Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1030
Players nickname
Orandz Beverly
Administrators nickname
Major Obama
Date
Aug 9, 2022
Time
03:44
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/165363/

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
66
Postovanje,

Juce sam reportovan od strane igraca Pandora Cruz, danas u toku dana je administrator Major Obama zahtevao da dostavim POV koji sam ja nekoliko sati kasnije i dostavio.

Nakon pregledavanja mog POV-a Administrator Major Obama donosi odluku da je bio dsync i da sam zato primio vise DMG-a nego sto je trebalo ali prilikom pregledavanja on je uocio nedozvoljeni redux koji u sebi ima "no recoil" - ja zapravo da vam kazem redovno idem na evente i snimam uvek POV i u vecini vremena koristim SMG upravo jer ima dosta manji recoil od AR i precizniji je na blizinu. Na osnovu cega je Administrator Major Obama zakljucio da ja imam taj nedozvoljeni redux sa "No recoil-om"?
Kada uzmete SMG i drzite levi klik da pucate u istu tacku recoil kod SMG-a se pojavljuje tek nakon par sekundi a ako pucate po par metaka kao sto sam ja na prikazanom POV-u taj recoil skoro i da je minimalan i kada uzmete u obzir da sve vreme pomeram misa i ja kontrolisem svoj nisan u kom pravcu ce se kretati kako je moguce da neko donese ovakvu odluku i vidi nesto sto ne postoji? Ja garantujem da nemam nikakav nedozvoljeni redux i smatram da je ovo pogresna odluka, molim vas da pazljivo pogledate POV i procenite i sami celokupnu situaciju, do sada nisam imao nikakav incident ovakvog tipa i ne bih zeleo da moram na pauzu od 60 dana radi ovoga jer zaista mislim da je administrator pogresio prilikom donosenja odluke.

Hvala Vam unapred,

Orandz Beverly
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,782
Postovanje, nakon detaljne analize odlucio sam da ipak necete dobiti unban jer vas redux posjeduje norecoil mod i samim tim daje prednost nad ostalim igracima. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom