Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23376
Players nickname
Tio Salamanca
Suspect ID
6565
Date of violation
Aug 21, 2022
Time of violation
00:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=efPhKer1SrM

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
118
Kao sto se vidi u POV-u osoba vredja naseg clana na nacionalnoj osnovi, i zatim radi Fear rp dok ima dva vatrena oruzija na glavi, odma nakon toga radi RDM, nocas je bilo 3-4 ovakvih situacija i sve ce se postaviti na forum, mislim da ovako ne bi trebao da se ponasa jedan zreo i normalan covek koji je Lider neke Neformalne organizacije, mislim da bi trebao malo strozije da se kazni jer nije u redu da na ovom serveru gledamo ko je kakve nacionalnosti i da sirimo negativu, tu smo da se druzimo i igramo OVAKO SE NE PONASA LIDER. Pozdrav!!!
 

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Steta pa ne sme da šeta ovako ispred mene i meni u lice da kaze da sam cigan, jako jadno za lika koji ima porodicu i 25+ god da se ponasa ovako kao neki klinac od 10god. Ray Gold taj cigan te sine kupi kako stojis, haj tamo na viljuskar i tisina, takvi kao ti crnce kod mene sine moj, casu kreveta i u mleko!!!

Pozdrav od Cigana!!!

L.P.S.G
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Ja pricam iskljucivo u IC karakteru ne u OOC i nikome nisam direkt rekao da je cigan nego sam pitao gdje je cigan. naucite pravila.
Poslje radis max MG dok ja mrtav pisem u ooc chat a ti meni IC odgovaras ako hocete snimku stavim je gdje jos govoris ja ne radim MG jer ti pises ooc a ne kuzis da mi odgovaras ic i radis mg.. prije ovoga si ubio mog clana u dvoristu i dosao sam da se obracunam sa razlogom tako da ako je potreban pov svega imam.. admin koji bude gledao zalbu neka mi se javi ja cu da postavim sve nije problem. Prvo provocirate kad dobijete svoje onda placete jedino to i znate..

i stavite pov cjele situacije
 

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Haj druze ne izvlaci se tu, ja kako znam IC nemas da odaberes koje ces nacionalnosti da budes, pokri se usima i cuti.

L.P.S.G
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
stavljam ja POV cjele situacije jos od kako si ubio mog ispred kuce na vratima i poslao poruku za mene pa kako sam dosao tamo da te trazim i takoder drugu situaciju gdje sam dosao da te trazim pa si dosao na kraju i sam priznjes da ne znas sta je MG takoder prva situacija amer radi MG isto ce se vidjeti i cuti..

Sto je tvoj nadimak IG cigan nisam ja kriv svi te zovu tako ... nije nacionalnost nego IG ime po kojem te poznam

tvoja kultura se vidi u prvom komentaru posta tako da niko nista ne mora da kaze sve si pokazao vec.. isto tako si bio vec 2x banan zbob 3/3 warna sto si skupio kad si ubijao moje clanove ispred kuce jer si iskompleksirani klinac.
Opet si poceo jer ocito ti nije dosta 2x hlađenja
L.P.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom