Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15394
Players nickname
Fatom Elkhabib
Suspect ID
15277
Date of violation
Jul 4, 2022
Time of violation
16:43PM
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=xn_PhzHyNio&ab_channel=MihaGamer

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Kao što može da se vidi na snimku, lider ROCKSTARA ID 15277 je započeo sferu protiv nas u ghetto. Čim smo stigli do mosta, čim je prošao kroz čekpoint, nema ga. Teksture nisu problem i čankovi. Preporučujem adminu da proveri detaljno id 15277 foldere da se ne nađu neki čitovi.
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Draga administracijo molim vas uradite Pc check na igracu ID 15277 koliko puta je vec ovaj igrac reportovan za istu stvar i niste mu uradili Pc check a nekima ste radili zbog gluposti skoro. Nemora da znaci da ljudi koriste cheat samo za pucanje. Hvala.
 
Last edited:

DomiToretto

Player
Player
Joined
May 28, 2022
Messages
33
Doslovno ako mu ne ide odma forum jao ovaj mozda cheat ima, mislim nema mi smisla uopce da se trkamo u gradu jer odma čim nekome ne ide jaoooo ovaj ima mozda neki cheat. Mislim prihvati poraz kao čovjek a ne kao necu reci sta, nego odma na forum ides stavljat
 

Adonis Zabataaa

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
200
Kao što može da se vidi na snimku, lider ROCKSTARA ID 15277 je započeo sferu protiv nas u ghetto. Čim smo počeli, ja sam pokušao da ga gurnem, ali sam samog sebe oborio i tu sam sumnjao da ima neki cheat da ne može da ga oboriš. Čim smo stigli do mosta, čim je prošao kroz čekpoint, nema ga. Teksture nisu problem i čankovi. Preporučujem adminu da proveri detaljno id 15277 foldere da se ne nađu neki čitovi.
druze cista fizika u igrici zakacio si ga prednjim dijelom auta koji je laksi od njegovog zadnjeg dijela i samo si se okreno i plus se vidi da ti na snimku laga tkd nemamo sta th pricat
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Nema veze za to što sam samog sebe oborio, nego kad je prošao kroz čekpoint, samo je nestao i nema ga na daljem putu.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Draga administracijo molim vas uradite Pc check na igracu ID 15394 koliko puta je vec ovaj igrac reportovan za istu stvar i niste mu uradili Pc check a nekima ste radili zbog gluposti skoro. Nemora da znaci da ljudi koriste cheat samo za pucanje. Hvala.
Familijo, ja nemam nikakav čit niti ću ga imati. Zašto tvrdiš da mi treba pc check? Kad sam smotan da budem i turfer xD
 

Velja Corleone

I am not perfect, But i am Limited EdItIoN :)
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
43
druze cista fizika u igrici zakacio si ga prednjim dijelom auta koji je laksi od njegovog zadnjeg dijela i samo si se okreno i plus se vidi da ti na snimku laga tkd nemamo sta th pricat
Na koju foru je prednji deo laksi od zadnjeg hahahah
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom