Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kayden Valentino
Administrators nickname
Paco Black
Date
Oct 18, 2021
Time
23:45
Proofs
https://imgur.com/a/2cVzHck

Ksav

Player
Player
Joined
Jul 1, 2021
Messages
71
Kada sam se vratio na grp, vidio sam da sam dobio demorgan za powergaming, kada sam pitao Paca Black-a za POV uzimanja oružja tokom pucnjave, on mi šalje POV od njegovog prijatelja a ne adminov POV, i on me je demorgan za to iako nije na forumu bio report nego DM. Ja sam nastavio da mu govorim da je to kršenje pravila i DM reportovi su zabranjeni ali nije ništa značilo. On je na kraju rekao "uzivajte u ostatku noci" ne primjecujuci krsenje pravila koje je pocinio.
 

Paco

Player
Player
Joined
May 7, 2021
Messages
7
1.Dok si u pucnjavi trcis kupis oruzje i nastavljas se pucati i kaznjen si za to

2.Snimio te novi igrac na serveru koji ne zna kako forum radi i poslao mi je link na Discord

3.Video je pregledan i kaznjen si

4.Javljas se i pitas zasto ? Praveci se glup,poslao sam ti sliku prvo dok kupis oruzje i dalje si nastavio se praviti glup pa sam ti poslao i video i onda poceo valjati gluposti kako ja tebe ne smijem kazniti.

Da rezimiramo,lik se zali jer se netko na njega nije zalio na forumu,samo ne znam kako bi opravdao to sto kupi oruzje,trci i puca se u isto vrijeme + Stariji Admin mi je rekao da trazim POV i da kaznjavam.

VIDEO: My Movie_trial_0.mp4
 

Ragnar Elkhabib

Don't waste your time looking back.
Player
Joined
Oct 10, 2021
Messages
62
Paco vam je dao adekvatan i korektan odgovor, na snimku se jasno vidi da kupite oruzije sa poda i nastavljate da se pucate.

Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom