Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Masivno kršenje pravila | venddeta/fib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1965
Players nickname
Faco Notes
Suspect ID
4375,53,20
Date of violation
Aug 2, 2022
Time of violation
16:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=RKqe0nDvSoM

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Pravilo se odnosi na sve igrace ne samo za ucesnike eventa vi ste nas pobili oko 16:41 mi smo imali dovoljno vremena da odemo na informal
Jesi ti realan druze? Kada si vec u blizni informala odnosi se a da ti u getu sedis i ides da trazis drugu familiju da glasa za vas i nemas nameru da odes na informal, posle pogledas vreme i budes u fazonu Aha mogu nabit warn vendetti? Thats so lame, da smo ovo uradili na autoputu pred informal razumeo bi report al u GETU ti sedis i reportas za informal...
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
U 16:45 dolazi u geto da tera ljude da glasaju za njega zatim UMIRE i kaze da ide na informal? Kako druze ides na informal kad je 16:45 bio poslednji minut za ulazenje na indormal. Nice laganje administracije.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Pravilo se odnosi na sve igrace ne samo za ucesnike eventa vi ste nas pobili oko 16:41 mi smo imali dovoljno vremena da odemo na informal
u videu se cuje kako mgas i tokom rp situacije ti pricas o ooc eventu gde ni mi ni vi niste ucesnici tako da sa tim pravilom mi nemamo veze posto bi trebao da imas dokaz da si bio ucesnik eventa da bi se racunalo tih 10 min nakon eventa tako su meni jos davno admini objasnili. Trimovao si video na ono sto ti odgovara samo si se prevario pokazi ceo klip od pocetka dogadjaja. Verovatno si prekrio MG da ste koristili discord tokom ovog desavanja pa samo zato si trimovao od polovine timera kako si bio oboren.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
u videu se cuje kako mgas i tokom rp situacije ti pricas o ooc eventu gde ni mi ni vi niste ucesnici tako da sa tim pravilom mi nemamo veze posto bi trebao da imas dokaz da si bio ucesnik eventa da bi se racunalo tih 10 min nakon eventa tako su meni jos davno admini objasnili. Trimovao si video na ono sto ti odgovara samo si se prevario pokazi ceo klip od pocetka dogadjaja. Verovatno si prekrio MG da ste koristili discord tokom ovog desavanja pa samo zato si trimovao od polovine timera kako si bio oboren.
Upalio je snimanje cim je bio oboren, takodje vi ste nas ubili u 16:41 tako da smo imali dovoljno vremena da stignemo na informal i da je bio u sandy-u a tu smo dosli da vidimo ko je lider familije da mozemo kasnije da se javimo.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Upalio je snimanje cim je bio oboren, takodje vi ste nas ubili u 16:41 tako da smo imali dovoljno vremena da stignemo na informal i da je bio u sandy-u a tu smo dosli da vidimo ko je lider familije da mozemo kasnije da se javimo.
nije upaljeno cim je oboren jer kad pozove hitnu na timeru ima 5 min a ne 3 min i 40 sec
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Na povu se ne vidi nigde da idete na event ili da ste se vratili sa eventa.​
  • Pravilo Dogadjaja 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije), tokom trajanja dogadjaja i 5 minuta nakon​
  • Vazi samo ako ste na putu do eventa ili blizu eventa a koliko vidim vi ste u GETU.​

ID (20) Ce dobiti kaznu za PG.

ZATVORENO
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom