Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Ciro DiMarcio

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
11
Porodica "Makonen"
Kuća: 246
Lider: Ciro DiMarcio | 20699
Forum: Ciro DiMarcio
Discord Lidera: Ciro DiMarzia#3736

Logo:


Uniforma:


Istorija porodice:
Porodica "Makonen" je nastala kao revolt. Prethodna porodica nas je gušila, a mi smo ljudi slobodnog duha i volimo slobodu, pa smo samim tim rešili da mi sami osnujemo svoju porodicu kako bi postigli sve ciljeve zajedno. Bez ikakvog pritiska ili primoravanja na bilo sta. Naša porodica se vodi politikom da svakome treba pomoći i da se trebamo držati zajedno jer smo tako najjači. Cilj nam je da nas bude sto više, da rastemo i razvijamo se zajedno kao porodica, da uzmemo što više biznisa i da imamo uticaj na poboljšanje stanja u gradu našim radom i zalaganjem. Većina nas poseduje privatne biznise, dosta dugo smo u gradu i u cilju nam je da kupimo što više porodičnih biznisa kao što su farma, plantaža itd.

Porodični sistem rangiranja:

Rank 1: Početnik
Rank 2: Senior
Rank 3: General
Rank 4: Zamenik
Rank 5: Direktor

Pravila familije:
1.
Porodični zadatak - Upustvo Dugme M > Moja Porodica > Porodični Zadaci > "IGRAJTE 4 SATA"
2. Postavi panel ako na neki način želiš da doprineseš boljitku porodice.
3. Ako koristiš PORODIČNO VOZILO vrati ga sa napunjenim rezervoarom i kada napustaš igru vratite vozilo u garažu.
4. Ako namerno praviš problema sa policijom, ne očekuj pomoć već kick.
5. Ako radiš iza ledja porodici, dobijaš kick.
6. Zabranjeno vređanje porodice i njenih članova.
7. Zabranjeno vređanje na nacionalnoj osnovi.

Unapred zahvalni, u nadi da će te nam što pre odobriti neformalnu organizaciju.

Ciro DiMarcio,

Porodica Makonen
 
Last edited:

Ciro DiMarcio

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
11
Postovani Kevin Elkhabib,

Da li mozete pregledati aplikaciju ponovo, s obzirom da vec imamo 37 ljudi u porodici?
Svi su nestrpljivi i mislim da je vec dovoljno vremena proslo a znate koliko nam neformalna organizacija fali kao porodici.
Hvala unapred.

Ciro DiMarcio,
Porodica Makonen
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Pozdrav,​

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na diskordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom