Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
43
1. Vaše ime: Vidoje Kalasnjikov

2. Ime administratora: Danilo Low

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlican administrator, brzo reaguje na tiket i dobre odluke donosi!
 

Domo Bulbasaur

Player
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
147
1. Vaše ime: Domo Bulbasaur
2. Ime administratora: Gerrito Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Covjek se trudi Radi odlicno svoj posao, brzo odgovara na tikete objasni svaku situaciju detaljno, jedan Gospodin od Administratora i jedan primjer pravog Admina kapa do poda..

 
Last edited:

Luka12

Player
Player
Joined
Aug 31, 2023
Messages
2
1. Vaše ime: Lukaa Pivljakovicc

2. Ime administratora: Filip Fillep

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlican administrator, brzo reaguje na tiket i dobre odluke donosi!
 

Walter_White

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
5
1. Vaše ime: Walter White

2. Ime administratora: Dervo Lepic, Leon Zaza, Stefan White

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivni i brzi admini, uvek tu da pomognu, i da se nadju u nevolji, svaka cast!
 

Ben Doved

Leader
Leader
Joined
Jul 11, 2023
Messages
26
1. Vaše ime: Ben Doved

2. Ime administratora: Aldin Verstappen, Denza Washington, Krle Zivkovic, Stefan Whitee

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje) : Krle i Stefan odlicni curatori tu su kad god ih pozoves, uvek spremni da pomognu. Aldin takodje uvek pomaze i resava neka kompliciranija situacija, uvek tu da odgovori i pomogne na sve sto treba. A Denza odlican admin, mislim i da je najaktivniji, covjek izdvojio vise od sat vremena da mi spawna i pomaze oko auta za oraganizaciju. Hvala svima, odlicni admini ❤️💪!!!
 

Carlos Armone

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
190
1. Vaše ime: Carlos Bartonowell

2. Ime administratora: Simon Corey

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Nemam ja tu puno sta za reci, covjek je jednostavno profesionalac u svom poslu. Bilo koja pohvala bi samo "pokvarila integritet" koju bi izgovorio u znak pohvale. Nemam sta rec' eto
 

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
34
Ime: Patrik Vasquez
Admin: Leon Zaza
Razlog: Čovjek je uvijek tu kad ka netko treba odma kad mu se nešto pošalje odma odgovori itd..
 

dofuu

Player
Player
Joined
Nov 28, 2022
Messages
1
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Nagib Nizbrdica
2. Ime administratora: Ahmed Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pozdrav, kao old school SA:MP igrac, kao neko ko je igrao u vrijeme kad se sve moralo kucati, kad je VOIP bio pojam, kada je jedina stvar preko koje smo pricali bio TeamSpeak... Moram da pohvalim Ahmeda kao jednog od administratora koji je primijetio ono sto mi starci imamo, a to je prirodni Roleplay. Hvala ti sto si primijetio nacin na koji smo igrali igricu Rasputin i ja. Hvala ti sto si pazio da niko ne pogrijesi i sto si, prije svega, divan decko, a jos bolji administrator.
 

Kron3r

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
31
1. Vaše ime: Max Zambada
2. Ime administratora: Derva Lepic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momak radi svoj posao kako treba svaka cast od mene sve pohvale :)
 

Kron3r

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
31
1. Vaše ime: Max Zambada
2. Ime administratora: Ahmed Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Isto tako momak na svom mjestu poznaje i radi posao administratora kako treba sve pohvale :)
 
Top Bottom