Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1013
Players nickname
Mia Shrek
Administrators nickname
Major Obama
Date
Jul 15, 2022
Time
11:29
Proofs
x

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Ja se stvarno izvinjavam bio sam malo pijan te noci a potom su uhapsili mog drugara Mau Shrek bez razloga iz FIB-a i bio sam pod stresom stvarno se izvinjavam zbog toga jer uopsteno ne psujem nego kada me bas neko isprovocira ili kada sam nesto nervozan dobio sam ban za pravilo 3.2 vredjanje ako je moguce nekako dobiti unban malo ranije posto stvarno volim igrati ovde na grandu pazicu sledeci put sta radim ako mi date sansu sada. Gledacu da sledeci put izbegavam takve situacije jer ja jesam toksican decko ali u buduce cu izbegavati svadju i takve ljude hvala na razumevanju izvinjavam se jos jednom!
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Ja se stvarno izvinjavam bio sam malo pijan te noci a potom su uhapsili mog drugara Mau Shrek bez razloga iz FIB-a i bio sam pod stresom stvarno se izvinjavam zbog toga jer uopsteno ne psujem nego kada me bas neko isprovocira ili kada sam nesto nervozan dobio sam ban za pravilo 3.2 vredjanje ako je moguce nekako dobiti unban malo ranije posto stvarno volim igrati ovde na grandu pazicu sledeci put sta radim ako mi date sansu sada. Gledacu da sledeci put izbegavam takve situacije jer ja jesam toksican decko ali u buduce cu izbegavati svadju i takve ljude hvala na razumevanju izvinjavam se jos jednom!
Jos jdnom ovo je jako dobra osoba.Nadam se da ce dobiti unban.<3
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,272
Poštovanje, nažalost vaša je odgovornost da pazite šta pričate.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom