Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Combat log i hilanje u borbi - ID4147

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Danko Dankeza
Suspect ID
4147
Date of violation
Oct 26, 2021
Time of violation
12:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=pBBqcy5pv9I

Danko

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
14
Na radio je zvano kako zeleni pucaju po nama, ja dolazim na mijesto i otvaram paljbu na osobu u pitanju. Kada sam osobu prvo vidio pobjegla je iza kuca i krenula da se heala. U klipu mozete vidjeti kako ja otvaram rafal po osobi i onda drzi medkit u ruci i bjezi od mene. Nakon sto sam ju ubio osoba se combat loga i nakon par minuta se vraca nazad sa svojim autom (zeleni BMW u clipu). Nakon par minuta osoba se vraca natrag do naseg HQ i ponovo sama otvara vatru po nama.
 

BhaooBhaoo

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
48
Da budem pošten, vratio sam se posle incidenta. a vi ste počeli da pucate na mene. nisam borio dnevnik. Vratio sam se da nastavim. vi ste počeli da pucate na mene umesto da nastavite.
I neću prihvatiti kaznu ako mi admin da.
 

BhaooBhaoo

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
48
U POV-u takođe možete videti da tražim drugog tipa koji je bio sa vama na početku. tako da mogu da mu kažem da nastavi i opljačka me ili sakupi sranja. Čim sam se vratio u grad. Iznajmio sam auto i vratio se. i U POV-u takođe možete videti da je vaš momak prvi počeo da me puca. I kada sam uzvratio, svi ste počeli da bežite nazad u štab. Dakle, vi ste prekršili pravilo geta o tome da ne možete ući u štab dok ste streljani/gonjeni.
 

BhaooBhaoo

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
48
if you see any mistake its because i dont know serbian and i used google translate which messes some words.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,430
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Ima POV crasha,tako da nije namerno izasao iz igre.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom