Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11002
Players nickname
Strale Nikolic
Suspect ID
24345
Date of violation
Jul 2, 2022
Time of violation
07:01
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/147419/#post-522390

Strahinja Nikolicc

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
111
Covek salje slike mog rodjenog brata na forum u komentar gde to svi mogu da vide.Nije prvi put,i zeleo bi da se takav covek skloni sa ovog servera.Nije uredu da zbog igrice ja moram da brinem za mene ili brata.To sto ja njega mrzim u rp ne znaci da to mora da predje OOC,pogotovo ne na ovakav nacin.Ovo nije privatan Chat nego je slao na GRAND RP FORUM i na SAHP DISCORD SERVER,da znate jer je pola servera videlo ovo,i neki ljudi me vec sprdaju da imam 3 godine,meni ne smeta al ovaj drazen je to pokreno tim slikama.
ZAMOLIO bi administraciju da dobro razmisli da li ja zbog granda moram da brinem za mene ili bilo koga,ili lepo da dovrsite igranje ovog coveka na grandu i na grandovom diskord,kao i na forumu.Dosta mi je njega i pretnji koje je slao.
Napomena: ovo nije prvi put i on je vec par puta slao moje slike evo jos jednog slucaja:
(
 
Last edited:

Ile❤

Player
Player
Joined
Jun 13, 2022
Messages
112
Covek salje slike mog rodjenog brata na forum u komentar gde to svi mogu da vide.Nije prvi put,i zeleo bi da se takav covek skloni sa ovog servera.Nije uredu da zbog igrice ja moram da brinem za mene ili brata.To sto ja njega mrzim u rp ne znaci da to mora da predje OOC,pogotovo ne na ovakav nacin.
Napomena: ovo nije prvi put i on je vec par puta slao moje slike evo jos jednog slucaja:
(
dzaba ti ovo_Ovo je privatan razgovor sta ce da ti bogovi rade?
 

Coa Swayze

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
3
Covek salje slike mog rodjenog brata na forum u komentar gde to svi mogu da vide.Nije prvi put,i zeleo bi da se takav covek skloni sa ovog servera.Nije uredu da zbog igrice ja moram da brinem za mene ili brata.To sto ja njega mrzim u rp ne znaci da to mora da predje OOC,pogotovo ne na ovakav nacin.
Napomena: ovo nije prvi put i on je vec par puta slao moje slike evo jos jednog slucaja:
(
Slazem se da takvi ljudi ne trebaju biti na ovom serveru i kvariti rp
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
Suvišno mi je da se ja od 27 godina raspravljam sa dijetetom od 11godina koje jos ne zna ni sta je RL a prica o RP-anju
Druga stvar naveo si fino "bukv mi je insta profil u opisu na discordu" pa si ispravio skontao si al razumijem vrijeme spavanja ujutro skola
Hapsis ljude i sve to staviš na SAHP DISCORD SERVER na javni chat da svi vide i tamo pises jel vam poznat ovaj jel onaj kad neko to uradi tebi odma imas neku žalbu
Miješaš OOC i IC stvari
I zamolio bih Admine da vide gdje ovdje vide prijetnje ili nesto tako
Pokušavaš vec 5x da nastimas BAN sto ti smeta kupovina grand coins i razvijanje familije prebrzo al i ti jedan dan kad narastes kupi sebi
A svakako mi nastetit ne mozes mjesečno sam ulagao u granc coins na ovom serveru po 2.500€
Samo se vratim na Njemacki na kojem sam i igrao i nastavim tamo ulagat
Zamolio bih Admine da mi poskidaju ovu dijecu sa vrata hvala😂😂
 
Last edited:

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Suvišno mi je da se ja od 27 godina raspravljam sa dijetetom od 11godina koje jos ne zna ni sta je RL a prica o RP-anju
Druga stvar naveo si fino "bukv mi je insta profil u opisu na discordu" pa si ispravio skontao si al razumijem vrijeme spavanja ujutro skola
Hapsis ljude i sve to staviš na SAHP DISCORD SERVER na javni chat da svi vide i tamo pises jel vam poznat ovaj jel onaj kad neko to uradi tebi odma imas neku žalbu
Miješaš OOC i IC stvari
I zamolio bih Admine da vide gdje ovdje vide prijetnje ili nesto tako
Pokušavaš vec 5x da nastimas BAN sto ti smeta kupovina grand coins i razvijanje familije prebrzo al i ti jedan dan kad narastes kupi sebi
A svakako mi nastetit ne mozes mjesečno sam ulagao u granc coins na ovom serveru po 2.500€
Samo se vratim na Njemacki na kojem sam i igrao i nastavim tamo ulagat
Zamolio bih Admine da mi poskidaju ovu dijecu sa vrata hvala😂😂
Bas si strsan joooj booozee
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
122
Suvišno mi je da se ja od 27 godina raspravljam sa dijetetom od 11godina koje jos ne zna ni sta je RL a prica o RP-anju
Druga stvar naveo si fino "bukv mi je insta profil u opisu na discordu" pa si ispravio skontao si al razumijem vrijeme spavanja ujutro skola
Hapsis ljude i sve to staviš na SAHP DISCORD SERVER na javni chat da svi vide i tamo pises jel vam poznat ovaj jel onaj kad neko to uradi tebi odma imas neku žalbu
Miješaš OOC i IC stvari
I zamolio bih Admine da vide gdje ovdje vide prijetnje ili nesto tako
Pokušavaš vec 5x da nastimas BAN sto ti smeta kupovina grand coins i razvijanje familije prebrzo al i ti jedan dan kad narastes kupi sebi
A svakako mi nastetit ne mozes mjesečno sam ulagao u granc coins na ovom serveru po 2.500€
Samo se vratim na Njemacki na kojem sam i igrao i nastavim tamo ulagat
Zamolio bih Admine da mi poskidaju ovu dijecu sa vrata hvala😂😂
Daj ajde ponasas se ko da ides u prvi razred i pravis se pametan ovdje i tu nesta pricas da on ide u treci razred i da ces ic na njemacki server ako te banaju pa sta to pricas ako nisi kriv???? Kako je to ponasanje privatne slike slat u javni server ajde kazem ponasas se ko da 7 godina imas
...
 

Kai Wayne

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
54
ovo je ooc vredjanje bate ban 7 dana. a doxxing je perma ja mislim
brate za ooc vredjanje na discordu se dobija ban 2 dana sa discorda, sta pricas ti. druga stvar, ovo nije situacija koja je vezana sa rp ili njegovim id tako da ne moze da bude ig banovan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom