Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Greezy | Luka Markac

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
13
Ime porodice: Pogone

Vlasnika porodice i ID: Luke Markec 22906

Broj porodične kuće: 1125

Forum link od vlasnika porodice: lukaradoplayer

Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: sorrxbored#1111

Forum link od vlasnika porodice: lukaradoplayer

Logo:

unknown.png

Povijest porodice: Prije 16 godina kada smo moj brat Pablo, nas tata, mama, sestra i ja putovali automobilom imali smo veliku saobracajnu nescrecu i samo smo moj brat, moja mama i ja prezivjeli. Poslije 5 godina dok smo se moj brat Pablo i ja igrali u nasoj sobi zaculi smo jako udaranje vratima i vikanje nase mame zavrili smo na prvi sprat i videli smo kako su neki nepoznati ljudi obuceni u zutu boju terali nasu mamu da im da sve sto ima svaku vrednu stvar i svaku kintu sto je imala, za to vreme ja i moj brat smo se sakrili u potkrovlje, a nasu mamu su pitali gde smo mi (njena deca) ali ona im nije htela odgovorit zato jer je zeljela da mi budemo na sigurnome i bez povreda, pretrazili su celu kucu osim podkrovlja i kada nas nisu nasli odlucili su ubiti nasu mamu a mi smo samo mogli plakati za to vreme kada smo primetili da su otisli iz kuce odlucili smo se spustiti dole kod nase mame koja lezi mr**a na podu kada smo dosli dole vidjeli smo kako mafija koja ju je ubila ulazi u njihova kola uspeli smo zapamtiti kako izgledaju kola. Od toga dana moj brat Pablo i ja smo se odlucili osvetiti tim ljudima i uciniti im ono sto su oni ucinili nasoj majci i tako je nastala familija pod imenom Pogone.

Pravila familije:
Ne sme se krasti sa familijskog balansa!
Kada posudite vozilo iz garaže morate ga OBAVEZNO vratiti u garažu i napuniti mu gorivo kada završite sa korišćenjem vozila!
Nema ponižavanja i vređanja drugih članova familije!
Veće činove se mora slušati!

Rangiranje:
1. Novi Clan
2. Srednji Clan
3. Stari Clan
4. Saradnik
5. Pomocnik
6. Zamenik Direktora
7. Direktor


Ciljevi porodice:
Imati sto vise biznisa
Biti prijatelj jedan drugom
Biti u TOP 30 na ljestivci familija
Da budemo neformalna organizacija
Da imamo dobra vozila
 
Last edited:

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Pozdrav,

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24 sata u igri i na diskordu (Obavezno stavite ime na discordu kao sto vam je i ingame).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom