Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord:AFTERLIFE#3447
6. Vaše Ingame ime: Alex Hellsight
7. Vaš ID: 834

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?:Ja sam tip osobe koje uvek zeli da proba nesto novo...Na projectu sam od 6.8.2021 igrao sam dug period na EN 1 serveru.Znam kako funkcionisu admini na EN i na RS serveru pa sam dobio zelju da probam i ja ono sto mi je bilo najzanimljivije na EN serveru a to je biti admin.Sto se tice pravila znam svako pravilo servera bilo to generalno,ghetto ili bilo koje drugo.Mislim da mogu pomoci puno igraca pogotovo onima koji tek pocinju njihovi ludu avanturu ; ).Bio sam lider 2 organizacije(The Bloods Street Gang,The Famillies).Pre nego donesem ikakvu odluku uvek saslusam obe strane i ne favorizujem ljude ni u kojem slucaju.U vecini slucajeva konflikt ili svadju resavam pricom i recima.
2. Koje su vaše prednosti?: odlucan sam,sve mogu da resim pricom,uvek saslusam obe strane pre nego sto ista uradim,strpljiv,snalazljiv,smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?
: Kada sam bas iznerviram drsko odgovaram.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:
U potpunosti.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
: Da.
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Informacije
1. Vaše ime u RL: Boris
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Boka#6666
6. Vaše Ingame ime: Muhamed Habibi
7. Vaš ID: 7713

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin asistent?
- Zelim da pomognem novim igracima i da odgovorim na sva pitanja koja mogu. Da pokazem gde su neka mesta novim igracima ili da odgovorim na neka pitanja starim igracima koji mozda nesto ne znaju ili nisu sigurni.
2.Koje su vaše prednosti?
- Bio sam admin duze vreme, ali sada zelim da budem asistent. Igram na serveru bas dugo vremena, znam sva pravila i kako server funkcionise.
3.Koje su vaše slabosti?
- Smatram da nemam slabosti
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Prijavljujem se za asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis (prijavljujem se za asistenta)
 

Muamer_lion_Hido

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Muamer Hido
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: do 6-7h
5. Vaš Diskord: Jurlin Hidao#0547
6. Vaše Ingame ime: Muamer Hido
7. Vaš ID: 21630

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa htio da pomognem ljudima, imao sam dosta iskustva po drzavnim organizacijama, jednostavno volim da pomazem ljudima. Najvise nevolim ne pravdu neozbiljnost
2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su sto sam marljiv, nisam ljen,uvjek pomoc svakom igracu na serveru
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam biznis.
 
Last edited:

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: do 6-7h
5. Vaš Diskord: MARE#7329
6. Vaše Ingame ime: Mare Zone
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Jer zelim da postanem jedan od njih koj ce uputiti svakog igraca na pravi put, uvek cu biti tu koj ce doneti pravu odkluku i uvek pomoci igracima Grand RP Servera.
2. Koje su vaše prednosti? Veoma sam snalazljiv, donosim prave odluke, brz sam, imam strpljenja da saslusam svakog igraca.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ja ne pronalazim slabost u sebi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloga da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač. I želi bih da uljepšam ovoj RP boljim. I želio bih da se više ne ponovi ovo što mi je se desilo na žalost.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h+
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše ime u igri: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Vec sam bio admin na ovom serveru i zato bih zeleo da se vratim u admin tim jer mi je uzivanje da radim ovaj posao i da budem tu za igrace kad im najvise treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti?- Posto sam vec bio admin smatram da znam sva pravila i kako server funkcionise. Te bi svojim znanjem pomogao admin timu koliko i igracima kojima je potrebna pomoc.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Pre nego sto pregledate aplikaciju, nadam se da cete mi oprostiti za stvari koje sam radio pre u admin timu i da znate da se to nece ponoviti!
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 9-11h dnevno
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 28197
Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Vec sam bio admin dobio sam zelju da opet budem deo tima i podignem ovaj server na visi nivo. Imam jako puno iskustva sa RP-om kao i sa pravilima. Bio sam admin nekih 2 meseca i jako sam uživao u tom vremenskom periodu. Bio bih od velike koristi zbog svoje aktivnosti, manira, strpljenja i zbog veoma dobrog poznavanja komandi. Zeleo bih pregledati situacije, resavati konflikte i pomagati u bilo kakvim situacijama na bilo koji način.


2. Koje su vaše prednosti?
Imam jako puno prednosti, najpre aktivnost koja je i najbitnija, tu sam u svakom mogućem delu dana pa čak i noći. Obožavam razgovor sa igračima. Nemam problem sa provokacijama i sve rešavam mirno i staloženo. Trudim se da sve odradim kako treba i na vreme.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najviše tvrdoglavost, Ne volim kad neko laže. Takodje malo sam brzoplet, ali vežbom sve se da ispraviti!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, naravno!

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju aplikaciju. Srećno svim aplikatorima
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
262
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-8h
5. Vaš Diskord: Sok od Manga#6360
6. Vaše Ingame ime: Mangow Jerry
7. Vaš ID: 19352

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosadio mi je obican RP zivot te zelim da olaksam posao u administraciji jer ga stvarno ima bas puno i zelim da probam sebe u takvim situacijama gde treba da se donese jasna odluka.
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam smiren u vecini situacija te sam vredan i resavao bi sve probleme koji postoje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Kada mi neko vredja porodicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam trenutno biznis.
 

Jevrozim Rieper

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
149
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Biggie Cheese#4730
6. Vaše Ingame ime: Jevrozimoss Slash
7. Vaš ID: 25111

1. Zašto želite postati admin? : Nakon dugog RP iskustva zeleo bih da se oprobam kao admin i da pomazem onima kojima treba pomoc,
Smatram da moj rad i trud moze da doprinese da se RP na serveru podigne na visi nivo.

2. Koje su vaše prednosti? : Strpljivost,Osmatranje situacije,Korektnost,ljubaznost i dosta sam smiren.

3. Koje su vaše najveće slabosti? : Generalno nemam neke slabosti uglavnom mozda kad previse razmisljam jer zelim da sve bude kako treba i da se sve odigra na pravedan nacin.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Da.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da.
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-4 h
5. Vaš Diskord: b0jan#3241
6. Vaše Ingame ime: Jerry Thompson
7. Vaš ID: 7614

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Pomagao sam, pomazem i pomagacu svakome kome je potrebna pomoc na serveru. Znam kako radi server i znam da ako postanem admin mocicu da pomazem na vise igraca.
2.Koje su vaše prednosti?: Znam da se snalazim u situacijama i da resavam situacije sam, bez potrebe od nekog veceg.
3.Koje su vaše slabosti?: Trenutno smatram da nemam neke slabosti koji bi poprecile mom radu.
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
377
1. Vaše ime u RL: Miloš

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7h

5. Vaš Diskord: redji#9964

6. Vaše Ingame ime: Miki Obama

7. Vaš ID: 6458





Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


- Vec oko 11 meseci sam na ovom projektu, prosao sam kroz veliki broj organizacija kako i crime tako i state i u zadnje vreme Roleplay situacije mi nisu zanimljive kao pre

- Volim pomagati drugima na bilo koji moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome






2. Koje su vaše prednosti?

- U Crime Organizacijama sam tokom skoro svog igranja na ovom projektu, i mislim da bi bio dobar Curator istih, ali do toga ce da prođe malo vremena ako udjem u administraciju

- Tokom igranja na projektu, ucestvovao sam u velikom broju RP situacija

- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator





3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Brzo se iznerviram

- Nestrpljiv sam





4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?:

- Da




5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):

- Nemam biznis
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL - Matej

2. Vaše godine - 18

3. Vremenska zona - (GMT+2)

4. Prosječna aktivnost na dan - Ovisi kakav dan imam, ujutro radim, popodne polažem za auto, inače 8-10/11h dan.

5. Vaš Diskord - Seksi #3978

6. Vaše Ingame ime - Nora Kennedy

7. Vaš ID - 6112

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vrijeme u bandama i u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.

2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobar sam sa živcima :D
- Kulturan
- Pošten
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
- Slabije izgovaram R
- Slabija komunikacija
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis


 

Mujo

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mujo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:radnim danima 4h+ vikendom 7h+
5. Vaš Diskord: Mujo Cappone #4240
6. Vaše Ingame ime:Mujo Cappone
7. Vaš ID:21627

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volio bi da postanem asistent administracije zbog toga sto bi vrlo brzo pomogao novim ali i starim igracima koji igraju
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek sam spreman pomoci,znam dosta pitanja koja igraci cesto pitaju admine i znam dobre odgovore za ista
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti koje bi smetale u RP
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Ako bi prosao test ostao bi u org jer bi bio asistent

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da,nemam biznis
 

Nikola -_-

Player
Player
Joined
Sep 13, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Niloka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord:Nikola -_-#8699
6. Vaše Ingame ime: Nikola Lopic
7. Vaš ID: 30966 (Presao sa EN1)

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem deo administracije iz razloga sto verujem da mogu mnogo doprineti u poboljsanju RolePlay-a uklanjanjem(kaznjenjem) igraca koji krse pravila i unistavaju iskustva drugih igraca.

2. Koje su vaše prednosti?
Veoma dobro poznajem pravila;
Znam da prepoznam greske u RP situacijama;
Uvek sam pravedan;
Strpljiv sam i saslusavam obe strane price;
Nebi nikog kaznio bez validnog video dokaza(mp4);
Uvek zelim da naucim i da usavrsim posao.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Znam da budem previse grub ukoliko me neko iskoriscava sto je donekle dobro jer izbegavam AA(admin abuse)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.Nemam biznis jer prelazim sa EN na RS server.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije

Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar Savic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: Igram igricu svakodnevno
4. Prosječna aktivnost na dan: od 8 do 10 sati svakog dana
5. Vaš Diskord: leby#3357
6. Vaše Ingame ime: Leby Karantino
7. Vaš ID: 19862

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?- Pa pre svega bih voleo da naucim svakog coveka u gradu da pravila treba da se postuju
2. Koje su vaše prednosti?- Pa igram ovu igricu jos od prosle godine, takodje sam igrao i SAMP
3. Koje su vaše najveće slabosti?- Moje slabosti su kad vidim na primer malo dete koje igra rp i koje mi dodje i car rema me itd...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?- Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)- Naravno
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar Savic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - Jako cest
4. Prosječna aktivnost na dan - Od 8 do 10 sati
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Karantino
7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zato sto bi hteo da pratim grad i da kaznjavam one koji ne postuju pravila grada
2. Koje su vaše prednosti? - To sto grand rp igram vec vise od godinu ipo dana kada sam imao stariji acc na drugom kompu koji, i to sto sam israo SAMP
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Moja najveca slabost je kad radim nesto a znam da mogu mnogo bolje, i pukusavam uvek da se poboljsavam u tome sto radim
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - Naravno, sta god je potrebno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno da hocu
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:tome.#0001
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pa prvo htio bi postati admin tj. asistent administracije jer volim pomagati administraciji koliko god mogu, i volim komunikaciju sa igracima i pomagati im te nekako im pobljsati rp osjecaj.Vec sam bio admin i znam sva pravila, nikad nisam bio kaznjen za ista osim za ban jednom sto se kajem.I eto prijavljujem se za asistenta a mozda kasnije i admin.Imam iskustva u administraciji sto i sama administracija vjerujem da zna i eto toliko od mene.

2.Koje su vaše prednosti?
-Dobra komunikacija sa igracima, posten sam i nikoga ne diskriminiram, poznajem sva pravila servera jako dobro, uvijek sam iskren.

3.Koje su vaše slabosti?
-Brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da.

Hvala vam na čitanju i sretno ostalim kandidatima.

Don Jeans.
 
Last edited:

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Zivojin

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h

5. Vaš Diskord:Zile#2370

6. Vaše Ingame ime: Ziile Yip

7. Vaš ID:17704

Dodatne Informacije


1. Hteo bih da poboljsam rp, da ne bude svadja i prepirke na serveru. Zelim da probam da budem sto bolji admin i da pomazem igracima. RP zivot me je malo smorio zato sto sam bio u svakoj drzavnoj i kriminalnoj organizaciji pa bih sada volio da budem admin i da mojim prisustvom pomognem administraciji i da dam sve od sebe. Volim ovu igricu i ovaj RP server i sada kada imam iskustva u svakoj organizaciji probao bih da budem i admin.

2. Moje prednosti su zato sto mogu biti aktivan mnogo vremena i da budem uvjek tu u trenutcima kada sam potreban. Nisam toxic uvjek bih bio tu za svakog igraca da pomognem. Strpljiv sam i mnogo razuman i uvjek zelim da bude pravedno. Takodje imam i iskustvo kao administrator na serveru

3. Moje slabosti su to sto ne volim ne pravdu i uvjek zelim da uradim posteno za svakog igraca na serveru

4. Spreman sam da ostavim RP zivot i da predjem u admine

5. Da spreman sam da prodam biznis kako bih postao admin

HVALA NA CITANJU I SRECNO SVIMA
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
Informacije

1. Vaše ime u RL: Igor

2. Vaše godine: 32

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h

5. Vaš Diskord: Igyyy#5026

6. Vaše Ingame ime: Elvis Pritisni

7. Vaš ID: 5674

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin asistent?

Smatram da sam trenutno jedan od boljih kandidata trenutno na zajednici koji mogu konkurisati za poziciju asistenta administratora. Cinjenica je da od kad igram, a prošlo je skoro godinu dana, nikada nisam naštetio ni na jedan način zajednici i uvijek sam bio na raspologanju svima. Defacto, smatram da svojim prisustvom u timu administracije mogu samo doprinijeti i samim tim iskoristiti to na najbolji mogući način. Dugi niz meseci je prošao, i uvijek sam imao u cilju da pomognem administraciji na neki nacin. Smatram za sebe da jako dobro poznajem sve sto je usko vezano za server i pravila i da na taj nacin uvijek mogu "pametno" donositi odluke.

Svi koji me znaju na zajednici, a zna me vecina svjesna je cinjenice da se svemu posvetim na najbolji moguci nacin i da uvijek ciljam ka najvišem mogućem cilju. Timski sam duh, a to je ovom serveru potrebno jer sve pocinje od zajednickog dogovora. Smatram da iza sebe imam mnoštvo stvari i mnoštvo pozicija koje mogu biti moj kredibilitet za svaku sitnicu na zajednici.

2.Koje su vaše prednosti?
- Dobra kvaliteta vodstva
- Smireno rješavanje intenzivnih situacija
- Dobar slušatelj i spreman učiti nove stvari
- Izvrsne komunikacijske vještine
- Aktivan u gradu

3.Koje su vaše slabosti?
- tvrdoglavost
- brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Prijavljujem se za asistenta.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imam biznis (prijavljujem se za asistenta)
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
1. Vase ime u rl: Nikola

2. Vase godine:16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan:7h+

5. Vaš Diskord: __Nikola__#6981

6.Vase Ingame ime: Nikola Polumental

7.Vaš ID: 8569



Dodatne Informacije

1.Zašto želite da postanete admin?

Zelim da postanem Administrator zato sto bih pomagao ljudima, biti admin nije sala, to je jedan vrlo ozbiljan i odgovoran posao, odgovarao bih na tikete,govorio sta treba da urade ako im je nesto tesko,regulisao bih i kaznjavao ako neko nesto prekrsi od RP pravila.Imam dosta iskustva sa RP-om,znam dosta server pravila i zeleo bih da budem Administrator na GRAND RP-u.





2.Koje su vaše prednosti?

-Moje prednosti su da sam vredan,iskusan u bilo cemu,trudim se oko svega i uvek sam tu da pomognem bilo kome



3.Koje su vaše najvece slabosti?

-Nemam niti jednu slabost





4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

-Da bio bi spreman.



5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

-Da

(nemam biznis)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom