Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Nesa Wbear

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
21
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nesa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h
5. Vaš Diskord: Nesha GT#5062
6. Vaše Ingame ime: Nesha Wbear
7. Vaš ID: 12808

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Uglavnom zelim postati deo Grand RS administracije zbog toga sto igrati ovog servera igraju sve vise protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti i samim tim poboljsati samu RP pricu.


2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane price
-Cesto prepoznajem kada neko laze
-Znam da postujem starije admine

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse sam strog kada neko pokusava da me iskoriscava.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
431
nformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Vbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu zat osam i izabrao Admina ne Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12 h
5. Vaš Diskord: Rich Viktor #0007
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam jaku zelju da se ponovo vratim u admine jer sam svestan svoje greske koju sam uradio kada sam odlucio da izadjem iz administracije . Znam 99% pravila kako samog RPa tako i neka koja su samo na grandu .Za ovo vreme dok nisam bio admin naucio sam jos dosta toga . U slucaju da me primite nazad obecavam da necu raditi lose stvari sto sam pre .... Bio sam admin i na Fivem hard roleplay serverima .
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam admin na Grandu kao i na dosta drugih servera.... Siguran u sebe i svoje odluke !
3. Koje su vaše najveće mane ? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno (Iovako trenutno nemam neki RP zivot )
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da (svakako nemam biznis)

🙏

 

Mateja_Djoric

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja Đorić
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 6h do 10h
5. Vaš Diskord: Mateja12#2914
6. Vaše Ingame ime: Don Albatros
7. Vaš ID: 3698

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Imam želju da postanem admin kako bih pomagao igracima da reše neke situacije.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta aktivan, smiren u situacijama, pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti jedino ne podnosim kada su igraci toksični.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Mateja_Djoric

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja Đorić
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 6h do 10h
5. Vaš Diskord: Mateja12#2914
6. Vaše Ingame ime: Don Albatros
7. Vaš ID: 3698

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Imam želju da postanem admin kako bih pomagao igracima da reše neke situacije.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta aktivan, smiren u situacijama, pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti jedino ne podnosim kada su igraci toksični.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3/8h
5. Vaš Diskord:Mixsa Kremic#9810
6. Vaše Ingame ime:Mihailo Puric
7. Vaš ID:15396

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto sam prvo svoje iskustvo rp radnje uradio ovde i naucio sva pravila gde mi je bilo jako zanimljivo pa zelim da i drugim osobama pomognem da i oni ostvare sve sto sam ja ostvario.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to sto sam jako aktivan volim da pomazem ljudima u izgradnji rp radnje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvih slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam nikakav biznis.

HVALA NA PAZNJI
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Kokain Paya#8546
6. Vaše Ingame ime: Veljana Cupic
7. Vaš ID: 14531

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?
Želim da se okušam u tome i da pomognem ljudima kojim je to stvarno potrebno. Znam dosta o tome šta se sme a šta ne. Takođe bih voleo da naučim ljude kako šta treba raditi jer ima puno onih koji ne razumeju svrhu RP-a. Ljudi puno greše pa zbog tog razloga bih često specao evente gde ima dosta ljudi koji krše pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Mogu biti dugo aktivan i lako se kapiram i sporazumevam sa ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Biću spreman.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Da.
 
Last edited:

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3/8h
5. Vaš Diskord:Mixsa Kremic#9810
6. Vaše Ingame ime:Mihailo Puric
7. Vaš ID:15396

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto sam prvo svoje iskustvo rp radnje uradio ovde i naucio sva pravila gde mi je bilo jako zanimljivo pa zelim da i drugim osobama pomognem da i oni ostvare sve sto sam ja ostvario.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to sto sam jako aktivan volim da pomazem ljudima u izgradnji rp radnje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvih slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam nikakav biznis.

HVALA NA PAZNJI
 

Don Aca

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
155
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Aleksandar
2. Vaše godine
- 16
3. Vremenska zona
- GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan
- 4 do 8 sati
5. Vaš Diskord
- acke99#1891
6. Vaše Ingame ime
- Don Aca
7. Vaš ID
- 11981

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- zeleo bih bih postati admin zato sto mi je pomalo dosadio RP život, hteo bih da pomognem ostalim adminima u poslu i da zajednicki snagama smanjimo greske svih igraca koje se desavaju na serveru i jednostavno mislim da sam spreman da postanem admin jer sam prosao kroz sva pravila dugo sam na serveru bio sam u sve vrste gengova i drzavnih organizacija i zelim da pomognemo svim igracima.

2. Koje su vaše prednosti?
-imam strpljenja da lepo objasnim svim igracima,brzo kapiram stvari.i volim pomoci svima koji su novi.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis.
 

Don Aca

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
155
Informacije

1. Vaše ime u RL - Aleksandar

2. Vaše godine - 16

3. Vremenska zona - GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 10 sati

5. Vaš Diskord - acke99#1891

6. Vaše Ingame ime - Don Aca

7. Vaš ID - 11981



Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin? - zeleo bih bih postati admin zato sto mi je pomalo dosadio RP život, hteo bih da pomognem ostalim adminima u poslu i da zajednicki snagama smanjimo greske svih igraca koje se desavaju na serveru i jednostavno mislim da sam spreman da postanem admin jer sam prosao kroz sva pravila dugo sam na serveru bio sam u sve vrste gengova i drzavnih organizacija i zelim da poboljsamo to zajedno.



2. Koje su vaše prednosti? -imam strpljenja da lepo objasnim svim igracima,brzo kapiram stvari.i volim pomoci svima koji su novi.



3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih.



4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da



5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste
administrator) - Da
 

Djuka Yipp

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
158
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Andrija
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h Vikendom: 12h
5. Vaš Diskord: Call me Demonnn#9966
6. Vaše Ingame ime: Djuka Yip
7. Vaš ID: 7212

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?
Želim da se okušam u tome i da pomognem ljudima kojim je to stvarno potrebno. Znam dosta o tome šta se sme a šta ne. Takođe bih voleo da naučim ljude kako šta treba raditi jer ima puno onih koji ne razumeju svrhu RP-a. Ljudi puno greše pa zbog tog razloga bih često specao evente gde ima dosta ljudi koji krše pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Mogu biti dugo aktivan i lako se kapiram i sporazumevam sa ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Biću spreman.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Da.
 

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
Informacije
1. Vaše ime u RL - Ante
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4 do 5 sati
5. Vaš Diskord - Zeljko Ormar#9221
6. Vaše Ingame ime - Zeljko Ormar
7. Vaš ID - 9282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin zato jer mi se ta pozicija sviđa, volim pomagati novim igračima i ne volim kršenje pravila. Na ovoj poziciji sam već bio i svidjela mi se no odustao sam jer mi je nedostajao RP život. Sad sam spreman posvetiti se tome i potpuno odustati od RP života.

2. Koje su vaše prednosti?

-Volim pomagati novim igračima
-Već dugo igram na ovom serveru i mislim da imam dovoljno iskustva
-Znam sva RP pravila
-Već sam bio na ovoj poziciji i mislim da sam je obavljao te da cu je obavljati korektno i pošteno
-Spreman sam saslušati svakog igrača i objasniti mu pravila

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ponekad znam biti tvrdoglav ako sam 100% siguran da sam u pravu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?


Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis.
 

Jon Caliente

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
48
1. Ivan
2. 18
3. GMT + 1
4. 5-7 sati, 8+ vikendom
5. BruC # 1338
6. Jon Bellion
7. 27

dodatne informacije

1. Zašto želite postati administrator?

U gradu sam već više mjeseci i sve sam doživio, i legalnu i ilegalnu stranu. Bio sam prije admin na serveru, ali bi se sada volio vratiti u admin tim. Nakon puno RPanja i nakon dosta iskustva u s pravilima, RPanja, volio bih da pomognem ljudima na drugi način.

2. Koje su vaše prednosti?

Znam komunicirati s ljudima i većinu vremena rješavam situaciju jako brzo, budući da iz svog administratorskog iskustva poznajem gotovo sva pravila grada.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Moja najveća slabost je to što sam često previše dobar prema drugima i ponekad mogu biti brzoplet. To se obično odnosi samo na neke manje situacije, a ne na ozbiljne problematične situacije u kojima morate imati čvrsta leđa i držati se.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život da postaneš admin?

Vjerujem da sam napravio sve što sam želio u životu RP-a. Da, spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj posao? (Ograničeno je imati tvrtku dok ste administrator)

ne posjedujem nijednu.
 

Toni Matic

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
21
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Toni M
2. 15
3. MESZ
4. 6-7 Sati
5. Toni.#5835
6. Izet Ivic
7. 21893

1. Ja sam osoba koja je spremna za sve, kao sto sam spreman postati administator Balkan Grand RP-a. Ja volim pomagati ljudi koji se trudu igrati RP i koji se trudu zabavljati u Grand RP-u, i onim ljudima koji se nevolu truditi za RP zabavu. Rado bih postao admin da zamijenim smer kako server trenutacno ide da bih se mogli ljudi zabavljati i imati dobar osjecaj biti dio Grand RP community-a, i da mogu drugi preporuciti ovaj predivni server.
2. Dobro se snalazim ljudima kao nepoznata osoba, i jako sam ljubazan drugim ljudima. Uvijek sam fair i korektan drugima. Isto volim da pomazem ljudima koji se trudu za zabavu u RP-u.
3. Nisam najpametniji i dosta sam ponekad nefokusiran na stvar koju hocu da uradim.
4. Naravno
5. Naravno hocu.
 

vito1234

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
33
Informacije

1. Vaše ime u RL : vito ognjanovic
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona: GMT1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-6 sati( zavisi do dana ponekad i do 12h na dan, a ponekad 2 sata sve zavisno o danu)
5. Vaš Diskord : celavac#3105
6. Vaše Ingame ime : vito ognjanovic
7. Vaš ID : 3459

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? :
Želim da postanem administrator jer volim pomagati drugim ljudima i zelim se dokazati u tome. Vrlo sam kreativan i volim na najzanimljivijim načinima riješiti neki problem koji nastane ig ili na forumu. Najbitnija stvar je da znam sva pravila od( generalnih, GRzone, geto pravila, pravila događaja, pravila za lidere, o zakonodovstvu te izborna pravila ). Najbitnija stvar za mene kao administratora ako ikada postanem je da budem posten prema svima ma kaki god bili i da se svima na posten nacin sudi u razgovoru sa drugim administratorima. Ako bi me netko ikada trebao na diskordu za pomoc na priv chetu bio bih dostupan vjv 12-13h na dan i odg bih na pitanja koja ljude zanimaju i ako treba nekih pomoci oko pravila da ih ne krse u ig. Smatram ovaj posao jako zahtjevnim ali i zanimljivim posto je potrebno imati dobre zivce ( ponekad) strast i volju za takav posao. Još jedan od razloga zasto zelim da postanem administrator je jer mislim da sam jako sposoban za posao posto sam administrator na par gta servera i na diskordu oko desetak pa se dobro sluzim time. Iako sam u proslosti ucinio neke stvari jako lose i nepromisljeno mogu dati svoju rijec da se nikada nece ponoviti ponovno i da cu pripaziti na svaki svoj postupak. Takodje imam funkcionalnu kameru za snimanje ig pa ce biti lakse dobiti pov dok specam i gledam rp radnju.

2. Koje su vaše prednosti?
Ja iskreno mislim da su moje prednosti : POŠTENOST, VELIKI ZIVCI, ISKUSTVO U RP I DISKORD MODERIRANJU, BRZO UCENJE, SLUSANJE SVACIJIH MISLI

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje najveće slabosti su : BRZOPLETOST (u pojedinim situacijama)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ako dobijem sansu da postanem ova vazna uloga u serveruuvije sam spreman napustiti svoj rp da pomazem drugima i novim igracima da nauce nesto i zabave se i mislim da bi bilo dobro iskustvo za mene takode.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : neposjedujem nikakvu vrstu biznisa.(y)

HVALA VAM NA RAZMATRANJU NADAM SE DA CETE MI DATI SANSU!!!!
 

profiivan

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
1. Vaše ime u RL - Ivan S.
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8+h
5. Vaš Diskord - profiivan#2538
6. Vaše Ingame ime -Ivan Asskric
7. Vaš ID - 22565

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato sto hocu pomagati pocetnicima i ako nesto treba uvek cu se javiti da mu pomognem, lose se osecam kada moje drugove admini posalju u demorgan i ja da sam admin uvek bih prvo reko da su to uradili lose ako neznaju a ako znaju slao bi ih u demorgan. I volim da pomazem ljudima na nacin admina a ne policajaca ili doktora jer sam upoznat u te poslove i najbolje bi mi bilo da budem admin to je samo moje misljenje. I bio sam admin u drug igricama.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam strpljenja uvek cu salsusati nekoga, uvek cu pomoci ljudima kada bude treba, uvek sam aktivan,...
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje slabost je samo 1 kada mi ljudi traze novac ili prevoz uvek im pomognem ali kada bdem adminin to necu raditi jer je zabranjeno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hocu, ali ih nemam, a da imam prodao bih.
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
431
nformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Vbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu zat osam i izabrao Admina ne Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Abi
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan i brzo ucim stvari
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom