Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3122
Players nickname
Jerry Jew
Administrators nickname
Kevin Elkhabib
Date
Jul 16, 2022
Time
19:45
Proofs
https://imgur.com/gallery/GnVtKWj

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
Dobro vecer postovana administracijo.Naime dobio sam warn za kradju vozila unutar GZ.Kriv sam i to ne ponistavam , ali morate znati da mi je ovo prvi put da kradem kola.Prvi put se susrecem sa takvim radnjama.Uveliko sam pogresio jer nisam pazio na neskriptanu GZ.Jednostavno nisam bio dovoljno iskusan vec me ponijela euforija.100% trebam biti kaznjen tj. da trebam odlezati 3h u zatvoru , ali Vas ovom prilikom molim da pogledati da se ista moze uraditi da dobijem unwarn.Naime prijavio sam se za guvernera i stvarno ne bih htio da mi se ova glupost omete ka putu da pruzim ovom gradu bolji RP u koji sam se uvjerio.Ni jedno iskustvo nije isto kao ono koje iskusis na svojoj kozi.Istinski se kajem sto sam uradio i shvatio sam da sam pogrijesio debelo.Ne bih htio da me moje neiskustvo kradje vozila skine s puta da postanem novi guverner.Srdacan pozdrav i nadam se da ce te shvatiti moju situaciju.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Zalba napisana u nepravilnom formatu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom