Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Pozdrav,

Nisam siguran da li ovo spada u zalbu na administraciju ili igrace.
Elem policija u gradu je previse ne organizovana. U zatvoru nema cuvara koji bi nadgledali i pustili zatvorenike do menze/veseraja da bi mogli da odrade vestinu za lopova i obijaca. Evo drugi dan pokusavam da resim to i jednom sam skoro uspeo to da uradim tj slucajno se pojavio policajac koji ocigledno ne zna RP na ovom server i nije me hteo pustiti. A jednostavno je RP da me mora pustiti da to odradim tj. da po RPu me pusti da "operem ves" (odem do veseraja) ili odem da "jedem" (do menze). Admini naravno ne reaguju na ovo niti zele pomoci tj da se mesaju IC i sve ja to razumem ali na samom kraju normalan igrac ispasta zbog neorganizovanosti nadleznih u policiji i sire. Molio bih nekog od visih cinova/rankova da reaguje na ovo i zategne tu organizaciju malo bolje jer je prevrsilo svaku meru. Vec 2 dana sedim po 3-4 sata u zatvoru u nadi da ce se neko smilovati da otvori.
Toliko od mene.

Nadam se da ce ovaj problem biti resen.

Srdacan pozdrav.


Milos Trifunovic

IC: Shomy Handsome
ID:2548
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● To je IC problem i možeš se požaliti na cjelu policijsku upravu na sudu. Ova tema je namjenjena za Žalbu na administraciju a ne na igrače.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom