Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved GP: 6.15,RDM i Mercy Kill ID:13754 ID:25193,Članovi Gold Family

Status
Not open for further replies.
Your ID
22211
Players nickname
Walter_Heisenberg
Suspect ID
13754,25193
Date of violation
Jul 25, 2022
Time of violation
00:13
Proofs
https://youtu.be/mWvGb3BpT_4

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
čemu naglašavanje gold family? nisu 3 člana i zbog toga se ne dobija warn.
To su ljudi kojima ste se vi zamjerili svojim postupcima i sami ih natovarili na vrat.. sad cvilite po forumu kad vas dođu jebat jer ste i vi njih tako jebali cjelo vrjeme..
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
čemu naglašavanje gold family? nisu 3 člana i zbog toga se ne dobija warn.
To su ljudi kojima ste se vi zamjerili svojim postupcima i sami ih natovarili na vrat.. sad cvilite po forumu kad vas dođu jebat jer ste i vi njih tako jebali cjelo vrjeme..
jebali smo mi i tebe da se razumijemo i jos cemo
jesi morao na google otici da ti sastavi recenicu ovu ili si pitao koga tu od svojih :unsure:
 

Skyler_Angel

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
127
Kaze "lider" familije koji nemoze obuzdat svoju djecu.....a kako da ih i obuzda kad je i sam dijete...jel nisi ti bio neki dan kod nas na krovu i ostavio nam Gold snajper na koristenje? Toliko nas volis da nam dolazis poklanjat oruzje :) LJUBI TE SESTRA :)
 

Bilke Smeker

Player
Player
Joined
Mar 8, 2022
Messages
31
Na POV-u se jasno vidi da smo ih pucali na autoputu. Ti tu places po forumima nakon 10sati jer si nesposoban napisati žalbu na forumu
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Lagano niste deca nema potrebe za prozivanjem... its just a game...
jes bio game dok ti kljapo mali lider ne pocne dirati u roditelje tad vec vise nije game, now it's personal (prevedi ovo rayu on ne zna nas procitati i skuziti kamoli engleski)
 

Bilke Smeker

Player
Player
Joined
Mar 8, 2022
Messages
31
nisu oni moji mi smo svi svoji:D

na kraju krajeva sto se petjas ti, nemas ti godina za ove rasprave, mlijeko da si popio da narastes i na spavanac.
Brat moj lik je postavio zalbu na mene a ne na tebe, ti si taj koj se ne bi trebao petljati jer nemas veze s tim ni ti niti bilo ko drugi osim mene pashe i one budale od dany-a koj stavlja zalbu jer jos nije kupio rukice.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom