Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
909
1. Vaše ime: Nikola Golubovic

2. Ime administratora: Relja Shayk

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): najjaci admin na grandu posle Majora
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
333
1. Vaše ime: Jozza Shayk

2. Ime administratora: Jack Caldrone

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): uvjek ima vremena da ostane na tiketu koliko je potrebno kako bih poomogao nekom igracu sve pohvale :)
 

Tomislav Tomislav

Player
Player
Joined
Aug 24, 2022
Messages
50
1. Vaše ime: Tomislav Treho
2. Ime administratora: ZAKI SIKTER
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): ovako brzo riješenu žalbu nikada nisam vidio .. SVAKAČAST!!!!

 

_YugoX_

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
7
1. Vaše ime: Salkan Dinamitas

2. Ime administratora: Denza Washingtonn

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Snasao sam se u kompleksnom problemu.
Mnogi mi nisu odgovarali na molbe za pomoc, a pisao sam mnogima.
Jedini je Denza koji mi se javio nakon par minuta i pomogao mi. Nije uspio rijesiti moj problem sto u sustini tada meni nije bilo ni bitno. Bitno mi je da se neko javio, pomogao mi i smirio me, zamolio me za strpljenje i uputio moj problem drugima.
Ubrzo nakon toga se rijesio problem.

Hvala mu, uzor moze da bude.

Komunikativan i kvalitetan decko. Hvala!
 

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
185
Ime i prezime: Zgembo Krhkic

Ime administratora: Cengela Sefovicc

Razlog: Rjesava svaki problem na dobar nacin, uvek je tu da pomogne, sagleda uvek celu situaciju koliko god da ona trajala i ima vremena da saslusa svako misljenje i obavlja svoju duznost na najbolji moguci nacin.
Sve pohvale! ❤️
 

Mosa Pucko

Player
Player
Joined
Sep 4, 2023
Messages
18
1. Mosa Pucko
2. Denza Washington
3. Zelim da pohvalim Denzu zato sto je pre svega uvek tu i zalaze se da pomogne igracu.Takodje zalaze se da smiri tenzije izmedju organizacija i saslusa probleme.Trudi se da se stavi u poziciju i jedne i druge strane.
Svaka cast i samo napred!
 

Jale Vice

Player
Player
Joined
Sep 24, 2022
Messages
186
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:​
2. Ime administratora:​
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):​
1. Vaše ime: Jale Vice

2. Ime administratora: Denza Washington

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivan je, ne dodje to nekoga da bi dobio tiket nego da pomogne coveku, iskren, posten, brz, odlucan.. svaka cast covjeku trudi se postat veci admin i pordrzavam ga potpuno u tome.
 

Jankela Regashi

Player
Player
Joined
Aug 11, 2022
Messages
5
1. Vaše ime: Jankela Regashi

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivan, koliko god da je zauzet kao senior stigne da konkretno odgovori na sva pitanja < 3
 

Lovro Ravic

Gospodin
Leader
Joined
Sep 23, 2022
Messages
128
1. Vaše ime: Lovro Ravic

2. Ime administratora: Denza Washington 🔥 , Stefan Whitee , Aldin Verstappen , Tefo Koturic , Ivash Low

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje) : Nemam rijeci. Denza i Stefan su kao kuratori top pick, odabrao bi ih po 1001 put u nekoj drugoj situaciji kao kustosa. Aldin je uvijek tu kad je neka kompliciranija situacija, uvijek daje tocna i kvalitetna rijesenja i odgovore koji su + za rp organizacija. Ivash je tu uvijek za pomoc oko biografija itd. A Tefi sam jos od davno htio pohvalu napisat. Bio mi je curator na pocetku i uvijek je bio tu kad sam ga trebao i kad je doslo do nekog problema. Hvala svima <3
 
Last edited:

Johnny Pluxury

Varaždinec
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
265
1. Vaše ime: Johnny Pluxury

2. Ime administratora: Leon Zaza, Pinnki Grimnir

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivni, uvek dodu na tiket, znaju sta rade, pravedni, sve pohvale za ova dva decka <3
 

Niko Salamancaa

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
48
1. Vaše ime: Niko Salamanca

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Tu je uvjek da odgovori u discordu u roku 5 minuta, aktivan jako in-game i na forumu i top admin, sve pohvale momku.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
785
1. Vaše ime: Teo Alhabib

2. Ime administratora: Aldin Verstappen,Kristina Shayk,Relja Shayk,Denza Washington,Cengela Sefovic,Ivash Low

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Reko bi trenutno jedno od najbojih admina sto je RS#1 server doziveo.Ljudi znaju raditi posao ne treba ih previse hvaliti da ih ne pokvarimo :D
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
1. Vaše ime: Pavlee Alcapone

2. Ime administratora: Denza Washington

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Samo ću reći dečko je bez greške.. Najprofesionalniji posao ikada :D
 

Mick Thomson

Darkthrone
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
164
1. Vaše ime: Mick Thomson
2. Ime administratora: Leon Zaza
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Opasan admin, prelepo radi. Odlican curator state. Iako ga pre liderstva nisam znao pokazao mi je svoju sposobnost da sasluša i pomogne koja god situacija da je u pitanju. Sve pohvale za admina!!! ;3
 

Mick Thomson

Darkthrone
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
164
1. Vaše ime: Mick Thomson
2. Ime administratora: Andrej Wbear
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Korektan admin, lepo radi svoj posao, tu je da pomogne onako kako treba ljudski. Svaka cast i pohvale za admina.
 

Allen Sikter

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,576
1. Vaše ime: Allen Sikter
2. Ime administratora: Kristina Relja Shayk - Aldin Verstappen Carlos Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje) Sta rec ? sem kapa do poda najbolji admini imao sam priliku da upoznam divne ljude kao sto su oni jedostavno rade svoji posao profi... nema taj rec koji moze da se upise sve . Pohvale!♥️
 
Top Bottom