Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24616
Players nickname
Gustavo Cortez
Suspect ID
3090
Date of violation
Jul 9, 2022
Time of violation
15:21
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=aKW_w2q9zhg

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Postovanje,

Okaci cijeli video kako si ometao RP dok smo hapsili lice, receno ti je 20 puta da se odmaknes ti nisi, poslje toga sam te vezao i ti si rekao da ces prestati i da ces sam uci u celiju, pustio sam te ti si se opet vratio da ometas + sve vrijeme si vrijeđao dok si u crnoj majci (OOC karakter) sto znaci OOC vrijedjanje.

S postovanjem,
Rico Campbell
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Postovanje,

Okaci cijeli video kako si ometao RP dok smo hapsili lice, receno ti je 20 puta da se odmaknes ti nisi, poslje toga sam te vezao i ti si rekao da ces prestati i da ces sam uci u celiju, pustio sam te ti si se opet vratio da ometas + sve vrijeme si vrijeđao dok si u crnoj majci (OOC karakter) sto znaci OOC vrijedjanje.

S postovanjem,
Rico Campbell
Postovanje,

Kada se to desilo bio sam u zatvoru, i covek jeste u pravu... Nacicu POV gde je psovao i ometao roleplay nakon dosta upozorenja nije odbijao da prestane to da radi. Sasvim sam siguran da je Gustavo Cortezz napravio neverovatnu gresku. Time cu naci POV i okaciti kada je vredjao i maltretirao samo nije smeo da okaci
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovanje,

Kada se to desilo bio sam u zatvoru, i covek jeste u pravu... Nacicu POV gde je psovao i ometao roleplay nakon dosta upozorenja nije odbijao da prestane to da radi. Sasvim sam siguran da je Gustavo Cortezz napravio neverovatnu gresku. Time cu naci POV i okaciti kada je vredjao i maltretirao samo nije smeo da okaci
Postovani, ponovite mi bese ko je bolestan?
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovanje,

Okaci cijeli video kako si ometao RP dok smo hapsili lice, receno ti je 20 puta da se odmaknes ti nisi, poslje toga sam te vezao i ti si rekao da ces prestati i da ces sam uci u celiju, pustio sam te ti si se opet vratio da ometas + sve vrijeme si vrijeđao dok si u crnoj majci (OOC karakter) sto znaci OOC vrijedjanje.

S postovanjem,
Rico Campbell
Postovani, umesto sto drkate kurac na sahp preko veze radite nesto. POZDRAV BATO
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovanje,

Kada se to desilo bio sam u zatvoru, i covek jeste u pravu... Nacicu POV gde je psovao i ometao roleplay nakon dosta upozorenja nije odbijao da prestane to da radi. Sasvim sam siguran da je Gustavo Cortezz napravio neverovatnu gresku. Time cu naci POV i okaciti kada je vredjao i maltretirao samo nije smeo da okaci
IC vredjanje je dozvoljeno, dostavi POV
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovanje,

Okaci cijeli video kako si ometao RP dok smo hapsili lice, receno ti je 20 puta da se odmaknes ti nisi, poslje toga sam te vezao i ti si rekao da ces prestati i da ces sam uci u celiju, pustio sam te ti si se opet vratio da ometas + sve vrijeme si vrijeđao dok si u crnoj majci (OOC karakter) sto znaci OOC vrijedjanje.

S postovanjem,
Rico Campbell
IC se prekida tek kad dodje ADMIN tada postaje OC, sve do tada je IC
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
IC se prekida tek kad dodje ADMIN tada postaje OC, sve do tada je IC
Postovonje,
Ti si u crnoj majci samim tim si ti OOC igrac u tom periodu... I tebe nema da zanima u tom trenutku policajci koji su u zatvoru zato sto si OOC igrac koji je zarobljen od admina...
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovonje,
Ti si u crnoj majci samim tim si ti OOC igrac u tom periodu... I tebe nema da zanima u tom trenutku policajci koji su u zatvoru zato sto si OOC igrac koji je zarobljen od admina...
Postovani, gramatika je malo pukla, pozdravite mi bakija. Pozdrav
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovonje,
Ti si u crnoj majci samim tim si ti OOC igrac u tom periodu... I tebe nema da zanima u tom trenutku policajci koji su u zatvoru zato sto si OOC igrac koji je zarobljen od admina...
Postovanje, mene zanima ko je tebi dao mis i tastaturu u ruke kao 2 mene sve zanima kao 3 zovite me pera miti kao 4 jel te udaraju u skoli kao mitrovic precku kao 5 tek kad je admin tu je OOC. Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom