By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!ti si niko i nista shvati toA ko drugo vidi se da si pekmezov drug i da te je platio izgleda, jer opet neke pretnje tu idu...kad ce te se naviknuti da se ne sme prijetiti nikom sta vam nije jasno,da se niste mozda natukli nekih steroida pa vas ego zeza opet ehhehee
Popricaj sa ogledalom jer te niko ne sljivi ni 1% pa mozda sam sebe uzmes u obzir nebitalac debeliii...ti si niko i nista shvati to
Vidim zemke ti si tolko bitan da si bl iz svake orgPopricaj sa ogledalom jer te niko ne sljivi ni 1% pa mozda sam sebe uzmes u obzir nebitalac debeliii...
ma ko je bl iz org jesi glup druze nesvjesno se gubis izgleda te ovo sunce opalilo u glavu izadji malo n azrak da ne istrunes u kuci mene svi zovu u org sta smisljas opet neke lazi lazovcino malenaVidim zemke ti si tolko bitan da si bl iz svake org
opaaaa ewo ga konacno se i pronaslo ovo sto je ovom mladoljetnom momku pisao kao sto je i meni prije snimka sto je osjekao uputio iste rijeci pa izsjekao snimak da se samo ja cujem a prijetio si mladoljetnom momku pa ewo sad se sve jasno vidi treba te odma istog momenta skinuti sa ovako divnog servera i projekta jer narusavas game ljudima...iskreno sevap bi i red bio da se te skloni jer ne bi bilo ovoliko kacenja kroz tebe fujjjjj siiii iskreno![]()
Nije to moj dc + jos chat gpt postoji ne znam sto toliko lazes jos nisi samo meni prijetio bego mojoj citavoj ffam dernjas se po igracima stvarno je sramota psujes majke ljudima zato si i banovan i treba ti jos staviti jedno 1000dana da se odomoris kak ote nije sramota koliko godina imasopaaaa ewo ga konacno se i pronaslo ovo sto je ovom mladoljetnom momku pisao kao sto je i meni prije snimka sto je osjekao uputio iste rijeci pa izsjekao snimak da se samo ja cujem a prijetio si mladoljetnom momku pa ewo sad se sve jasno vidi treba te odma istog momenta skinuti sa ovako divnog servera i projekta jer narusavas game ljudima...iskreno sevap bi i red bio da se te skloni jer ne bi bilo ovoliko kacenja kroz tebe fujjjjj siiii iskreno
Hahhahaha sad sami izgovori a ne smes da komentarises sto si malom Vojin Grotti pretio sta se sad pravdas dok mu pretis da ces mu doci na kucu i tako dalje jos lik maloljetan,sram nek te bude... ja bi te cak na sud dao iskreno ti kazem jer si na rijecima mnogo jak,treba ti u real life novcana kazna sto pretis ljudima da se opametis malo ...sta je sad si se usro jer nisi opcekivao da ce i on da te kaci tebe treba 1mil dana da se te zatvori koliko si gresan i ne preti djeci nebitalac jedan sta je sad chat gpt i nije tvoj dc sami nelogicni izgovori hahahai pa ciji je onda ako nije tvoj da nije od tvog tjela ako tvoj nije mislim druze gubis se ici ces ti dozivotno na ban tako ti i treba sta si trazio nadam se da ces to i da dobijes jer zasluzujes i jos mnogo vise SRAMI SEEEE.... da ti nije postalo nesto mnogo vruce u toj zatohloj sobi od tvojih nekontrolisanih lazi...a ko drugo dobio sam ban jer sam imao dva warna zbog napustanja igre zbog tebe a trevi sam dobio sto sam se branio dok me je lik pucao na pumpi digitalac glupi ne LAZI VISE PEKMEZE DOSTA TE JE ISKRENONije to moj dc + jos chat gpt postoji ne znam sto toliko lazes jos nisi samo meni prijetio bego mojoj citavoj ffam dernjas se po igracima stvarno je sramota psujes majke ljudima zato si i banovan i treba ti jos staviti jedno 1000dana da se odomoris kak ote nije sramota koliko godina imas
Hahhahaha sad sami izgovori a ne smes da komentarises sto si malom Vojin Grotti pretio sta se sad pravdas dok mu pretis da ces mu doci na kucu i tako dalje jos lik maloljetan,sram nek te bude... ja bi te cak na sud dao iskreno ti kazem jer si na rijecima mnogo jak,treba ti u real life novcana kazna sto pretis ljudima da se opametis malo ...sta je sad si se usro jer nisi opcekivao da ce i on da te kaci tebe treba 1mil dana da se te zatvori koliko si gresan i ne preti djeci nebitalac jedan sta je sad chat gpt i nije tvoj dc sami nelogicni izgovori hahahai pa ciji je onda ako nije tvoj da nije od tvog tjela ako tvoj nije mislim druze gubis se ici ces ti dozivotno na ban tako ti i treba sta si trazio nadam se da ces to i da dobijes jer zasluzujes i jos mnogo vise SRAMI SEEEE.... da ti nije postalo nesto mnogo vruce u toj zatohloj sobi od tvojih nekontrolisanih lazi...a ko drugo dobio sam ban jer sam imao dva warna zbog napustanja igre zbog tebe a trevi sam dobio sto sam se branio dok me je lik pucao na pumpi digitalac glupi ne LAZI VISE PEKMEZE DOSTA TE JE ISKRENO