage servera.
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno, nisam osoba koja mora da se uključi u igru, ali želim da podržim druge igrače njihovom zabavom i da im pomognem oko problema.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ja nemam biznis ali da bi ga imao prodao bi ga.
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL:Kire
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5/7h
5. Vaš Diskord: KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Ccds
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Paa zelim da postanem admin jer u poslednje vreme sam primetio previse nepravilnosti na serveru i trudio sam se da popravim to i ako nisam admin ali nije uspelo i zelim da se opet pridruzim adminima jer sam ranije bio deo njih zelim da pomognem novim ljudima i da uzivam.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan, postujem, pomazem itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: pa nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: naravno vec duze vreme igram na serveru i imam sve i zelim da iskusim admin iskustvo po Drugi put.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): nemam biznis.
 

Vellorian

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
28
1. Vaše ime u RL: Filip Ilievski
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: vellorian#0
6. Vaše Ingame ime: Vellorian Venganza
7. Vaš ID: 20955

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Voleo bi da budem admin zato sto mi RP nekako propao jer svi bleju na pijacu i rade DM pa bi hteo promenit to

2. Koje su vaše prednosti?

Stariji sam duze sam na serveru i bukvalno radim kao HR (radio kao support isto) i znam kako da komuniciram sa ljudima i da resim

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Provokacija

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
765
Informacije
1. Vaše ime u RL: djordje
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8
5. Vaš Diskord: djordje1234#3404
6. Vaše Ingame ime: Djordje Bakmaz
7. Vaš ID: 2013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zato sto imam dosta iskustvo na ovom serveru, mogu da budem dugo aktivan i da pomognem ljudima kome je to stvarno potrbno. Bio u svim organizacijama i znam koko sta ide

2. Koje su vaše prednosti?
- Znam dosta dobro pravila servera i imam iskustvo sa RP situacijama. Takodje se lako sporasumevam sa ljudima i uvek islusam obe strane prenego sto donesem odluku.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u Rl : Veljko
2. Vaše godine :16
3. Vremenska zona :GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan :6-9h
5. Vaš Diskord :Luis Cyrus #7215
6. Vaše Ingame ime :Luis Cyrus
7. Vaš ID:17452

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati administrator na Grand RP serveru jer sam strastveni igrač i želim doprinijeti zajednici na najbolji mogući način. Imam iskustvo u administraciji sličnih servera i igara te sam stekao vrijedne vještine u rješavanju sukoba, timskom radu i komunikaciji. Želim osigurati da Grand RP server bude sigurno i ugodno okruženje za sve igrače, te se radujem prilici da doprinesem održavanju reda i pravde na serveru. Spreman sam preuzeti odgovornost, biti transparentan u svojim odlukama i surađivati s ostalim administratorima i igračima. Motivira me stalno učenje i usavršavanje te sam spreman prihvatiti povratne informacije kako bih se razvijao kao administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
-Brzo ucim.
-Iskustvo u RP.
-Strpljiv sam.
-Brzo reagiram na situacije.
-Saslusam prvo oba dve strane pa onda pricam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Leonardo Lala

LaLa
Player
Joined
Jun 3, 2023
Messages
76
Informacije
1. Vaše ime u RL : Lazar
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord : isthatyoulazar
6. Vaše Ingame ime : Luna Habibi
7. Vaš ID : 13219

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Kao prvo, zelim postati administrator ovog servera jer ima dosta ljudi koji su nesnalazljvi,
a takodje ima i onih koji zloupotrebljavaju te ne nesnalaznjive igrace.

2. Koje su vaše prednosti?
Moja najveca prednost je to sto cu uskociti za bilo sta ako bude zatrebalo!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveca mi je slabost to sto ja za sebe mislim da sam malo mladji i da je teze upoznati ljude sa mnom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, za ovakvu obavezu, sve bi mi bilo prece.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Trenutno ga nemam, ali svakako bi taj biznis odpustio.
(isti odgovor kao i na drugo pitanje)
Srdacan pozdrav i srecno drugim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom