Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Daniel Vajovic

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine :15
3. Vremenska zona: Zagreb
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 sati
5. Vaš Diskord: Daniel.#2778
6. Vaše Ingame ime: Daniel Vajovic
7. Vaš ID: 17510

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelio bih postati admin zato sto na serveru uvijek ima ljudi koji krse RP pravila. Zelio bih tome privesti kraj.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva kao admin od pre 2 godine na balkanskim serverima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnosim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 

Snow_Wiip

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL : Nemanja
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : Europe
4. Prosječna aktivnost na dan : 12h ( radim kao customer support pa sam ceo dan na kompu :D )
5. Vaš Diskord :! Sibi#1312
6. Vaše Ingame ime : Snow_Wiip
7. Vaš ID : 5649

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? : Pozdrav, dugo sam RolePlay-ao na ovom serveru, imam dosta secanja sa ovog servera jos od samog pocetka, RP-ao sam i na drugim serverima dugo, ali mislim da ovaj server je unikat, ima nesto sto drugi nemaju taj svoj princip rada, to mi se zapravo i najvise svidja na ovom serveru. Dosta vremena provodim na racunaru zbog posla, ali idalje imam vremena usput da igram Grand. Zelim postati admin jer smatram da sam ovaj RP vec zavrsio i da mogu postati admin, bila bih mi najpre cast postati admin a onda sve ostalo.
2. Koje su vaše prednosti? : Imam veoma mnogo strpljenja za ljude kada dodjem na report,smatram da je to potrebno za admina da ima, ne volim se pokazivati sa svojom pozicijom, admin sluzi da pomaze ljudima i da odrzi RolePlay odlicnim, kakav i jeste.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da je moja najveca slabost zapravo milost, jer nemam razloga da pruzim igracu pomoc ili da ga saslusam ukoliko se on dere ili ne slusa sta mu se govori, imam naravno postovanja prema svim igracima ali isto tako smatram da i oni trebaju da imaju postovanja ne samo prema adminima, vec i prema ostalim igracima kako bih ovo mesto odrzali lepim i nastavili odlican RP
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? : Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Vec sam prodao sve svoje biznise
 

Kivi70

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Makaveli#6527
6. Vaše Ingame ime: Kivi Black
7. Vaš ID: 10814

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Primetio sam nagli porast igraca na serveru i shvatam da samim tim dolazi i mnogo vise posla za administraciju, s'toga bih hteo da pomognem administrativnom timu jer je u pitanju server koji mi se mnogo svidja. Rado pomazem ljudima i voleo bih da iskombinujem korisno i lepo do dam svoj doprinos. Voleo bih da pocnem kao asistent, da bih jos malo mogao da uzivam u RP-u.

2. Koje su vaše prednosti?
Stalozen i miran sam, igrica mi je razonoda i tesko se nerviram. Bio sam admin na dosta servera, na kojima sam i stekao RP iskustvo.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nema ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše In-game ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati asistent administracije zato što želim pomagati igračima kada im je potrebna pomoć te kako bi pripomogao ostalim administratorima i serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
Neke od mojih prednosti su što imam dobru aktivnost na ovome serveru, na samome serveru sam od 1. dana te tako znam puno stvari. Također veliki dio igrača na serveru me poznaje kao dobro lika.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakve slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Ako u budućnosti postanem administrator onda da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ako u budućnosti postanem administrator onda da.
 

Camil Heroj

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime: Camil Heroj
7. Vaš ID: 5665

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih da postanem admin,jer zelim da pomazem novim članovima nase zajednice ili rjesavanje nekog problema koji nastane u toku rp-nja.Takodje bih zelio da postanem admin jer mi se cini kao jako dobra zajednica administracije.

2. Koje su vaše prednosti?

Dobro poznavanje pravila servera.
Aktivnost
Volim da objasnim najbolje sto mogu da pokusam da rjesim problem koji nastane jednom od igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nisam pronašao sebi neku slabost.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima 4-6h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007
6. Vaše Ingame ime: Mina Mustafić
7. Vaš ID: 16845

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima. Spremna sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njihove RP igre i samog uzivanja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Velika aktivnost na serveru, ljubaznost i stalozenost i druzeljubljiva sam. :)
Volim pomagati ljudima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,114
Cestitam odabrani ste za admin intervju


SalMagluta#7959 - Sal Magluta
Asgard#0906 - Armin_Escobar
Siber#0001 - Marin Solo
Mehmet Halimi 2387#3833 - Mehmet Halimi
Zeci#3171 - Zeljko Zdravkovic
marcus#9581 - Pera Black
maTTa#3257 - Vajoo Djingos
ScePo#1993 - Scepo Kockar
nesosone#7062 - Nesad Jahic
Minolina#0007 - Mina Mustafić

Intervju će biti večeras od 19:00 do 21:00 ( 06.02.2022 )
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Ante
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-13 sati
5. Vaš Diskord: Siber#7777
6. Vaše Ingame ime: Marin Solo
7. Vaš ID: 13311

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Jer želim pomagati drugim igračima i smanjiti broj ljudi koji krše pravila RP-a i samim time kvare drugima igru. Sam dok igram RP dosta često spazim ljude koji krše pravila i rade “nered”, stoga želio bih postati administrator i smatram da to mogu i da se pronalazim u tome.



2. Koje su vaše prednosti?
Poštujem svakoga, slušam svačiju stranu priče, pristojan sam, slušam nadređene, pošten sam


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad popustim ljudima koji su pristojni

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10H-15H
5. Vaš Diskord: chooklyn#4530
6. Vaše Ingame ime: Arthur Kaan
7. Vaš ID: 1838

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim da budem asistent administracije jer izdvajam veoma puno vremena za igricu i mogu da postignem da vodim rp i da pomažem drugim igračima.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam vremena da pomognem i saslušam , aktivan sam, volim da pomognen drugima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nisam upoznat sa komandama koje ima asistent admina.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ne , zato bih voleo da budem asistent administracije.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne , zato bih voleo da budem asistent administracije.
 
Last edited:

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL - Niko Vugrinec
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8 do 10 sati
5. Vaš Diskord - Nikče#2989
6. Vaše Ingame ime - Lara Glockz
7. Vaš ID - 1416

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? - Najviše bih htio postati admin da pomazem svim igracima oko bilo ceg im je potrebno i jednostavno bih volio odgovarat na reportove, imam dosta iskustva sa ovim serverom, naucio sam skoro sva pravila tokom mog RP života i samim ti bih zelio pomoci administraciji servera!

2. Koje su vaše prednosti? - Znam pravila 10/10 i sve što mi je potrebno za admina GRP-a, nisam tvrdoglav, i vjerujem da sam spreman pomagati igracima u nekim situacijama koje oni neznaju sami resiti, mnogo sam aktivan, na serveru sam od drugog dana i jednostavno sam vec skroz ufuran u RP situaciju GrandRP-a, i brzo ucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Jedina slabos mi je kad mi dodje neko bez imalo postovanja se lako iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 
Last edited:

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Lana Glockz
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 
Last edited:

Jack Darkin

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
85
1. Vaše ime u RL:Stefan Milenkovic
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-7 sati nekada i vise
5. Vaš Diskord:FILE#3057
6. Vaše Ingame ime:Jack Smith
7. Vaš ID:14016

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam zelju da postanem deo administracije na grand rp vec duzi vremenski period iz razloga zato sto mi se svidja rad administracije
2. Koje su vaše prednosti?Ljubaznost,Smiren,Stalozen,strpljiv,voljan sam pomoci svakoj osobi u nevolji
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam preterane slabosti osim malog view distance
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? naravno,bez ikakvih problema
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):nemam biznisa niti jednog
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon


2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona (Irska)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Ja želim postati administrator kako bi mogao pomoći igračima da se najbolje provedu dok igraju RP. Isto volim kaznit igrače koji ne poštuju pravila. Volim slušati ljude koje se ne boje nešto reći i stoje za sebe. Mislim da posao koji admin ima je jako zanimljiv i nije lagan ali ja sam spreman za takav potez.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. drugaciji mi je timezone od ostalih igraca pa mogu provest vise sati u igrici nego ostali

3. Koje su vaše najveće slabosti?
bio sam na Blacklisti zbog nekulturnog igranja, mogu potvrdit da se vise nece nikad ponovit.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman da postanem admin

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis. I da imam dao bi prijatelju.
 
Last edited:

Aleksandar Shelby

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL Kevin
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan Svaki drugi tjedan 8h+
5. Vaš Diskord Kevac#9999
6. Vaše Ingame ime Don Muric
7. Vaš ID 12124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim postati admin jer volim pomagati ostalim igracima, bio sam se bavio na FiveM serverima admin poslom i dobro mi je islo.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su da volim igrat igrice, volim se zabavu, volim pricat
3. Koje su vaše najveće slabosti? Opcenito nemam slabosti al ne volim kad se neko svađa
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Vladexxdd

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Discord:VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime : Jovan Vujovic
7. Vaš ID :4237

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali!

2. Koje su vaše prednosti?:Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam velike slabosti i uvek se dirzim prijateljskim odnosom

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam Biznis
 

Vladexxdd

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Discord:VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime : Vladimir Mihajlovic
7. Vaš ID :4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti?:Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam velike slabosti i uvek se dirzim prijateljskim odnosom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam Biznis
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Bukvalno sam tu od pocetka granda, od starta sam bio po drzavnim organizacijama, perfektno poznajem tu strukturu, od njihovih pravila do nacina rada, mislim da bih svojim znanjem pomogao trenutnoj administraciji u pravljenju granda boljim mestom za igru, poznajem pravila grada kao i pravila RolePlay-a to mi nece biti problem, iako nesto ne budem znao brzo ucim, trudicu se maksimalno da pomognem svakome ko zeli da nauci, ili mu je potrebna pomoc oko bilo cega, najvise bih se bazirao oko drzavnih struktura tu sam se pronasao od samog starta jer sam bio i lider SAHP-a, to bi mi najbolje leglo, samim tim da i njima probam da ucinim igru malko boljom nego sto je sada trenutno!
2. Koje su vaše prednosti? Brzo ucim, sagledavam situacije iz vise uglova, brz na delovanju, ozbiljan na postupcima,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa verovatno da cu da poverujem lako dobrim ljudima ukoliko ih znam, takodje sa komandama na RAGE:MP nikada se nisam susretao sa tim ali mislim da nema velike razlike u istom od SAMP-a ili slicno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom