Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
Ime naše porodice: Grand Senora
Leader porodice: Mango Jerry
Broj kuće porodice
: 1763
Discord Leadera Porodice: Edvin#4869
Forum Link od vlasnika porodice:
Mango Jerry

HISTORIJA PORODICE:


Bivsi mafijaski boss Edvin Jerryy je poginuo 17.7.1991 I svo bogatstvo ostavio svom sinu Mango Jerry-u. Mango je odlucio da bude kao Edvin I napravio je kriminalnu organizaciju pod imenom Grand Senora. Mango je usao u mafiju sa 21 godinu sa svojim saradnicima koji su mu pomagali u tome. On je imao veze na carini sa Rusijom I uvozio je najbolje oruzije I pancire odatle, on ima svoje mesto uzgoja droge I svoje ljude koji tu drogu voze u druge gradove I prodaju. Njegovu mafiu mozete prepoznati po tome sto uvijek voze dobre autgomobile i nikada nisu sami (uvijek su pod pratnjom).

CILJ PORODICE:

Da iz dana u dan sirimo biznise i postajemo sve jaca i jaca narko mafija.


Rankovi u porodici:
1. Suspended
2. Zemljoradnik
3. Gastarbajter
4. Jaran
5. Kum
6. Polumentol
7. Fullmentol
8. Shvaler
9. Baja
10. Direktor


Pravila Porodice:

1. Poštuj svakog člana porodice bez obzira na rank.
2. Pomaganje jednim drugima.
3. Ne raditi probleme.
4. Bez vrijeđanja i omalovažavanja.
5. Kad imamo djelimo, kad nemamo zarađujemo.




LOGO PORODICE
Grand_Senora.png
 

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
Zaboravio sam samo da napomenem da prosli put kada sam aplicirao za neformalnu organizaciju bio sam blokiran perma za gp 1.1 pa sam pisao gospodinu Mazhoru molbu za unban dobio sam unban pa samo da vas obavjestim o tome da je bilo raniilje pa da ne bude neke zabune da ne budem blokiran ponovo hvala na razumijevanju i lp
 

Ivica

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
47
Zaboravio sam samo da napomenem da prosli put kada sam aplicirao za neformalnu organizaciju bio sam blokiran perma za gp 1.1 pa sam pisao gospodinu Mazhoru molbu za unban dobio sam unban pa samo da vas obavjestim o tome da je bilo raniilje pa da ne bude neke zabune da ne budem blokiran ponovo hvala na razumijevanju i lp
ako je proslo 30 dana onda mozes se prijaviti.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Pozdrav,

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na diskordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom