Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12855
Players nickname
Andrej Wbear
Suspect ID
6103
Date of violation
Aug 20, 2022
Time of violation
15:00
Proofs
https://youtu.be/CTbs6WTGsTs

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Normalno sam hapsio lice koje je izaslo id demorgana i bacilo sve puske na pod ispred zatvora i krenulo da me puca. Zbog toga sam krenuo da ga hapsim i poceo je da me psuje i na kraju uradio LTA. I da napomenem to sto se cuje u pozadini nije disc nego gosti i TV.

I na kraju videa se cuje da je neko usao u call na discordu ali sam bio defan.
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
90
Ajde postavi POV od pocetka situacije kada si ga vukao dok trcis i radis PG sine. Druga stvar hapsis ga odmah ispred zatvora znaci hocemo da vidimo od pocetka sve. A tek je lik izaso iz zatvora i namestio si mu hapsenje.. i takodje to nije vredjanje OOC nego IC mnogo si lud decko.
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Dok admin nebude trazio necu postaviti POV posto to nije vezano za zalbu koju sam okacio, okacio sam za LTA i G.P:3.1 ako mislis da sam negde pogresio okaci zalbu nemam nista protiv.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Dok admin nebude trazio necu postaviti POV posto to nije vezano za zalbu koju sam okacio, okacio sam za LTA i G.P:3.1 ako mislis da sam negde pogresio okaci zalbu nemam nista protiv.
Druze izlazim iz demorgena, drugo isekao si POV kada si me vezao dok si bio ispred mene i bio si okrenut ledjima ka mom licu, trece cisto iživljavanje, posle 3h mog sedenja u demorgen, vidis da imam oruzije a znas da admin kada te stavi ne oduzima oruzija tako da ono.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
I sada cu ja da dobijem warn i 180 minuta pa posle tvojih 60, znaci na serveru ne moze da se igra normalno pored takvih ljudi kao sto si ti, i radio sam i u NG SAHP LSPD i nikada nisam cuo da kada neko izadje iz demorgen da ga odmah hapsi neko.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
I da to je veoma jdano da lika koji je tek izasao iz demorgena da ga hapsis i pritom u koliko nisi idiot znas da su mi ostala oruzija jer skoro niti jedan admin ne oduzima oruzija kada te svatvlja u demorgan.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Normalno sam hapsio lice koje je izaslo id demorgana i bacilo sve puske na pod ispred zatvora i krenulo da me puca. Zbog toga sam krenuo da ga hapsim i poceo je da me psuje i na kraju uradio LTA. I da napomenem to sto se cuje u pozadini nije disc nego gosti i TV.

I na kraju videa se cuje da je neko usao u call na discordu ali sam bio defan.
Poceo da te puca?, nije istina prvo izasao sam i odmah si uperio pusku u mene i kakao ja da znam da neces da me ubijes plasim se za svoj zivot tako da sam i ja izvadio rev i uperio u tebe
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
I sam si kriv sto sam te uhapsio cim si izasao radio si ilegalne stvari , Te si sam priznao u poruci gore da si uradio sve od navedenog.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Isekao sam Pov zato sto nikoga ne zanima tvoje hapsenje nego LTA i 3.1
A tamo gde trcis i uperujes pusku u mene bez razloga kako sam ja mogao da znam da si ti iz vlade, prvo vezao si me ispred mene znaci druze ........
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.
  • Neka ID 12855 dostavi POV cijele situacije.
Imate 4 sata da uradite to !
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
90
Ipak ti ne smes da uzimas oruzja koja baca neko na podu narocito ilegalna i druga stvar to je cist MG koji si uradio jer si video pusku kroz zbunje. Ovo je cisto maltretiranje jer decko tek izaso iz demorgana... ovo se smatra BAD COP+RP2WIN da te nauci brat neko pravilo. Jedino ako imas biografiju za to.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Mg video si mi ID u zbunju i dosao si a vidis sta se desava video si da sam bacio oruzije , pokupio si xxx oruzije, posle vracas mi to isto oruzije u ranac trece, maltretiras me a video si da sam tek izasao iz demorgena prvo vrteo si se nesto oko zatvora i kada si video da sam otisao u zbunje dosao si cisto izivljavanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom