Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Beldin Roose

BELDIN ROOSE
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
91
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Beldin
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 13h
5. Vaš Diskord : BE😈LD👻IN#2143
6. Vaše Ingame ime : Beldin Roose
7. Vaš ID : 11003

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i tako da mislim da bi korisniji bio kao asistent administracije i pomagao bi da im lakse pojasnim igracima da rjese situacije i da im lakse bude, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, smiren i u situacijama i snima sve situacije sa dozvoljenim programima , poslusan, al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Uros_Black

Player
Player
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: @skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim da pomognem igracim ovog servera i da poboljsam RP.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram RolePlay od svoje 12. godine a na ovom serveru sam vec 4 meseca te sam odlucio postati admin ovog servera. Uvek cu da saslusam svakoga,strpljiv sam, odgovoran i uvek cu pomoci svakome.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Pasalic
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije (kandidiram se za asista, ne bih da budem admin)
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iznerviram se ponekad u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo shvatim da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
73
Informacije
1. Vaše ime u RL
Uroš
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona CET +1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-8 sati
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime Uros Boskovic
7. Vaš ID 64
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Na Grand RolePlay-u sam od samog početka i samim time želim Asistent Administracije jer mislim da znam sva pravila i imam veliku želju da novim ili starim igračima pojasnim stvari koje im nisu jasne ili koje ne znaju.
2. Koje su vaše prednosti? Smiren sam, pošten sam, sve snimam sa dozvoljenim programima, nikad se ne svađam, na grandu sam od samom početka, bio sam administrator na FiveM serverima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepostujem nepostovanje visih cinova (Krsenje hierarhije) u bilo kom smislu, to me izbacuje iz takta ako se tako može reći.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, ali bih ja želeo bit samo assistent u slučaju da dobijem želju bit nesto vise narvno da bih napustio.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, kao u prošlom pitanju.
 
Last edited:

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


John Kingsman#4302-John Zambada|5355
Siber#0001-Marin Solo|13311
Kolić#9457-Joza Slavonac|6766
maarko#0448-maarko#0448|124
BELDIN#2143-Beldin Roose|11003
mece#7679-Mece Darkin|16421
MightyUki#5753-Uros Boskovic|64


Intervju će biti sutra od 20:00 do 21:30h ( 12.04.2022 )
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije (kandidiram se za asista, ne bih da budem admin)
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iznerviram se ponekad u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo shvatim da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1. Vaše ime u RL: Mirza

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan4-8h

5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766

6. Vaše Ingame ime: Zgembo Krhkic

7. Vaš ID: 8927



Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?. Zato što imam dosta iskustva kao admin bio sam na dosta servera admin i želim da pomognem što više ovom serveru jer vidim da ima dosta kršenja pravila. Također više volim da nadgledam ljude i idem na reportove nego da RolePlay-am

2. Koje su vaše prednosti? Aktivnost, efikasnost, brzina, postenost odgovornost, ljubaznost...

3. Koje su vaše najveće slabosti?Nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: ʟᴏᴠʀᴏ#2005
6. Vaše Ingame ime: Mike LostHer
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim pomoci igracima na ovom serveru, kako novim tako i onima koji su tu duze, da se vise aktivira resavanje ticketa i da se vise stvari rijesi in-game ukoliko je moguce, poboljsati nivo/kvalitetu RP-a da bude sto manje krsenja pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
- dosta sam aktivan
- nekada sam aktivan kroz cijeli dan i manje po noci a nekada manje po danu a dugo po noci i po noci nekada bas nema admina pa bih bio tu da pomognem
- slusam sve sto mi se kaze
- brzo rjesavam zadatke i dajem sve od sebe
- igram na ovom serveru od pocetka i vrlo dobro poznajem server i kako on funkcionira
- vrlo dobro poznajem pravila servera i RP pravila
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, naravno
 
Last edited:

Jack Travar

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL Luka
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-7 sati
5. Vaš Diskord lukaaaa#2572
6. Vaše Ingame ime Jack Deny
7. Vaš ID 4858

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Vidim u kom smeru ide ovaj server pa zelim da zajedno sa ostalim adminima to poboljsam i da vratim server kakav je bio na pocetku gde su se manje krsila rp pravila.

2. Koje su vaše prednosti? Imam dosta iskustva sa adminom, bio sam na raznim serverima admin, rp igram od svoje 13 godine .Dosta dugo sam na serveru uglavnom znam sta i kako funkcionise a za sve ostalo sto ne znam pitacu druge admine, strpljiv sam, stalozen, imam vremena da saslusam svakog igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti? malo sam tvrdoglav

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? naravno
 

Abraaham Ali

Ne'a sta
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
101
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine:17.
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:1-12sati.
5. Vaš Diskord: Diego Federov#6892
6. Vaše Ingame ime: Daytona Commission
7. Vaš ID: 15853
1. Zašto želite postati admin?: Zelio bih pomoci igracima u njihovim RP situacijama i motivisati da sto vise igraju na grandu
2. Koje su vaše prednosti?: moje prednosti su te sto imam strpljenje za ljude i igrao sam razno raznim RP serverima na svetu
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malo sam usporen tip osobe
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Da.ali biznis je zabranjen
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?DA ali (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 4 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 
Last edited:

kolic.fe

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h
5. Vaš Diskord: Kolić#9457
6. Vaše Ingame ime: Joza Slavonac
7. Vaš ID: 6766

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
-Zelja mi je to odavno imam iskustva u RolePlayu
-Zelim pomagati drugim igracima i rjesavati njihove probleme
-Ukoliko bih postao admin, mnogo bi se trudio pomoci novim igracima oko pitanja.
-Volio bih sto vise pomoci zajednici Grand RolePlaya
2. Koje su vaše prednosti?:
-Dobro poznajem pravila servera i RolePlay pravila
-Snimam cijelo vrijeme na serveru i spreman sam dokazati.
-Razumljiv, smiren i strpljiv
-Postujem naredbe i isto tako ispunjavam
-Uvijek se trudim da zavrsim svoj zadatak do kraja.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:
- Najveca slabost mi je sto ne mogu ostati na serveru duze od 22:00h

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, DA
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Informacije
1. Vaše ime u RL: Slave
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6H
5. Vaš Diskord: SlaveTrave#8494
6. Vaše Ingame ime: Miro Sumar
7. Vaš ID: 12191

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pozdrav,Zelim postati Asistent Administracije.Smatram da sam spretan da radim taj posao, i veoma sam odgovoran.Radio bih tikete aktivno,i kao sto sam naveo aktivan sam na serveru.Mislim da bih ulogu kao `Asistent Administracije` Radio veoma dobro,odgovorno,posteno,ne bih pravio gluposti,I odgovorno.
2. Koje su vaše prednosti?
-Smatram da mi je jedna od jacih prednosti komunikacija sa igracima,Odnosno obracam se na veoma kulturan i ljubazan nacin svima!
-Smatram da sam veoma strpljiv,i da donosim veoma dobre odluke, a pre svega pravedne...
-Smatram da znam rp pravila,i kao sto sam naveo donosim ispravne odluke..
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Smatram da ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Asistent.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Asistent.
 

EminMulić

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL:Emin
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h
5. Vaš Diskord :EminMulic#8026
6. Vaše Ingame ime: Emin Mulic
7. Vaš ID: 21634
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati Admin?

Želim biti član osoblja kako bih pomogao zajednici koliko god mogu. Kao obični igrač ograničen sam na pomoć u neskladu / ili preko /b, dok igrači uglavnom traže pomoć putem "kontakt administratora" zahtjeva. Također kažnjavanje prekršitelja pravila kako bi se osigurala čista igra za igrače koji igraju normalno, ključno je za poslužitelj koji dobro radi s velikom bazom igrača. Ne želim da igrači napuste Grand Roleplay jer je glavna baza prekršitelja pravila. Želio bih ponovno dobro iskoristiti svoja prijašnja iskustva jer su sada nekako beskorisna kao obični igrač, bez mogućnosti uzimanja izvještaja, korištenja zapisnika i pravilnog kažnjavanja prekršitelja pravila.
Volim zadržati osjećaj poštene igre. Mislim da svi zaslužuju da se prema njima postupa jednako i želim sačuvati taj integritet koliko mogu. Volim vidjeti da oni koji zaslužuju kaznu dobivaju ono što zaslužuju. Ima nešto sasvim zadovoljavajuće u tome, zar ne? Ne mogu biti jedini. Jednostavno volim pomagati ljudima na bilo koji način. Bilo da se radi o odgovaranju na mnoštvo početničkih pitanja ili pomoći u smirivanju situacije. Želio bih doprinijeti onome što vjerujem da je određeni skup vještina. Želim doprinijeti očuvanju velike zajednice koju sada vidim. Pridonio sam novčano, sada želim dati svoje vrijeme i energiju.
Koliko god volim igrati uloge, volim i gledati sa strane i uvjeriti se da stvari idu glatko. Provest ću veliku količinu svog vremena uzimajući izvješća i promatrajući događaje koji se događaju na poslužitelju što će pomoći u oslobađanju stresa od drugih članova osoblja. Pitanja. Neki od vas su me možda vidjeli kako vrebam okolo na serveru gdje jednostavno odgovaram na pitanja koja igrači imaju. Uvijek mi je drago pomoći s bilo kakvim pitanjima koja igrači mogu imati. odgovaram kako mogu. Novi igrači. Ako neki novi igrač treba pomoć, rado ću ih provesti kroz osnove. Mogu im pomoći da se postave, mogu im pomoći razumjeti pravila RP-a i pomoći im na bilo koji drugi način koji im je potreban. Verbalni i govorni jezik. Volim misliti da dobro govorim i u verbalnoj i u govornoj komunikaciji. Mislim da se to može pokazati kao prednost kada govorite u sceni ili odgovarate na pitanja koja igrači imaju. Moja mirna priroda. Ja sam smirena i zadovoljna osoba. Držim se hladnokrvnosti i ne gubim živce koliko god situacija mogla postati frustrirajuća. Ja sam ipak odrasla osoba i to volim prakticirati.
2. Koje su vaše prednosti?

Odanost - igram roleplay (GTA:SA - GTA V) od kraja ~2009. Osim nekih pauza i pauza, potpuno sam uživao u svom vremenu. Tijekom svoje igračke karijere uglavnom sam igrao roleplay igre kao što su GTA:SA, GTA V itd... pa sam s njima stekao puno iskustva. Nekada sam posjedovao mnoge servere na samp-u, a administrirao sam još više poslužitelja u GTA V zajednici. Sudjelovao sam i u izradi nekoliko servera. Sve u svemu, nakon što pronađem server koji mi se sviđa, ostajem s njim DUGO vrijeme, što je sada velika igra uloga. Apsolutno volim sve dijelove toga, od zajednice, do pravila i scenarija koji su jednostavno NEVJEROJATNI.

Osobnost/Stav - Nikad nisam zao prema ljudima i volim se uvijek smiriti kada pomažem ili samo u nekoj situaciji. Jako sam ljubazan i drag prema ljudima, i ponašam se prema ljudima kao što bih želio da se prema meni postupa. Ne volim baš RP u zadnje vrijeme, koliko uživam u kadrovanju.
Motivacija - zapravo ne znam što me motivira za zapošljavanje osoblja i igranje uloga općenito. Da moram nešto reći, svakako bih morao reći zajednici. Svi miges, prekršitelji pravila, glupani i tim osoblja. Zajednica je tako nevjerojatna i aktivna. Minges, prestanite. Prekršitelji pravila, pročitajte pravila. Tim osoblja, nastavite raditi svoj dobar posao kao cjelina. Bez zajednice ne znam što bi ovaj server bio, a budući da je ovakav kakav je sada, to je razlog zašto ostajem.

Oprost - Novim igračima je lako pogriješiti bez prethodnog znanja ili poznavanja pravila. Najvjerojatnije je to novo okruženje za njih s pravilima u koja nisu sigurni, ako je to slučaj, uvijek sam sretan i spreman ih uputiti u smjeru pomoći putem foruma itd. Pazim da razumiju što su učinili pogrešno kako bi to izbjegli u budućnosti i kako bi se izbjegle daljnje kazne.

Posvećenost - Zaista mi je stalo do ovog poslužitelja i raznolikosti igrača koje imamo. Stalo mi je pomoći ljudima i učiniti ovu zajednicu boljom. Iskreno bih napustio bilo koju organizaciju, dao ostavku na bilo koji čin ako bi to značilo veliku pomoć poslužitelju. Stalo mi je do servera. I iskreno, ništa me više ne muči, nego kad netko gnjavi novog igrača, kao iskreno, tko si ti, dovraga, da tjeraš budućnost servera.

