Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11372
Players nickname
Tobias Rieper
Suspect ID
23453
Date of violation
Jul 28, 2022
Time of violation
6:44
Proofs
https://youtu.be/lr3bkEEyJ5U

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Prijavljujem igraca na osnovu sumnje da koristi cheat. Kao obrazloženje ću navesti sledeće i zahtevam njegov POV

1. Zamolio bih vas da obratite pažnju na 03:10 snimka covek puca prefire pre nego sto me video, pritom poprilično guta metke kao da uopste ne regisrtuje hit, dok sma ja mrtav jako brzo od 3-4 hita a koristimo istu pusku.

2. Detalj broj dva pocinje od 04:12 kada pucam na igraca koj pritom odlazi iza zida ne znajuci u kom smeru sam otisao (levo ili desno, ili sam se mozda sakrio i cekam njegov peek) padam u pesak i na 04:23 igrač izlazi i opet puca prefire direkt u mene znajuci tacno moju poziciju.

3. I treći detalj meni najsumnjiviji zasto i kacim ovaj snimak nalazi se na 06:58 snimka, jeste taj da se covek krije u zbunu ne radeci nista u trenutku kada krecem da ga pucam skidam mu polovinu helta od kojih polovina uopste ne regristuje kao hit, covek se u trenutku okrece i ubija me previse brzo s obzirom da imamo istu pusku maltene iz 2-3 hita, a pritom me nije ni video niti cuo da sam skocio ispred njega, a pritom takodje puca u cika cak i svaki metak me pogadja sto mi izaziva veliku sumnju da igrač koristi nešto ne dozvoljeno.

Molim proveru ovog igrača
Pozdrav
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Čovek puca pored mene i pogadja me super magija :ROFLMAO: I situacija u zbunu je jako sumnjiva... da me covek prati nisanom iz zbuna a ja strejfujem ...
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
Čovek puca pored mene i pogadja me super magija :ROFLMAO: I situacija u zbunu je jako sumnjiva... da me covek prati nisanom iz zbuna a ja strejfujem ...
Sta se stiso seljo beljo mali neznas da odradis kvalitetan free look,a gdje da aimas, gubis se tu po mapi,zelis da pokazes nesto ili ti to bio cilj ceko si nesto, u zadjna 2 mjeseca te sve dobro islo do jucer, ali te sjebalo sta te nisam prije kacio na forum icono ne moze da snima stigo si sine na volej uzivaj,a za ono vrijedanje na mom postu nistee nego jedna dobra grupa za promatranje cisto vam se divim hahahhha 🍿
🍿🍿🍿🍿🍿
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Sta se stiso seljo beljo mali neznas da odradis kvalitetan free look,a gdje da aimas, gubis se tu po mapi,zelis da pokazes nesto ili ti to bio cilj ceko si nesto, u zadjna 2 mjeseca te sve dobro islo do jucer, ali te sjebalo sta te nisam prije kacio na forum icono ne moze da snima stigo si sine na volej uzivaj,a za ono vrijedanje na mom postu nistee nego jedna dobra grupa za promatranje cisto vam se divim hahahhha 🍿
🍿🍿🍿🍿🍿
Retarde mali operisani da si imao osnova za bilo sta okacio bi ti mene odma. Nego znas koliko si jadan i bedan. A sam citujes kao pas imas aim lock kao kuca veliki i mislis da su svi budale da to ne vide. A ja cu bunker povratiti pa cu te jebati svaki boziji dan dok ti kurac na oci ne izadje veruj mi samo zato sto si mali retard poremeceni koga ispunjava da neko dobije ban. Veruj mi sve se vrati kad tad. Cuvaj se ;)
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
I smislio si lepo da mene banujes isao si na foru mozda nije snimio 6 ujutru je slepce mali raspali. I onda si siguran da lagano uzimas po 100k jer mozes da citujes vs ostalih jer te niko nece reportovati indijancu. Uzivaj srescemo se mi ... I nadji zivot, postoji zivot i van granda jadniče balavi
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Sta se stiso seljo beljo mali neznas da odradis kvalitetan free look,a gdje da aimas, gubis se tu po mapi,zelis da pokazes nesto ili ti to bio cilj ceko si nesto, u zadjna 2 mjeseca te sve dobro islo do jucer, ali te sjebalo sta te nisam prije kacio na forum icono ne moze da snima stigo si sine na volej uzivaj,a za ono vrijedanje na mom postu nistee nego jedna dobra grupa za promatranje cisto vam se divim hahahhha 🍿
🍿🍿🍿🍿🍿
video sam te na biz waru strasno pucas, toliko strasno i dobro da se vise ne pojavljujete jadnici :ROFLMAO: P.S. osvojili smo još jedan (znam da ti je krivo 🤫 ) i vidi jel ima da se kupe ruke na pijaci, trebace ti. Mozda te sjebe neko na bunkeru pa moraš da ga reportaš za čit :ROFLMAO: I hvala ti sto si fan naše familije cenimo to, dobices autogram :)
 
Last edited:

Drogec

Player
Player
Joined
Jul 18, 2022
Messages
16
Dali admin moze da zavrsi ovo raspravu. Znaci ocito je sve. Neznam cemu vise drzite ovu temu otvornu.
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Dali admin moze da zavrsi ovo raspravu. Znaci ocito je sve. Neznam cemu vise drzite ovu temu otvornu.
Decko nisi tema odjebi. Admin ce rešiti šta si se usro. Ako je čist sve je ok, mada mi se malo čini da nije baš čist ;)
 
Last edited:

Ante Djukela

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
793
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu​
Ne vidi se nista sumljivo na POV-u igraca.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom