Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | Porodica De La Cruz

Status
Not open for further replies.
Your ID
24209
Players nickname
Tajksi Zaklan
Suspect ID
16920,9743,9746
Date of violation
Aug 10, 2022
Time of violation
18:13
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=9bOKFNqx6c4

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
2 su pucali i 2 su mgali dok sam bio mrtav 9746 rekao "nesmes to raditi to je RDM"
a ID 9743 reko moje ime a imo sam masku
 

kajmak

Player
Player
Joined
Jun 23, 2022
Messages
54
mg od strane igraca 9746 ne postoji jer je rekao tajksi a to nije nista sto moze biti mg
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
557
sve se vidi na pov kako 3 vade puske i pucaju nas bez brajanja 5 sekundi i bez razloga i kako vise njih MG
Njih 4 imalo puske u rukama 2 pucalo ali oni ipak ucestvuju u toj situaciji, zavisi kako admin protumaci ovo.
 

Makii

Gang bang
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
134
Ma duvajte ga debili nemate ruke a na evente vas dolazi po 20 sa 29k id a neki nemaju ni puske biju sa sakama.
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
Ma duvajte ga debili nemate ruke a na evente vas dolazi po 20 sa 29k id a neki nemaju ni puske biju sa sakama.
duvaj ga bre tamo jucer u 1:05 bilo vas 8 i nas bilo 6 i pobili vas na bizu bili ste jedan put u top 10 sad ste pali ko kerovi
 

LeoRuizzzz

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
34
Ovako blondari moji mg ne može biti ako je čovjek rekao evo ga tajksi već te je čovjek zapamtio koliko puca provocirate i zajebavate. Kao drugo ne volim kad netko laže kidaro mrtva kažes pobili nas ubili ste jednog našeg i nakon toga smo otišli gore na brdo i tamo nas ubili gotfatheri. Bolje šuti kidu dođete na naš discord i onda serete po nama i ubijate prije biz wara i čudite se zašto smo vas sad ubili. Uništili nam cijeli biz war kidaro kidaro
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom