Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

copenikolic

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
17
Ime porodice:Black Company

Vlasnika porodice i ID:Cope Nikolic ID 24268

Broj kuce od familije:1346

forum link od vlasnika porodice:copenikolic

ime i tag vlasnika porodice na diskordu:n10petar#3092

Logo:Screenshot, 2022-07-25 00:32:51 - Paste.Pics

Ko smo mi?

Ja sam mastao da imam svoju familiju.Jednog dana kad sam imao $100.000 kupio sam kontenjer sa nagradama gde sam dobio ukupno $1000.000,sto mi je omogucilo da osnujem familiju.Pocetak osnivanje familije je bio tezak, niko nije verovao u mene.Onda sam sreo sjajnog coveka koji me je podrzavo i digo samopouzdanje.Pomogao mi je oko familije a ja sam njemu dao moje tajne ko je su mu pomogle da bude milioner.Prema njemu imam postovanje on je stariji duplo vise godina al ipamk se pored njega osecam kao da je moj ortak iz klupe.posle toga on je otisao par meseci a ja sam nastavio i nisam odustajao.doveo sam dosta ljudi u familiju koje sam usrecio.Pomagao sam im kad su bili novi u gradu,a posle su oni meni pomogli.Mi smo familija koja oce da se zabavi i zaradi novac radi zabave i uspeha.

Sta radimo svakodnevno?
uglavnom svakodnevno idemo tarazimo ljude za familiju i idemo u pljacke ljudi,zabavljemo se i srecni smo.

Ciljevi?

Zaraditi pare radi zabave.

Rankovi porodice:
1.Pocetnik
2.Vojnik na obuci
3.Vojnik
4.Najvisi vojnik
5.Agent
6.Agent 07
7.Killer
8.Hitman
9.Zamenik sefa
10.Boss

Pravila porodice:
1.Postuj naredjenje
2.Budi odan
3.pomozi savakome kome treba pomoc
4.Nemoj krsiti pravila grada
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Pozdrav,​

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na diskordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom