- Joined
- Mar 15, 2022
- Messages
- 238
Ja nemam pov sa mojim tonom jer iz nekog razloga nece da snima moj ton ali mu nista bezobrazno nisam rekao niti bilo sta ruzno ako on ima pov moze slobodno okaciti rekao sam mu da li je on onaj traktorista na farmi ja sam prekrsio isto jedno bitno pravilo pretrazio sam ga u gz okej kaznite i mene al necu da trpim da ovakav sljam igra na server a ovo nije prvi put da vredja majke jer je ispred bolnice jednom isto vredjao majku nemam reci ovo je inc propali youtuber koji ne zna da rpa mg na strim zelim da se kazni on za vredjanje oc a ja za pzz 1.1 ja sam se na ovo uvredio