Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Personalna Biografija | Nikola Hikaru | ID 28057

Status
Not open for further replies.

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
126
Ime:Nikolaa Hikaru
Pol:Muski
Godine:11
Nacionalnost:Srbin
Mesto rođenja:Beograd
Otac:Fasa Hikaru
Majka:Ne znam ime.Ostavila je mene i mog oca same kad me je rodila
Težina:80kg
Visina:190
Boja očiju:Zelene
Boja kose:plava
Tetovaže:Na stomaku i nogama
Hobiji:Taksista,pucac i majstor zena


Životna priča:Sve je pocelo tog dana kad sam zadnji put video oci svoje majke.Kad me je majku napustila ja i moj otac smo se spakovali i doselili se u Los Santos 2011 godine.Moj otac se zaposlio na pumpi,i svaki dan sam isao sa njim na posao da ne bih bio sam kuci.Kad sam napunio 7 godina otac mi je rekao da bi bilo bolje da odem u vojsku.To mi je pricao svaki rodjendan do moje 9 godine.Odlucio sam da odem i bio sam tamo godinu ipo dana.Naucio sam da rukujem oruzijem.Pucao sam iz svakakvih pusaka.A omiljena puska mi je bio heavy snajper.Nakon toga sam se zaposlio u vladi.I jos uvek sam u njoj.Svidjaju mi se ljudi i drustvo u vladi,pogotovo guverner.
Guvernera sam zavoleao kao brat da mi je.Kolege su me ucile kako da izlecujem i pretrazujem lica sa tejzerom/revolverom u ruci,kako da ih vezujem sa njim u ruci.Naucili su me i da na puskama prepravljam serijske brojeve.U vojsci su me ucili da se nikada ne bojim da idem 1 na 2 jer uvek ima nade.Moj otac se potrudio da imam odlicno detinjstvo i uspeo je u tome.Mnogo mi je drago sto me je gurao i bodrio za svakakve stvari jer se isplatilo.Moj otac Fasa je primer kakav svaki otac treba da bude.Jer ja ne verujem da postoji bolji od njega.On je trenutno u penziji jer je ostario pa ga sad ja cuvam,i do toga je doslo.


Ishodi:
1-Nikola je u stanju da ide 2v1 zbog njegovog treninga i uvježbanosti u vojsci.
2-Nikola je obucen u vojsci da rukuje puskama visokog kalibra kao sto su Light Machine Gun,Heavy sniper i Heavy shotgun.
3-Nikolu su naucili da vezuje,izlecuje,pretrazuje,ubacuje u vozilo i vuce sa sobom dok ima u ruci tejzer/revolver
4-Nikolu su ucili da prepravlja sriske kodove i tako koristi bilo koje oruzije bilo legalno ili ilegalno
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Biografija ODOBRENA
-Nikola je obucen u vojsci da rukuje puskama visokog kalibra kao sto su Light Machine Gun,Heavy sniper i Heavy shotgun .
Pripazite na Pravilo događaja 1.6
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom