Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17221
Players nickname
Milan Anicic
Suspect ID
ID: 9987 ID:3992
Date of violation
Aug 6, 2022
Time of violation
23:03
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ustYr11VXN8&ab_channel=MilanAni%C4%8Di%C4%87

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Priznajem da sam uradio FailRP,jer sam cekao admine da se spuste,za to sam dobio svoju kaznu. U ovom POV mozete da cujete kako dva lica krse pravilo MG(Lice se dere Bizzy sidji dole znam da si tu), a jedno lice je uradilo 3 greske. Uz to sve dok izbacujem stvari oni me dzepare i uzimaju mi novac(imao sam 53000$ a kad sam izbacio stvari koje su trazili 37000$) sto znaci da su me 2 ili 3 puta dzeparili,i jos su hteli kasnije kad sam se pomerio dok sam cekao bogove. Pretrazuje me lice u lice. Sve se cuje i vidi u ovom POV
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Na ovom POV-u se samo vidi tvoje neznanje pravila grada, meni je zao sto si ovo uopce okacio jer se ovdje vidi samo kako ti krsis pravila, a ne Vagosi na koje si stavio zalbu, i ako se vec zalis onda se ne zalis na Vagose nego na tog jednog lika koji se derao adminu da se spusti usred RP situacije, a ne na cijele Vagose. Svakako, stavljas zalbu sam na sebe.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Izmedu ostalog, koliko sam upoznat sa skriptom, ona ne dozvoljava da se 2 puta ukrade gotovina, a kolega je puko jer radis teski Fear RP, imas 15 pusaka na glavi i ne dajes mu legitimaciju, sto si duzan dati kako bi mi znali koliko novaca treba uzeti za tebe, ali ti si napravio Admin situaciju jer nisi dovoljno odbro upoznat s pravilima.
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Izmedu ostalog, koliko sam upoznat sa skriptom, ona ne dozvoljava da se 2 puta ukrade gotovina, a kolega je puko jer radis teski Fear RP, imas 15 pusaka na glavi i ne dajes mu legitimaciju, sto si duzan dati kako bi mi znali koliko novaca treba uzeti za tebe, ali ti si napravio Admin situaciju jer nisi dovoljno odbro upoznat s pravilima.
AA lagani
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Ovaj krilic ne zna da se ponasa pa se pravi pametan jer zna pravila, ali ih krsi ko kurac
 

Regy Beckenbauer

Player
Player
Joined
May 17, 2022
Messages
346
Priznajem da sam uradio FailRP,jer sam cekao admine da se spuste,za to sam dobio svoju kaznu. U ovom POV mozete da cujete kako dva lica krse pravilo MG(Lice se dere Bizzy sidji dole znam da si tu), a jedno lice je uradilo 3 greske. Uz to sve dok izbacujem stvari oni me dzepare i uzimaju mi novac(imao sam 53000$ a kad sam izbacio stvari koje su trazili 37000$) sto znaci da su me 2 ili 3 puta dzeparili,i jos su hteli kasnije kad sam se pomerio dok sam cekao bogove. Pretrazuje me lice u lice. Sve se cuje i vidi u ovom POV
lik sam sebe prijavio
 

matke

Player
Player
Joined
May 16, 2022
Messages
46
Priznajem da sam uradio FailRP,jer sam cekao admine da se spuste,za to sam dobio svoju kaznu. U ovom POV mozete da cujete kako dva lica krse pravilo MG(Lice se dere Bizzy sidji dole znam da si tu), a jedno lice je uradilo 3 greske. Uz to sve dok izbacujem stvari oni me dzepare i uzimaju mi novac(imao sam 53000$ a kad sam izbacio stvari koje su trazili 37000$) sto znaci da su me 2 ili 3 puta dzeparili,i jos su hteli kasnije kad sam se pomerio dok sam cekao bogove. Pretrazuje me lice u lice. Sve se cuje i vidi u ovom POV
self report
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom