Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected MG, Kradja organizacije, Skidanje novca sa racuna organizacije, FailRP | ID: 95

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Shomy Handsome
Suspect ID
95
Date of violation
Nov 4, 2021
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/dLaOvd-b9jQ

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Zeleo bih da prijavim Ledera FiB ID: 95 za sledece:
  • MG mozete videti na slici 1 gde je napisao da je clan FiBa otisoa iz organizacije i usao u BALLASE. CIST MG
  • Kradja organizacije. Dao 6 FiB pancira sto je u vrednosti oko 600K po crnom trzistu. Dok se sa bivsim Ballasima raspravljaju oko 20-30K.
  • Nacuo od nekih clanova organizacije FiB da Leader skida novac i puske iz organizacije u svoje svrhe te da je tim novcem kupio Farmu pod brojme 1 . Takodje i da je davao novac i puske u svrhe svoje Familije "Regroup". Ovo sve mozete proveriti u logovima sta i kako.
  • Zeleo bih takodje da prijavim sledece. I dalje nikome nije jasno kako to da organizacija skida 2 warna u 3-4 dana. Ja razumem da je tesko zameniti Leadera FiBa ali dajte mogucnost i drugima i boljim RP igracima. Jer ovde je ocigledno da imaju zastite od "visih sila"
  • Nakon pljacke povezane sa /threads/19037/ Leader FiBa meni preko telefona govori kako su oni "Tako malo Arogantni i zeljni toga" pa su pucali na taoca sto dokazuje da ce to opet raditi. Takodje ovo nije prvi put da su ugrozili zivot taoca. Vec na svakoj pljacki pucaju oko taoca samo da bi ubili/oborili/ranili pljackase i samim tim rizikuju zivot taoca.(Dokaz za ovo dajem link youtube videa gde mozete cuti poziv nakon pljacke.

    Pozdrav

    Screenshot-5.png
    Screenshot-2.png
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,912
Nakon detaljnog pregleda ove zalbe odlucio sam je Odbiti!
- Pogledao sam logove racije sa samim dokazima za taj "MG" i sve fino stoji i pise samim tim to je nedovoljan dokaz za nesto napisano na diskordu
- 6 pancira je dato kao zahtijev u pljacki od strane "vilidjers" familije kao sto i pise i ne vidim nikakav rule break tu
- To sto si ti nacuo je isto samo "rekla kazala" bez adekvatnog dokaza nista. Ali za tvoj mir uma sam pogledao logove i nigdje doticni ID 95 nije prebacivao iz warehouse-a FIB-a u svoju "Regroup" familiju
- Svaki lider se tretira isto, niko nema nikakve povlastice. FIB je bio disbandan greskom zbog 2 warna samim ti su ta 2 warna skinuta kada se FIB vratio i nema potrebe da se iko mjesa u rad administracije u tom pogledu. Dok sam ja ovdje Deputy Chief niko nema nikakvu zastitu "visih sila" i spominjanje toga u buducnosti ce se kaznjavati sa banom od 60 dana zbog nepostivanja rada administracije ako imate zalbu na admina koji svoju poziciju abuse-a onda to prijavite na admin zalbe.
- Broj threada koji si postavio, ta zalba je prihvacena i nema potrebe opet je spominjati.
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom