Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
317
Players nickname
Ivan Cortezz
Suspect ID
1870,2468,19844
Date of violation
Aug 10, 2022
Time of violation
21:38
Proofs
https://streamable.com/df3x3y

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Kao što vidite na pov-u više članova podorice hydre me ubijaju na događaju banke.

ID 1870 OOC vrijedja već po koji put

ID 2468 radi earrape.

(( 1.13 Porodice ne smiju namjerno ubijati druge članove obitelji u događaju na nosaču aviona i pljačka banke ))
 

TheGreatArthur

Get yourself a gun.
Player
Joined
Jun 24, 2022
Messages
192
Kao što vidite na pov-u više članova podorice hydre me ubijaju na događaju banke.

ID 1870 OOC vrijedja već po koji put

ID 2468 radi earrape.

(( 1.13 Porodice ne smiju namjerno ubijati druge članove obitelji u događaju na nosaču aviona i pljačka banke ))
Na pov te pucaju 2 člana familije.
 

Mehmed Kaan

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
117
Kao što vidite na pov-u više članova podorice hydre me ubijaju na događaju banke.

ID 1870 OOC vrijedja već po koji put

ID 2468 radi earrape.

(( 1.13 Porodice ne smiju namjerno ubijati druge članove obitelji u događaju na nosaču aviona i pljačka banke ))
Ja ne znam na koju foru j tebe vredjam ooc kad je sve ic krmaca postoji u igrici sta ti nije jasno to sto se ti pronalazis nije moj problem
 

Kim Haze_

Vendetta >>>
Player
Joined
Aug 30, 2021
Messages
64
Kao što vidite na pov-u više članova podorice hydre me ubijaju na događaju banke.

ID 1870 OOC vrijedja već po koji put

ID 2468 radi earrape.

(( 1.13 Porodice ne smiju namjerno ubijati druge članove obitelji u događaju na nosaču aviona i pljačka banke ))
Hydra be like : *bad aim*, *ak spammers* btw too late to cry u lost 5 days ago
 

laaaaaaaaaaaaaaaal

Player
Player
Joined
Aug 10, 2022
Messages
58
Dobro Jutro Cortezz
th
 

Kim Haze_

Vendetta >>>
Player
Joined
Aug 30, 2021
Messages
64
how u say we are ak spammers in that logic of yours we would win easily, yall won this time cuz our leader wasnt there to set some permissions
mhm and when 7 of us crashed we didn't cry :/ btw I also said *bad aim*
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom