Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
1.Vaše ime: Bogdan Armani
2.Ime administratora: Kristina Verstappen
3. Razlog zahvalnosti : pomogla mi je u jednom slucaju u kojem sam trebao dobiti perma ban za nesto sto nisam uradio.Stvarno sam joj zahvalan za to i svaka joj cast nek samo tako nastavi!
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
1. Vaše ime: Diego Obilic
2. Ime administratora: Djordje_Klika
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): takav admin dodji jednom u deceniji na scenu administracije i rasturi radom. Samo sto radi nije dosta cak i vise od toga. U kasne sate obavlja tikete sa izvanrednim poštovanjem. Sličani njemu nemaju a za legendu sve pohvale nadam se da ću mu moći darovati više u budućnosti od ove pohvale.
 

Regy Beckenbauer

Player
Player
Joined
May 17, 2022
Messages
346
1. Vaše ime: Regy Trakhayu
2. Ime administratora: Djordje_Klika, Gerrito Malchiny, Milojica Bumbar
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):
Djordje Klika- Momak se trudi jebete me ako nije najbolja cetvorka
Gerrito Malchiny-Radi forum kao iz picke, Respect
Milojica Bumbar- Novi admin trudi se, radi momak svaka cast
 

Vuk21

Player
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
207
Vaše ime Vuk Jovvanovic
Ime admina:pavle Alcaponee
Nov je ali iskusan i dobar u poslu iskren i uvek tu da pomogne sve pohvala a sećam se kada je bio običan igrač i tada je pomagao i podržavao pravila
 

Tenatako

banned.
Player
Joined
Jan 3, 2023
Messages
201
1. Vaše ime: Ognjen Obama
2. Ime administratora: Gerrito Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): sve pohvale za ovog admina u svakoj situaciji nadje mir i iskusan je u svom poslu nadam se da ce uskoro dobiti seniora😁
 

jodza12345

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
2
1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:Jovan Cash
2. Ime administratora:Gerrito Malchiny

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):lik koi se jedini trudi
 

__Luka___

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
35
Vaše ime Benjo Pluxury
Ime admina: Gerrito Malchiny

Ovaj covjek zasluzuje bas mngo cestitka jako pametan i jedan od najpametnijih ljudi svaka cast i ostani tako ljubi te brat i ako sam perma banan na svi accauntima ti ces mi ostat medju jednima hvala ti na velikom pomaganju i uzivaj❤️
 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
Vase ime: Ognjen Killa

2.Ime administratora: Milojica Bumbar, Minolina Ashford, Puki Verstappen

3.Razlog zahvalnosti: Svaka cast navedenim administratorima, jako velika aktivnost te se trude oko svog posla. Navedeni su najouciviji zbog aktivnosti ali pohvaljujem i ostale zbog ulozenog truda. Samo tako nastavite! :)
 

Zovac09

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
355
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:
Jack Cash
2. Ime administratora:
Geritto Malchiny, Djordje Klika
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Vidim velik trud i profesionalizam kod njih takodje vidim da u svakom specu kaznjavaju posteno. Odazivaju se na pozive i obavljaju svoj posao po meni odlicno, maloproje mi je admin Djordje jako ljepo pomogao i objasnio problem koji sam imao sto me jako iznenadilo, ovo nikad nisam pisao sli sad pisem jer me ugodno iznenadilo to.
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
205
1. Vaše ime: Domo Bulbasaur
2. Ime administratora: Daniel Alcaponee
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Zato sto je momak uvijek prisutan kada je igracima potrebna velika pomoc Legenda od Admina :)
 

Sinner KS

Player
Player
Joined
Mar 12, 2023
Messages
210
1. Vaše ime:Tin HD

2. Ime administratora:Nikola Galante

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Toliko je glup da je zapravo dobar
 

Delta Cash

Delta Cash on top
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
11
1. moje ime: Delta Angel

2. Ime admina: Djordje Klika

3. Razlog zahvalnsti ( tvrdnje ): Nema sta najbolji, najposteniji, najzanimljiviji admin ikada bez 1 zamerke odgovara na svaki moj poziv znaci carina!
 

Regy Beckenbauer

Player
Player
Joined
May 17, 2022
Messages
346
1. moje ime: Regy Trakhayu

2. Ime admina: Djordje Klika, Tefo Koturic, Michael Goat, Bojan Kovacic,Toma White

3. Razlog zahvalnsti ( tvrdnje ): Djordje Klika, jebo ga ja, decko je smorio koliko jebe sve zive(u pozitivnom smislu) tikete i forum, dajte cojku tog Seniora, Ta bi mu roza boja na disc pasala jer mislim da je pripadnik puckih straznjaka odnosno homoseksualaca odnosno gay populacije (ne mislim nista uvredljivo kad to kazem.)
Tefo Koturic: Jebli mene crnci lipo sad ako je on ikad zaobiso neko admin pravilo ili nesto uradio na svoju ruku, ovakvi nama ljudi trebaju u vojsci a ne u igrici,Momak jebe zivu silu.
Michael Goat: Samo mu ime kaze, kae G.O.A.T
Bojan Kovacic: jebo ga dan kad ce ta cetvorka vise.
Toma White: Momak je dobar............................ ...................................................................................u kiseljenju kupusa.
 
Top Bottom