- Joined
- Apr 22, 2024
- Messages
- 13
Pomaze bog/Assalamualaikum svim administratorima ovog servera.Ja sam pre dve godine dobio ban za vredjanje porodice na 7 dana,nako otprilike tri dana sam usao da vidim koliko mi je ostalo video sam da sam blacklistan od strane navedenog,Ja razlog idalje nisam dobio.Pisao sam pet unban appelova i bio uvek odbijen.Evo proslo je dve godine mislim posle ovolikog vremena da mi se treba dati druga sansa.Ja se instinjski izvinjavam svakome kome sam i sta uradio ikada,kajem se za svoje postupke.Dok sam igrao na tom serveru zivot mi je nekako bio lepsi,upoznao sam nove drugare stvarao sam uspomene jednostavno je bilo nepisivo.Zato vas sada molim da mi se da druga sanasa i dajem obecanje da necu napraviti NI JEDAN problem.Hvala na citanju pozdrav [: