- Joined
- Aug 27, 2022
- Messages
- 1
Razlog iskoristavaju sluzbene polozaje hteli su da mi naplate kaznu 200k i jail 400minuta a pritom nista nisam zgresio niti posedovao nesto ilegalno no njihovo opravdanje je bilo da imam dosije 2 godine i da nemam placene kazne a pritom sve sam imao placeno i ja sam sa njima ispao totalno korektan a onda mi je decko pitao da mu dak 40k ili patika sta ti ja vec znam da i reko je da ce mi sada oduzeti vozilo pritom da zove slep sluzbu i ako ne budem na mestu gde se to dogadajlo jer su me odveli dalje da cu dobiti duplu kaznu hvala i resite to.
link slike: (dokazni material)
link slike: (dokazni material)