Izvještaji - Kad odgovaram na prijave, spreman sam saslušati obje strane i donijeti odluku tko je kriv, ili nitko nije kriv, ovisi o situaciji... Ako netko kaže da nema mikrofon ili zvuk ja' spreman sam pisati ili bilo što. Ne volim grube ljude, posebno u sjedenjima. Neću dopustiti bilo kojem igraču da ne poštuje drugog igrača. Ako nisam siguran u nešto, spreman sam pitati druge administratore i prijatelje, ali dat ću sve od sebe da sam radim izvještaje.
Zreo - Ja sam zreo, nisam otrovan tip ili bilo što, osobno ne volim otrovne ili grube ljude. Nikada me nećete vidjeti otrovnu ili bilo što drugo
3. Koje su vaše najveće slabosti?

Moja najveća slabost mogla bi biti moje nasumično vrijeme za igru, jer nikad ne znam kada ću biti pozvan, a kada ću imati slobodnog vremena. Dakle, to varira iz dana u dan, budući da moj posao nema uvijek isto radno vrijeme. Također ne volim neistinite igrače koji će učiniti sve da izbjegnu moguće kazne koje bi mogli zaslužiti. Pokušavaju pronaći rupe u pravilima poslužitelja, skriptama itd... i zlostavljaju ih koliko god mogu, i to me jednostavno izluđuje.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život da postaneš admin?

Spreman sam napustiti svoje RP vrijeme i iskustvo kako bih mogao preuzeti sva izvješća i pobrinuti se da je svačiji problem riješen. Imam odlično poznavanje pravila i značajku kritičkog razmišljanja kako bih mogao donijeti odluku koja se temelji na dokazima u to vrijeme i kako bih bio siguran da obje strane razumiju zašto odajem tu akciju. Ja sam također bivši član osoblja kao što sam ranije rekao, tako da sam imao prethodno iskustvo sa zapovjedništvom i općenito kao član osoblja, sa svojim prethodnim iskustvom također imam sposobnost da se ne opterećujem jer sam već shvatio koliko to može biti stresno biti. Ja sam također iz Srbije pa mogu biti uključen kada drugi članovi osoblja iz SAD-a/različitih vremenskih zona nisu kao kad je rano ujutro za drugo osoblje, to je vrijeme kada mogu ući, a mogu i ranije kada je najveće vrijeme za poslužitelj da mogu pomoći

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj posao? (Ograničeno je imati tvrtku dok ste administrator)

Da svakako.
 
Last edited:

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjann#4847
6. Vaše Ingame ime: Alice Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama te sam odlucio da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban sam da pomognem igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju. Isto tako bio sam admin na puno uspesnih projekata pre ovog, imam puno iskustva sa roleplayom.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera, da vrhunski znam Roleplay i server pravila i volim admin posao t.e pomagati ljudima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno, iako ne posedujem nikakav biznis.
 

Abraaham Ali

Ne'a sta
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
101
1. Vaše ime u RL-Dejan
2. Vaše godine
-17
3. Vremenska zona -GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:2-12SATI.Malo i duze
5. Vaš Diskord
Daytona Commission#6892
6. Vaše Ingame ime
Daytona back
7. Vaš ID -15853
Dodatne Informacije:
1
. Zašto želite postati admin?: Zelio bih pomoci igracima u njihovim RP situacijama i motivisati da sto vise igraju na grandu.I uspeo bi da motives igrace da igraju na Grandu rp serveru
2
. Koje su vaše prednosti?: moje prednosti su te sto imam strpljenje za ljude i igrao sam razno raznim RP serverima na svetu i veoma dobro poznajem RP pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?Malo sasm usporen tip igraca ali spreman za saradnju uvek
4
. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Da
5
. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Da naravno da cu prodati svoj biznis
 

Yamatto

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Djordje
2. Vaše godine:
20
3. Vremenska zona:
GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:
3-8h
5. Vaš Diskord:
ČikaĐole#2598
6. Vaše Ingame ime:
Djordje Matkemuga
7. Vaš ID:
18676

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zato sto mi je roleplay dosadio, takodje volim da pomazem ljudima u nevolji.
2. Koje su vaše prednosti?
Odogovoran, snalazljiv i uvek neutralan
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Rekao bih suruvo iskren i mogu u nekim situacijama da budem brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam nijedan biznis ali i kad bih imao, naravno da bih ga prodao.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom