Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21192
Players nickname
Viktor Gold
Suspect ID
6149
Date of violation
Jul 16, 2022
Time of violation
00:42
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UQSOsUM32OY

Viktor Joker

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 28, 2022
Messages
50
Momak je nakon bahama provedenih 7 dana dosao i ponovo iz neke ljubomore ili iz zavisti ubija... Ne mogu se vratiti na mesto,a moram podeliti oruzje i municiju za bizz war...
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
očito mu se ide ponovo na bahame jer mu je bilo ljepo .. ali svakako se slažem sa tobom bolje da smrdi na bahamima nego na serveru
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Momak je nakon bahama provedenih 7 dana dosao i ponovo iz neke ljubomore ili iz zavisti ubija... Ne mogu se vratiti na mesto,a moram podeliti oruzje i municiju za bizz war...
svejedno dzabe ti djelio ne djelio municu i oruzje kad ruke morate dijeliti prvo
 

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Kao sto se vidi nije ubijen bez razloga, uradio je Fear Rp, tako da sam imao razlog, a usput kupite ruke, matijevic ima popuste sredom i petkom!!!
L.P.S.G
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
ma kupite ruke i ti i ray zajedno ne mozete mrtvog pimgvina pogoditi haj cao
hoces POV gdje vas 2 me ne mozete ubit + ti imas pancir.. vaske pada i smrdi na podu a ti mašiš svaki metak 10 hitaca :ROFLMAO:
jake pucačine ... to sto vi umišljate to je u vasoj glavi to samo pokazuje koliko ste umisljeni
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
mozes me ubit jedino kad stojim u dvorsitu.. ja bi na vasem mjestu od srama obrisao igricu koliko glupi ispadate i pokazujete svoj odgoj kojeg na žalost nemate .. jbg svako ima svoj zivot neko uziva u njemu a neko je paćenik
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
hoces POV gdje vas 2 me ne mozete ubit + ti imas pancir.. vaske pada i smrdi na podu a ti mašiš svaki metak 10 hitaca :ROFLMAO:
jake pucačine ... to sto vi umišljate to je u vasoj glavi to samo pokazuje koliko ste umisljeni
haj ti odrasti sine moj da ti ne bi neko ispreskako to sto si malo stvorio u bijednom zivotu
 

Viktor Joker

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 28, 2022
Messages
50
Guku ozbiljan si covek,nema potrebe za tastaturom glavu glumiti i na 1000km,imas moj dis,javi se... Uvek si dobrodosao sto se mene tice...
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Guku ozbiljan si covek,nema potrebe za tastaturom glavu glumiti i na 1000km,imas moj dis,javi se... Uvek si dobrodosao sto se mene tice...
ma nemam ja sta raspravljati sa tobom, ray je govno maleno decko umobolio lazov raspali, sve sto zna jeste spominjati ljudima roditelje i kao on ce nekome djecu praviti dusa draga metar i zilet, ti si kriv samo sto si kod kljapana takvog nista vise aj ća.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom