Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6825
Players nickname
John Dyole
Suspect ID
12810 14096 11003
Date of violation
Jul 5, 2022
Time of violation
12:00
Proofs
https://youtu.be/

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
Kao sto se moze videti na povu od PapaBlack. snimak je od cele situacije i vide se jasni dokazi o upustanju u rp situaciju. po svemu ovome realno smo imali RP razlog da ga ubijemo. jer kao st ose vidi sve uvrede i provokacija je bila u ic chatu.
ono ceo pov? ne budi smesan pre toga ste vredjali pa sam i ja
ne pravite se nevini
 

milosst686

Player
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
166
Ma šta vam je ljudi, svi vi nađete izgovore kako bi kažnjavali druge, a kada vas treba kazniti vi plačete
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Ma šta vam je ljudi, svi vi nađete izgovore kako bi kažnjavali druge, a kada vas treba kazniti vi plačete
Bueaz ti kao prvo nemas nikakve veze sa ovom situacijom. Kao drugo, niko od nas ne place, ako treba da budemo kaznjeni nek nas kazne, samo pokusavamo da objasnimo liku da je uradio self report jer se upustio sa nama u rp situaciju po kojij imam dovoljno razloga da ga ubijem. To sto je on objavio snimak od kraja situacije je njegov problem. Papa je stavio pov od kompletne situacije gde se moze zakljuciti da se upustio u rp radnju i radio sta je radio. Dovoljno da imam razlog da ga ubijem.
 

PapaBlack

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
32
Bueaz ti kao prvo nemas nikakve veze sa ovom situacijom. Kao drugo, niko od nas ne place, ako treba da budemo kaznjeni nek nas kazne, samo pokusavamo da objasnimo liku da je uradio self report jer se upustio sa nama u rp situaciju po kojij imam dovoljno razloga da ga ubijem. To sto je on objavio snimak od kraja situacije je njegov problem. Papa je stavio pov od kompletne situacije gde se moze zakljuciti da se upustio u rp radnju i radio sta je radio. Dovoljno da imam razlog da ga ubijem.
Tako je, decko nam je pretio i govorio da izadjemo iz green zone, mi smo pokusali da ga iskuliramo ali on je nastavljao, nakon cega smo mi i izasli iz GZ tako da ja ne vidim problem u celoj situaciji i kakve veze ima gde sam ga ubio, u IRL situaciji to da se desi izuo bi ga pred bolnicom da odma mogu i da ga vrate na fabricka..., a ovo je situacija gde samo policija treba da intervenise zbog u bistva...
 

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
Tako je, decko nam je pretio i govorio da izadjemo iz green zone, mi smo pokusali da ga iskuliramo ali on je nastavljao, nakon cega smo mi i izasli iz GZ tako da ja ne vidim problem u celoj situaciji i kakve veze ima gde sam ga ubio, u IRL situaciji to da se desi izuo bi ga pred bolnicom da odma mogu i da ga vrate na fabricka..., a ovo je situacija gde samo policija treba da intervenise zbog u bistva...
druze znas i sam sta se desilo nemoj se sramotiti. ja sam dosao da rentam i vi odjednom krenuli da me vredjate i pricate svasta nakon cega sam ja reko da izadjete iz gz .
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrač povukao žalbu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom