na POV se jasno cuje kako igrac govori ,,mrs kuci jebem li ti'' sto po mom misljenju nije lepo sa njegove strane da to govori nekome zbog obicne igrice,hvala na razumevanju
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.