Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7548
Players nickname
Strahinja Kartel
Suspect ID
00
Date of violation
Aug 28, 2022
Time of violation
11:31
Proofs
https://youtu.be/A8W0InixNG0

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
MG je odradjen od jednog lika ne vise, Ubijen je u ghetto vidi se grafit, sledece odradio si kill rp ili ti zaustavljanje rp sa ooc informacijama.
Kazne su sledece:
ID: 18956 bi trebo da dobije mute 120 min mute
ID: 7548 Treba da dobije kaznu za kill rp ili MG.
Pozdrav to je sve od mene
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
398
U vagosima sam tako da me se tice da ne bude offtopic, 18956 mozda i ne radi MG jer i mi imamo strahinju u vagosima, drugo radis KRP kada govoris "ko je strahinja",FeaRp kada si reko e bas ocu u auto, trece si prekrsio RPS, rp supermen kada ti njega udaras kao dok on ima pusku, ti za ovo treba da dobijes dobrih 6-7h demograna, 18956 ne vidim zasto bi tebi rekao strahinja ako se uposte tako zoves, jer nisi mogao pricati niti pisati u chat jer nisi zvao hitnu, tako da i ne radi mg vidicemo kako admin odluci tvoje je da znas SELF REPORT
 

Strahinja7548

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
33
U vagosima sam tako da me se tice da ne bude offtopic, 18956 mozda i ne radi MG jer i mi imamo strahinju u vagosima, drugo radis KRP kada govoris "ko je strahinja",FeaRp kada si reko e bas ocu u auto, trece si prekrsio RPS, rp supermen kada ti njega udaras kao dok on ima pusku, ti za ovo treba da dobijes dobrih 6-7h demograna, 18956 ne vidim zasto bi tebi rekao strahinja ako se uposte tako zoves, jer nisi mogao pricati niti pisati u chat jer nisi zvao hitnu, tako da i ne radi mg vidicemo kako admin odluci tvoje je da znas SELF REPORT
Kako mogu da dobijem 6-7h demorgana ako znas ista o grandu i ako imas gram mozga znas da ne moze da se spoji kazna vise pravila pa da se dobije 6-7h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom