Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3884
Players nickname
Michael Gray
Administrators nickname
Mehmet Halimi
Date
Sep 10, 2022
Time
17:35
Proofs
https://imgur.com/FyDIH6i

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,751
Poštovana Administracijo, danas sam dobio warn i jail za RP2WIN. Napao sam State Object na desnom autoputu u blizini zatvora. Odlučio sam se sakriti u malo veći žbun koji se nalazio kod tog State Object-a pokraj autoputa. Primetio sam da se jedna LSPD ili SAHP patrola (nisam siguran) približila State Object-u. Počeli su da me traže ali nisu uspeli. Prošlo je odprilike 5 minuta od kako su počeli da me traže i pretpostavljam da su pozvali Administratora da potvrde da nisam zabagovan na nekome mestu na kojeme oni ne mogu da me nadju. Administrator je tada odlučio da me kazni za RP2WIN. Smatram da to što sam stajao u žbunu (nisam koristio nikakve animacije) u toku ovog dogadjaja nije RP2WIN. Likovi koji su me tražili nisu ni u jednom trenutku prišli žbunu što smatram da je njihov IC problem. Nemam POV ove situacije (nisam mislio da se ovako nešto može dogoditi) ali mislim da Vam Administrator može pokazati njegov kao i lokaciju gde sam se nalazio. Ako budete odobrili ovu žalbu ne želim da Administrator bude kažnjen zato što mislim da je ovo greška koja se može svakome dogoditi. Pošovaću vašu odluku i hvala Vam u svakom slučaju. Pozdrav!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom