Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12925
Players nickname
Niksa Creed
Suspect ID
11725, 26525
Date of violation
Jul 5, 2022
Time of violation
13:25
Proofs
https://youtu.be/9KUkZuBk9gM

Legija Zambada

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
12
Pre svega priznajem da sam igraca udarao autom i treba da dobijem zasluzenu kaznu za to. Ali isto tako zelim da i igrac koji je ovo objavio dobije svoju kaznu jer se 10 minuta vozio okolo sa automobilom i gazio nas istim. Nas 8 pucamo po njemu i po automobilu i ne mozemo da ga ubijemo jer konstantno nas gazi. Te bezi na most i odatle puca i ponovo nastavlja da radi isto. Igrac je takodje pre toga udarao nase automobile sto na zalost nisam snimio. Ne znam zasto je igrac iz creeda ovako ogorcen ali eto. Pritom da isti taj igrac radi MG, PG, jede dok ima masku i dok ga mi udaramo autima role playa nigde. I takodje na minutu 1:56 u videu se cuje da je rekao da nas njegov kolega skida sa daljine(ubija) sto je na kraju i uradjeno i pucao nas je izvan kruga preko puta mosta.
 
Last edited:

Legija Zambada

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
12
meni 180 min a njemu warn
Zasto bih ja dobio warn kad nema razlog za warn. Ti si taj koji prvi krsi pravila i koji bi trebao dobiti istu kaznu kao i ja. U ostalom tu su admini koji bolje znaju od nas pa ce oni i onako na kraju odluciti kako je ispravno u koliko naravno prodje tvoja zalba. Ja priznajem da sam pograsio i to uradio iz besa pa tako priznaj i ti. Celo vreme radis MG VDM PG. Vise si sebi stetu napravio nego meni.
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
6.7 Ako ste poginuli, ne možete se vratiti u borbu 15 minuta. | UPOZORITI
izuci malo pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom