Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Suzzuki

Player
Player
Joined
May 24, 2024
Messages
3
1. Vaše ime: Criss Walker
2. Ime administratora: Nico Salamanca
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Profesionalac, uvek odgovara brzo i veoma ljubazan, objasni uvek sve kako treba.
 

Kron3r

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
37
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Max Cortez

2. Ime administratora: Alen Sikter

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaka cast na momka uvijek tu sto se tice svoje duznosti curatora obavlja kako treba i tocno se vidi da zna sta radi sve pohvale :)
 

Ahmed Bojler

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
43
1. Vaše ime: Ahmed LaFortuna

2. Ime administratora: Sake Bukva
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaka cast na momka uvijek tu sto se tice svoje duznosti administratora obavlja
kako treba i tacno se vidi da zna sta radi sve pohvale
 

Tyson Gucci

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
16
Ime:Tyson Gucci
Ime administratora: Milan Bucojevic
Razlog zahvalnosti: Ovog gospodina Sam zaboravio u prosloj pohvali, on je jedan od najaktivnijih I najprofesionalnijih administratora. Uvek objasni sve kako treba I pomogne veoma profesionalno I brzo stvarno admin za pohvalu.
 

Miki Vercettii

Player
Player
Joined
Mar 22, 2024
Messages
115
1. Vaše ime: Miiki Black

2. Ime administratora: Noa Bolo
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivan, uvek radi, ide na tikete. Decko stvarno radi svoj posao kako treba !
 

Leonardocro

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
32
1. Vaše ime: Leonardo Escobar

2. Ime administratora: Andelko Bakowski

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvijek tu kada treba,Brzo odgovara,drag je,Uvijek donosi dobre odluke.Po meni jedan od najvrijednijih admina i među najboljim.

SAMO TAKO NASTAVI SVAKA CAST
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
100
1. Vase ime : Edib Airly
2. Ime Administratora : Sake bukva
3. Razlog zahvalnosti :Momak se trudi da pomogne svim igracima objasni sve kako treba radi svoj posao kako treba i svi admini trebaju na njega da se ogledaju
 

Eron White

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 24, 2023
Messages
182
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Eron White-Don Sheky
2. Ime administratora: Allen Sikter
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Najbolji administrator koga znam naravno ima i jako puno ostalih koji su dobri i fini zahvaljujuci Muji :) ali ovaj administrator se toliko trudi da to nije realno covek maksimalno posvecuje vreme ovom projektu mozda ne maksimalno zbog privatnih obaveza ali koliko moze moze :))))
 

zorkee anonimus

Player
Player
Joined
Jun 16, 2024
Messages
46
Образац за писање захвалнице:

1 . Ваше име: zorkee animi

2. Име администратора: Mikael Majjkic

3. Разлог важности (тврдње):
Odlican administrator zna svoj poso kad sam ga god pozvo bio je brz i uvek mi je pomogao u svemu zna sve i nikada jos nisam imao ni jedan problem sa njim stvarno sve pohvale i svaka cast
 

Hadzija

Đesi nisi
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
37
1. Vaše ime: Demir Kennedy
2. Ime administratora: Sake Bukva
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Iskreno lik je stvarno dobar sta god da sam pitao on mi je pomogao veliki respect i pohvala za njega samo jako i ako igram vec jako dugo na ovom ljepom serveru uvijek je bio tu da pomogne meni i ekipi kada nesto od pravila ne razumijemo. Hvala ti i ziv na bio 10000godina 🍻
 

Andelko Bakowski

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
664
1. Vaše ime: Andelko Bakowskii
2. Ime administratora: Gerito Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvjek je tu kad treba, zna objanisti, posten je i realan
 
Top Bottom