Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Shomy Handsome
Suspect ID
95
Date of violation
Oct 26, 2021
Time of violation
20:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=cu7kaISDb-M&ab_channel=123ssaa

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Pozdrav

U snimku koji cu vam poslati mozete videti pljacku Gun Store-a gde smo imali 2 taoca.
FiB je prekrsio sledece:
FailRP:
OD 00:00 do 21:43 znaci kompletna pljacka
FearRP tj nisu imali strah za taoca:
Prvi izlazak sa taocem na minuti 4:42 do 8:50
Drugi izlazak sa taocem na minuti 10:05 do 15:00
Treci izlazak i poslednji izlazak sa taocem na minuti 18:10 do 20:40
Ukoliko ste pregledali snimak zeleo bih da nagovestim sledece:
FiB agent pod IDom 95 tj kako znamo Leader FiB-a nije hteo da saradjuje i pricao je da je taoc manje vredan ako je bio u zatvoru i nije hteo da ispostuje 2 uslova koje smo trazili za njega. Sto znaci da nema strah za cemo ubiti taoca a pri tome imamo jos jednog taoca u Gun Storu i oni su zapucali. Takodje zelim da nagovestim da ovo nije prvi put da se ovo desava i da konstantno pokusavaju RP to Win i to kako smo primetili rade samo nad nasom bandom "Ballasima" sto ocito znaci da ocito imaju neki OC razlog.

Molim da se ovaj thread ostavi otvorenim da bih mogao da odgovorim i objasnim ako je potrebno jos kakvih dokaza.


Shomy Handsome
ID: 2548

Srdacan pozdrav.
 
Last edited:

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Nakon pregledanja cijele situacije, i cijelog snimaka, odluku ne želim sam da donesem, i ako smatram da je ogroman fail sa FiB strane počinjen... U svakom slučaju da li taoc bio kriminalac, bolničar, policajac ili bilo šta drugo, prije svega je osoba, koju ste vi morali zaštititi kao Federalna policija. Izjasnite se ako imate nešto da kažete, a ja cu većim kolegama prepustiti žalbu. Pozdrav
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Sto se tice FIBA i toga sto je receno da je taoc manje vredan, receno je cisto sa psiholoske strane da bi uticalo na otmicare. Fib je mogao reci da je uvidom u dokumentaciju u stanovljeno da je taoc kriminalac ili lice koje je na poternici i ako nije, jer to moze da utice na otmicare da mozda cak i puste jednog taoca sto se vec desavalo, jer ga sami otmicari manje cene jer misle da za njega nece dobiti nista.
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
Kao prvo dogovor nije bio zavrsen , u toku razgovora uzima taoca i vodi ga unutra i ubija ga , poznavati sav taj roleplay godinama , to je veliki Fear RP , jer se vi ne bojite za svoj zivot , mislite da ako ubijete taoca mozete dovesti nas do FAIL RP-a tako jednostavno? a sta je sa vasim zivotima? bas vas briga ? to je Fear RP! , ubiti taoca treba biti poslednje koje mozete uciniti , razgovor nije bio ni zavrsen ja sam vama reko da cu vam dati novac i ispostovati uslove to se veoma dobro cuje , ali u TOKU razgovora on je uzeo taoca i ubio , ako vidite dobro po snimku dogovor im je i bio da ubiju taoca! i videli ste da nije hteo ni da zavrsi razgovor snama , to im je bio plan da ubiju taoca i da mi pri tome dobijamo warn , kao sto videte po snimku samom , voleo bih kad bi oni sami malo bar malo strahovali za svojim zivotom , jer znaju kad ubiju taoca da ce svi oni biti ubijeni , mi smo hteli da zavrsimo snjima razgovor i da ispostujemo , kao sto je i oduvek bilo , ali ovo je bilo planirano kao sto se vidi po samom snimku , nemaju strah za svoj licni zivot , ako mislite da zasluzujemo za ovo warn stime se oupste ne slazem jer je ovo namesteno vidi se kako im njihov govori sta da urade , i sta im je bio cilj , Jer ako svako ubije taoca tek tako pa ni jedna organizacija nece trajati ni mesec dana!
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Kao prvo dogovor nije bio zavrsen , u toku razgovora uzima taoca i vodi ga unutra i ubija ga , poznavati sav taj roleplay godinama , to je veliki Fear RP , jer se vi ne bojite za svoj zivot , mislite da ako ubijete taoca mozete dovesti nas do FAIL RP-a tako jednostavno? a sta je sa vasim zivotima? bas vas briga ? to je Fear RP! , ubiti taoca treba biti poslednje koje mozete uciniti , razgovor nije bio ni zavrsen ja sam vama reko da cu vam dati novac i ispostovati uslove to se veoma dobro cuje , ali u TOKU razgovora on je uzeo taoca i ubio , ako vidite dobro po snimku dogovor im je i bio da ubiju taoca! i videli ste da nije hteo ni da zavrsi razgovor snama , to im je bio plan da ubiju taoca i da mi pri tome dobijamo warn , kao sto videte po snimku samom , voleo bih kad bi oni sami malo bar malo strahovali za svojim zivotom , jer znaju kad ubiju taoca da ce svi oni biti ubijeni , mi smo hteli da zavrsimo snjima razgovor i da ispostujemo , kao sto je i oduvek bilo , ali ovo je bilo planirano kao sto se vidi po samom snimku , nemaju strah za svoj licni zivot , ako mislite da zasluzujemo za ovo warn stime se oupste ne slazem jer je ovo namesteno vidi se kako im njihov govori sta da urade , i sta im je bio cilj , Jer ako svako ubije taoca tek tako pa ni jedna organizacija nece trajati ni mesec dana!
Ne, nego najbolje da ja moram da pregovaram sa tobom 30 minuta, da ti cutis da neces da pregovaras i pravis se pametan. Umesto da lepo prihvatis uslove i da sve bude okej, znaci mi smo imali 2 taoca, dobio si 2 uslova najgora koja postoje ikad, ti brat moj nisi za ovo, nije problem, ne moras da dobijes warn nije poenta da FiB dobije warning poenta je da mi hocemo normalan RP, znaci na snimku se lepo vidi, 3,4 puta smo izasli da pitamo da li ste se dogovorili za nas uslov ti svaki put nisi hteo da pristanes, kada sam te upozorio da cu ubiti taoca tebe je zapravo bolelo uvo, ti ne cenis njegov zivot i ovo ti nije prvi put veoma dobro to znas, kada sam ti rekao da hocu da mi odgovoris sa DA/NE ti si se napravio pametan i nisi hteo da pristanes posle pola sata ubedjivanja da nam das 50k i da sklonis barikade za jednog taoca. I plus zbog pljacki i nase organizacije ''Ballas'' ti siris mrznju, znaci ti svima siris OOC mrznju za sve nas zbog te pljacke, za mene insisitras da me izbace iz familije cim si napravio Fail, prozivas nas kod svih ljudi u gradu, brat moj nisi ti za ovo, mi smo ovde da se zezamo i da uzivamo u RP-u koji nam ovaj Server pruza, ja stvarno ne zelim da svaki put gubim zivce,a Boga mi ni moji ljudi. Sali pomiri se sa tim da nisi dobar Lider za FBI i da sam ja siguran da ce FBI daleko bolje dogurati ako bude neki ispravan momak na tvom mestu. Ovo je samo moje misljenje to ne menja nista. Cinjenica sta sam zakljucio po ovome da si mnogo los Rper, ne znam te uzivo i ne kazem da ne bih pio kafu sa tobom ne znam te u RL, ali po ovome brat moj, stabilizuj se malo dovedi se u red, i bolje prepusti svoje mesto nekome boljem.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Kao prvo dogovor nije bio zavrsen , u toku razgovora uzima taoca i vodi ga unutra i ubija ga , poznavati sav taj roleplay godinama , to je veliki Fear RP , jer se vi ne bojite za svoj zivot , mislite da ako ubijete taoca mozete dovesti nas do FAIL RP-a tako jednostavno? a sta je sa vasim zivotima? bas vas briga ? to je Fear RP! , ubiti taoca treba biti poslednje koje mozete uciniti , razgovor nije bio ni zavrsen ja sam vama reko da cu vam dati novac i ispostovati uslove to se veoma dobro cuje , ali u TOKU razgovora on je uzeo taoca i ubio , ako vidite dobro po snimku dogovor im je i bio da ubiju taoca! i videli ste da nije hteo ni da zavrsi razgovor snama , to im je bio plan da ubiju taoca i da mi pri tome dobijamo warn , kao sto videte po snimku samom , voleo bih kad bi oni sami malo bar malo strahovali za svojim zivotom , jer znaju kad ubiju taoca da ce svi oni biti ubijeni , mi smo hteli da zavrsimo snjima razgovor i da ispostujemo , kao sto je i oduvek bilo , ali ovo je bilo planirano kao sto se vidi po samom snimku , nemaju strah za svoj licni zivot , ako mislite da zasluzujemo za ovo warn stime se oupste ne slazem jer je ovo namesteno vidi se kako im njihov govori sta da urade , i sta im je bio cilj , Jer ako svako ubije taoca tek tako pa ni jedna organizacija nece trajati ni mesec dana!
Kao prvo mi smo imali jos jednog taoca u pozadini sto automatski menja kompletnu situaciju u nasu korist tj da i dalje imamo jos jednog keca u rukavu. Tj samim vasim gestovima doveli ste u opasnost prvog taoca tako sto niste prihvatili uslove kako treba i da napomenem trazeno je od ID 95 samo da kaze DA ili NE tj da li prihvata ili ne uslove gde on nije hteo da odgovori vec je cutao. A sto se tice drugog taoca on je bio mrtav vasim drugim gestom tj napadom ka Gun Storu i tu se jasno vidi da je zbog vaseg napada drugi taoc stradao.

Kao drugo u snimku se cuje da ste rekli da cete za prvog taoca da date novac a za drugog da sklonite barikade a mi smo trazili to za jednog taoca. Cak sta vise na kraju smo vas pitali 2-3 puta hocete li prihvatiti oba uslova gde je ID 95 rekao da ce dati $50.000 bez da nagovesti da ce i pomeriti barikade kao sto je trazeno.

Kao trece sto se tice ovih navedenih prozivki da je taoc bio namerno ubijen. Da naravno da je bio namerno ubijen nakon treceg upozorenja. Niko ovde ne planira da pregovara sa vama 3 dana ako vi niste radi za pregovaranje. Dobili ste 3 upozorenja da ce se desiti nesto sto je ocekivano ako imamo taoca a vi ne saradjujete. Ovo nije prvi put da ID 95 ne zeli da saradjuje i u vise navrata se pljacka zavrsila samim Failom.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Sto se tice FIBA i toga sto je receno da je taoc manje vredan, receno je cisto sa psiholoske strane da bi uticalo na otmicare. Fib je mogao reci da je uvidom u dokumentaciju u stanovljeno da je taoc kriminalac ili lice koje je na poternici i ako nije, jer to moze da utice na otmicare da mozda cak i puste jednog taoca sto se vec desavalo, jer ga sami otmicari manje cene jer misle da za njega nece dobiti nista.
Kao sto se moze videti u snimku to nije bio slucaj. I sve ima svoje granice do koje oni to mogu primenjivati ako ne znaju primenjivati tu taktiku onda je najbolje i da je ne primenjuju.
 
Last edited:

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
Ne, nego najbolje da ja moram da pregovaram sa tobom 30 minuta, da ti cutis da neces da pregovaras i pravis se pametan. Umesto da lepo prihvatis uslove i da sve bude okej, znaci mi smo imali 2 taoca, dobio si 2 uslova najgora koja postoje ikad, ti brat moj nisi za ovo, nije problem, ne moras da dobijes warn nije poenta da FiB dobije warning poenta je da mi hocemo normalan RP, znaci na snimku se lepo vidi, 3,4 puta smo izasli da pitamo da li ste se dogovorili za nas uslov ti svaki put nisi hteo da pristanes, kada sam te upozorio da cu ubiti taoca tebe je zapravo bolelo uvo, ti ne cenis njegov zivot i ovo ti nije prvi put veoma dobro to znas, kada sam ti rekao da hocu da mi odgovoris sa DA/NE ti si se napravio pametan i nisi hteo da pristanes posle pola sata ubedjivanja da nam das 50k i da sklonis barikade za jednog taoca. I plus zbog pljacki i nase organizacije ''Ballas'' ti siris mrznju, znaci ti svima siris OOC mrznju za sve nas zbog te pljacke, za mene insisitras da me izbace iz familije cim si napravio Fail, prozivas nas kod svih ljudi u gradu, brat moj nisi ti za ovo, mi smo ovde da se zezamo i da uzivamo u RP-u koji nam ovaj Server pruza, ja stvarno ne zelim da svaki put gubim zivce,a Boga mi ni moji ljudi. Sali pomiri se sa tim da nisi dobar Lider za FBI i da sam ja siguran da ce FBI daleko bolje dogurati ako bude neki ispravan momak na tvom mestu. Ovo je samo moje misljenje to ne menja nista. Cinjenica sta sam zakljucio po ovome da si mnogo los Rper, ne znam te uzivo i ne kazem da ne bih pio kafu sa tobom ne znam te u RL, ali po ovome brat moj, stabilizuj se malo dovedi se u red, i bolje prepusti svoje mesto nekome boljem.
U toku razgovora si uzeo taoca i otiso si da ga ubijes jer ti drug kaze da to uradis , znaci ti nisi strahovao za svoj zivot i namerno si ubio taoca vidi se na samom razgovoru kako te nas bivsi agent fib-a uci da budes ljuti i kako ti kaze da ubijes taoca , taoc mozes ubiti kad policija ili FIB nece uopste da ispuni tvoje uslove , mi smo bili u samom RAZGOVORU i ti si samo ono ladno otiso da ga ubijes jer si hteo da mi stime dobijamo warn to vam je i poenta , i znas i sam da je to istina , a ovde mi glumis hoces dobar rp itd mani me te gluposti , a sto se tice lidera doci ce dan kad mozda budes bio lider pa ces sam videti 2 pljacke u isto vreme plus 1 event gde ces otici? i u svakoj pljacki imas ljude da osudis .
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Drago mi je da ste se izjasnili. I ako je malo bilo zapleta oko pregovora i dalje imam isto mišljenje a to je da je FiB napravio ogromnu grešu jer nije zaštitio taoca, samo zbog toga što ima kriminalni dosije. Ovo nije prvi put da se zaboravi na taoca, čak posjedujem snimak i gdje su pucajući na pljčkaše ubili taoca ispred marketa jer ga niko nije preuzeo i zaštitio. Temu ću zaključati i sačekati vrh da odogovori.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom