- Joined
- Oct 6, 2022
- Messages
- 29
Zdravo dobio sam nalog za kradju auta i nije mi jasno sta se desava . Admin je reko moj je auto moj. Admin ne sme da sprecava rp situaciju. i isto tako da se pretvori u admina i ne da mi da ukradem . Nakon toga ne krsim nikakvo pravilo idem 10 km/h po travi kako ne bih prekrsio PG on me stvalja u demoran . Molim maksimalnu kaznu .