Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz prostog razloga zato sto mi je dosadio RP, to bi bio glavni razlog zasto bih zeleo, samim tim znam da mogu dosta doprineti kao admin, zelim da pomazem novim igracima oko RP-a, samim tim to bi bili glavni razlozi!
2. Koje su vaše prednosti?
Nisam se nesto preterano mnogo bavio GTA 5 roleplayom, vise sam bio na SA:MP roleplay serverima, tamo imam dosta iskustva sa adminstracijom istih, samim tim sticajem istog bi doprineo poboljsanju RP-a na serveru, maksimalno bi pomagao svim igracima na svako postavljeno pitanje, relativno skoro sam stigao na Rage, ali trudio sam se da ispratim sve njegove mogucnosti dosta sam citao tako da mogu reci da znam solidno i oko ove platforme, s obizrom da radim od kuce trenutno za jednu firmu, i usput studiram, sigurno cu tu biti na raspolaganju kako bih kaznjavao ili ti pomagao igracima, ali vise bih voleo da pomazem ali ako mora i ovo drugo sta da se radi!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Sto previse volim da teram segu,salu,zezu! al kad je ozbiljna situacija onda samo ozbiljno, i da preterano sam verovao ljudima u smislu da su svi dobri da te niko nece zajebati al sve se vremenom videlo kako i sta!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da!
 

Harun

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
2
1.Harun
2.17
3. GMT + 2 / Sarajevo
4.Od nekih 2 do 7/8 radnim danima, a vikendom od 1/2 do 11/12
5. Harun15#1674
6.Acko coa
7.660

Dodatne Informacije
1.Da mogu pomagati ljudima jel sam prisustvovao u dosta situacija gdje ljudi krse pravila
2.Bio sam na fivemu admin i igrao sam fivem 3 godine pa sam presao na grand znam sva pravila servera i rp-a
3.Kad neko nekom majku psuje
4. Da
5. Uvjek

NOVA PRIJAVA
--------------------
 

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5 , 6h
5. Vaš Diskord:LukaS#9298
6. Vaše Ingame ime: LukaS Sprite
7. Vaš ID : 1620

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? : Voleo bih da pomognem zajednici , i da pomazem novim igracima
2. Koje su vaše prednosti? : Moje predonsti su : Timski igrac , vrednost i pouzdanost
3. Koje su vaše najveće slabosti? : Nemam najvece slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Spreman sam
 

DylanJamie

Player
Player
Joined
Oct 10, 2021
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ensar
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: (8-9h)
5. Vaš Diskord: Falcone#5951
6. Vaše Ingame ime: Jamie Dylan
7. Vaš ID: 2410

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Najiskrenije želim postati admin jer se dešava da igrači koji ulaze, da bih se zezali i pokvarili tuđi roleplay te da bi ljude tjerali sa servera iz nekih svojih ineteresa, i kršili pravila jer im se to čini zanimljivom. Međutim nisu svijesni koliko kvare igru drugim igračima. Zbog takvih situacija želim postati admin, i obavljati adminsku dužnost na najbolji način te spriječiti bilo kakvo kršenje roleplay-a. Isto tako posao administratora mi se sviđa jer ima kontakt svakodnevno sa dosta ljudi, da bi im pomogao i pružio te učinio igru što boljom i zanimljivijom. Isto tako izz razloga sto se pojavio jedan aktivan i izuzetno dobro urađen server, te da bi pomogao u održavanju i dovođenju igrača do toga da što duž ostanu na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
Neke od mojih prednosti su što sam spreman brzo i efikasno reagovati na situacije. Spreman sam aktivno, precizno i tačno raditi posao administratora, i većinu vremena sam kod kuće jer sam zaposlen i samo radim 5 do 7h dnevno, ostalo provodim za računarom.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da je nepoznavanja nekih od komandi na serveru, međutim spreman sam naučiti, i potruditi se da što prije savladam sve u vezi servera.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ne posjedujem biznis svakako.
 
Last edited:

Esko Bar

Player
Player
Joined
Oct 11, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Zoran Madjarevic
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 8 do 24h (Sve zavisi koliko strimam )
5. Vaš Diskord: Boosting4Life#5189
6. Vaše Ingame ime Kiza_Kizic
7. Vaš ID: 1663

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Želim da postanem deo tima i pomažem igračima. Takođe, dosta igraca ne postuju pravila. I treba ih posmatrati, pogotovo u kasnim satima kada sam ja u vecini slucajeva budan... Nocna ptica :)
2. Koje su vaše prednosti? Starosti i iskustvo u Administraciji.
3. Koje su vaše najveće slabosti? NEMAM IH !
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Na zalost nemam biznis, Tako da nemam ni sta da prodam.
 
Last edited:

John Williams

Player
Player
Joined
Jun 4, 2021
Messages
18
1. Vaše ime u RL:Vasilije
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8 sati nekad vise
5. Vaš Diskord:JEFF XD#2679
6. Vaše Ingame ime:John Williams
7. Vaš ID:71

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer volim da pomazem ljudima i volio bih da pokusam biti admin.
2. Koje su vaše prednosti?
Moja prednost je to da sam smiren i dosta sam aktivan na serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
To sto ne poznajem neke komande ali nadam se ako postanem admin da cu ih nauciti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Nenad Djordjevic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise
5. Vaš Diskord: Nexus#9487
6. Vaše Ingame ime: Nexus Frager
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos Trifunovic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5H
5. Vaš Diskord: Nooble#7754
6. Vaše Ingame ime: Shomy Handsome
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih da pomognem igracima a uz to i imam neke beneficije tj platu koju kako sam cuo dobijam u Grand Coinsima.

2. Koje su vaše prednosti?

Racionalno razmisljanje, nisam klinja koji ce se izivljavati na igracima i abusovati admin mogucnosti ...

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ne dozvoljavam da mi niko vredja porodicu i to moze ponekad uticati na odredjene odluke.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Voleo bih pokusati.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznisa.
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
909
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h nekad vise
5. Vaš Diskord: golub#0523
6. Vaše Ingame ime: Nikola_Golubovic
7. Vaš ID: 517

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zbog napredovanja u Administraciji i da bi pomago u funkcionisanju servera svojim radom.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad (bio sam i Administraciji na SAMP RP serverima preko 5 godina)
3. Koje su vaše najveće slabosti? Manjak iskustva na GTA V rp serverima, ali sve se da nauciti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da!
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,133
Čestitao odabrani ste za admin intervju

Ante_Horvat-BALDNE55#2164
Nexus Frager-Vaš Diskord: Nexus#9487
John Williams-JEFF XD#2679
Jamie Dylan-Falcone#5951





Intervju će biti večeras u 22:00 16.10.2020
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
.
 
Last edited:

Stefan Makaveli

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
9
Informacije
1.Stefan Bajramovic
2.21
3.GM+2
4.10+ sati
5.Makaveli#2666
6.Stefan Makaveli
7.142

Dodatne Informacije
1. kako bih pomogao razvoju samog servera poraditi svi na rp-u da se to digne na visi nivo jer sama skripta servera napravljena je za urnebesan rp jos samo da se poradi na igracima da postuju pravila rp-a bilobi jako lepo i zanimljivo
2.Dosta sam razuman znam proceniti svaku situaciju u rp-u pravila su mi jaca strana
3.Slabosti mogu biti komande i sam sistem rada admina dok se uhodam u to al ne bi trebalo to predstavljati problem
4.da
5. da

 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
1. Sali Bahtijarevic
2. 32
3. GM+2
4. 10+
5. Sali#2391
6. Sali Gold
7. 95

Dodatne Informacije
1. Vidim da ima veliki broj igraca , ja sam tu do kasnog jutra , mogu pomoci bas puno , dok ostali admini nisu tu , admin bih bio da pomazem i da napravimo da raste broj igraca tako sto im odgovaramo na trazena pitanja
2. Bio sam vlasnik servera +2 godine i znam vrlo dobro kako funcionise jedan server
3. Slabosti ne bih reko da imam
4. da
5. da
 

Cruso Magluta

Player
Player
Joined
Oct 1, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mihajlo Pantic
2. Vaše godine:22
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord:#7891(Mihajlo)
6. Vaše Ingame ime:Cruso Magluta
7. Vaš ID:182

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Ne bih sad ja ovdje jednostavno puno da duzim,poznajem sta bih trebao admin kao admin da radi,igrao sam SAMP dugih 10 godina,bio sam admin na dosta vecih servera i maper,kao sto je Skill Arena i Balkan School.Rad sam za rad ovdje na ovome serveru jer server stvarno ima mogu slobodno reci prebrutalnu skriptu koja zasluzuje 1000 nasih igraca ovdje.Pomogao bih igracima na nacin na koji niko ne bi bio uskracen od strane adminske pomoci.Poznajem odlicno RP.
2. Koje su vaše prednosti?Dosta slobodnog vremena mogu provesti na serveru i pomogati igracima,ne bih nikome preskocio pitanje,mislim da bih mogao doprijenti admin Staffu.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:Mislim da ih nemam .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Da,hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da.naravno
 
Last edited:

Drake_Smith

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola Sabic

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h

5. Vaš Diskord: SPARTANAC#9999

6. Vaše Ingame ime: Drake Smith

7. Vaš ID: 4740



Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?

Sada nakon nekoliko sedmica, dobro razumem server i njegova pravila, i osjecam se vrlo uveren u izradu ove aplikacija, radio sam 7 dana u vladinoj organizaciji i stekao iskustvo o opstoj strukturi, moje provedeno vreme u igri i moj skup vestina trebalo bi dosta da doprinese tom cinu.

2. Koje su vaše prednosti?
prethodno admin iskustvo, dobra komunikacija sa ljudima i brzo pisem


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada previse razmisljam o posledicama moga delovanja.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da! uvek!
 

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h nekad vise
5. Vaš Diskord: LukaS#9298
6. Vaše Ingame ime: LukaS Sprite
7. Vaš ID: 1620

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Više volim zadatke administracije nego RolePlay . Vise sam zainteresovan za tu stranu igre
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan sam , brzo kapiram , nisam tvrdoglav , poslusan...
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mislim da nemam najvece slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da!
 

!!DOCA!!!

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL Dorjan
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona Normalna balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 6 7 h
5. Vaš Diskord DOCA#9460
6. Vaše Ingame ime Doca Ilic
7. Vaš ID koji?

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jer zelim pomagat server,ne zelim da ljudi rade svasta na serveru
2. Koje su vaše prednosti? Drzao sam svoj server koji je bio uspjesan jako 100 igraca i cekanja bilo oko 30 znam sta treba raditi
3. Koje su vaše najveće slabosti? Neka internet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom