Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5223
Players nickname
Marko_Maras
Administrators nickname
Ivkezz_Obama
Date
Aug 7, 2022
Time
23:06
Proofs
https://imgur.com/a/LDzB4kL

Marko Maras

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
15
Poštovanje,
Sinoć sam dobio ban na 7 dana za Generalno Pravilo 3.1 zbog vredjanje IC a ne OOC, a to pravilo glasi ovako:

3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno | Utišajte 180 minuta ili zabranite do 7 dana.

Plus pise da mogu dobiti utisanje do 180 minuta i ban od 7 dana a ja ocigledno sam dobio ban na 7 dana zato sto sam izvregjao zenu na Administatora(Ivkezz Obama) i to po slucajnosti.

Mislim da je administrator pogresio zato sto u pravilniku za podnošenje žalbi piše da sam prekrsio Geto Pravilo 1.4 a ne Generalno Pravilo 3.1.

Ja dodatno se izvinjavam na adminu i negovu zenu, a to sam uradio je bilo zbog jednog skandala sta se desio juce i dobio sam 3 puta invite od vagosa i 3 puta uninvite oko, i hteo sam da popricam sa lidara i on mi govori da nema vreme za to. I u tom momentu sam bio iznerviran i zato sam uradio to.

Nikad nisam bio u zatvoru ili bio baniran za bilo sta, ovo mi je bio prvi put i to zbog nervoze i neorganizacije vagosa.

Ja se nadam da cu biti unbaniran i da mogu da prodolzim sa rp-a sto brze. Isto tako se izvinjavam zbog greske koje su u tekstu zato sto sam iz Makedonije.

Postovanje,
Marko Maras
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom