Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
612
Players nickname
Lucas_Smeker
Suspect ID
21912
Date of violation
Aug 14, 2022
Time of violation
16:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=CRXiBvLghBM

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Uhapsili smo lice momak je javio svom preko diskorda i ovaj je dosao i uradio TK.
Slika konverzacije posto je osoba pronadjena preko pijace na grandom diskordu
 
Last edited:

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Radnja kupovine metaka od uhapšeno lica je bila dogovorena preko discorda tako da vas je fejl jer ste zvali svoje kolege u akciji koja nije bila dogovorena in games nikakav problem nije da vam pošaljemo sliku razgovora.
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Radnja kupovine metaka od uhapšeno lica je bila dogovorena preko discorda tako da vas je fejl jer ste zvali svoje kolege u akciji koja nije bila dogovorena in games nikakav problem nije da vam pošaljemo sliku razgovora.
Preko grand pijace si se nasao s momkom grand pijace je ic
informisi se malo
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Uhapsili smo lice momak je javio svom preko diskorda i ovaj je dosao i uradio TK
dogovorili ste se preko discorda a i hapsenja kod black marketa su zabranjena! ne smes kao fib da se pojavljujes tu nikako jedino ako ne radis raciju sa ostalim kolegama! sto se tice snimka ti si napravio fail a ne momak sa snimka.
Radis PG vozis Mercedes SL65 po brdu kod zatvora koji je prividjen za put a ne offroad i jos ako nisi upucen privatna vozila ne smes da koristis dok si na duznosti da bi uhapsio nekog......

fHwBKhL.png




S.ROSS.
 

Dzoni Vercetti

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2
Stavio si moj ID 13690 u naslovu umesto 13630, ja nemam nikakve veze sa ovom situacijom niti sam tada bio u gradu. Promeni naslov
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
373
1.Zamolio bih offtopere malo da se informisu 2. >1.2 Zabranjena je kupovina oružja, droga. Također i za otmicu, pljačku ljudi i stavljanje torbi na glavu igračima. / Upozori (FIB je hteo da ga namesti a ne da zapravo trguje oruzjem)
 

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
1.Zamolio bih offtopere malo da se informisu 2. >1.2 Zabranjena je kupovina oružja, droga. Također i za otmicu, pljačku ljudi i stavljanje torbi na glavu igračima. / Upozori (FIB je hteo da ga namesti a ne da zapravo trguje oruzjem)
Hapšenje kod black marketa je zabranjeno!Ne smes kao fib da se pojavljujes tu nikako jedino ako ne radis raciju sa ostalim kolegama! sto se tice snimka ti si napravio fail a ne momak sa snimka.
Radis PG vozis Mercedes SL65 po brdu kod zatvora koji je prividjen za put a ne offroad i jos ako nisi upucen privatna vozila ne smes da koristis dok si na duznosti da bi uhapsio nekog......
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
373
Hapšenje kod black marketa je zabranjeno!Ne smes kao fib da se pojavljujes tu nikako jedino ako ne radis raciju sa ostalim kolegama! sto se tice snimka ti si napravio fail a ne momak sa snimka.
Radis PG vozis Mercedes SL65 po brdu kod zatvora koji je prividjen za put a ne offroad i jos ako nisi upucen privatna vozila ne smes da koristis dok si na duznosti da bi uhapsio nekog......
Momak koji je prodavao je prvi napravio rulebreak, oni su morali nastaviti situaciju kako znaju i umeju, BTW nisam uopšte uključen u ovome samo sam pripadnik iste organizacije kao osoba koja je reportala.
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Momak koji je prodavao je prvi napravio rulebreak, oni su morali nastaviti situaciju kako znaju i umeju, BTW nisam uopšte uključen u ovome samo sam pripadnik iste organizacije kao osoba koja je reportala.
Nikakav problem sto se mene tice nego znam da pre nisi smeo da se pojavljujes kod bm kao fib jedino ako to nije racija
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Hapšenje kod black marketa je zabranjeno!Ne smes kao fib da se pojavljujes tu nikako jedino ako ne radis raciju sa ostalim kolegama! sto se tice snimka ti si napravio fail a ne momak sa snimka.
Radis PG vozis Mercedes SL65 po brdu kod zatvora koji je prividjen za put a ne offroad i jos ako nisi upucen privatna vozila ne smes da koristis dok si na duznosti da bi uhapsio nekog......
Ako ti ja kazem da imam biografiju i da smem da idem privatnim ?
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 13630 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom