- Joined
- Jan 15, 2022
- Messages
- 593
Vozili smo se po getu i ubivali ljude, nakon odredjenog vremena uputili smo se ka fam house. Neki lik nas je poceo provocirati pa nas je pucao, mi smo izleteli i ubili ga. Nakon te situacije smo poceli pucati ostatak familije koji je izvadio oruzije i tako je krenuo RDM. Hvala najlepse i ako osecam da cete odbiti ovu zalbu.