Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11761
Players nickname
Lucian Luchesse
Administrators nickname
Zille Yip
Date
Aug 8, 2022
Time
15:02
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/165071/#post-583227

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
prijavio sam id 20699 na forum i dobio odobrenje da bi u toku igre dobio 60 dana ban za snimanje obs-om iako je snimljeno instant replayom sa amd grafickom i svi su slojevi snimljeni i to se vidi na snimku a sada prilazem link sa videom da vidite kako izgleda kad je obs upaljen i u snimku prilazem sve dokaze da je snimljeno amd radeon software. id 20699 ima od strane mene objavu za vredjanje na nacionalnoj osnovi koja jos ceka odobrenje a na pocetku videa koji prilazem, imate i sa diskorda prepisku sa id 20699 koji je bio kod mene u familiji i pokrao i izasao i napravio sada svoju porodicu sa tim novcem koju sam ja kao lider porodice halalio sto on ocigledno ne moze da prezali. Ovo banovanje mene na 60 dana ima za cilj samo da se udaljim iz igre jer sam kao igrac poceo da gradim kredibilitet uspesnog farmera koji putem svojim biznisa daje svojim ljudima iz familije najvise na serveru da sam poceo da dajem i strancima najjeftinije gorivo i najveci procenat u jednoj jedinoj kancelariji sto ocigledno nekim ljudima na serveru itekako smeta. U nadi da cete ovo resiti, zamolio bih da proverite sve ljude u ovoj situaciji jer ovo nije prvi put da se desava i deluje kao mito i korupcija unutar same administracije. Zamolio bih da pazljivo pogledate video koji prilazem jer se u njemu vidi krsenje pravila administracije na pravila servera
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Nažalost nećete dobiti unban, Koristili ste malo OBS malo Radeon, Obs je zabranjen nažalost zabrana ostaje!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom